Osiedle Lutynia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pogodna, oferowane bezpośrednio przez

Osiedle Lutynia

dolnośląskie, średzki, Lutynia, ul. Pogodna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lutynia

10 zdjęć

Osiedle Lutynia
Osiedle Lutynia
Osiedle Lutynia
Osiedle Lutynia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Dla każdego mieszkania 1 miejsce postojowe w cenie

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Lutynia znajduje się tylko 1,5 km od granic Wrocławia, tuż obok osiedla Leśnica.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Lutynia (okolica Wrocławia), gdzie każde mieszkanie spełnia warunki dopłaty programu Mieszkanie Dla Młodych.

Inwestycja Pogodna to metraże od 29 m² do 67 m², od 1 do 4 pokoi. Dla mieszkań na parterze przewidziano ogrody, a w mieszkaniach na 3 kondygnacji istnieje możliwość zabudowy antresoli.

Inwestycja Rondo to metraże 40 m2 do 56 m2, mieszkania mają od 2 do 3 pokoi. Istnieje możliwość zabudowy antresoli w mieszkaniach na 2. piętrze.

Dla każdego mieszkania miejsce postojowe w cenie! Lokale są oddawane w standardzie deweloperskim.

Termin realizacji:

Pogodna X - Gotowy

Pogodna XI - Gotowy

Pogodna - XII - Maj 2018

Rondo A - Gotowy

Rondo B - Kwiecień 2017

Rondo 2 A - Listopad 2017

Rondo 2 B - Kwiecień 2018

Inwestycja Osiedle Lutynia znajduje się w Lutyni, ul. Pogodna (0.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Osiedle Lutynia.

Inwestycja Osiedle Lutynia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lutynia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Lutynia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Miejscowość Lutynia posiada pełną infrastrukturę, która ułatwi codzienne życie, tj. supermarket "Dino", sklepy lokalne, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła językowa, apteka, przychodnia czy poczta. Ok. 700m od naszej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego bezpośrednio dojedziemy zarówno do centrum Wrocławia jak i Środy Śląskiej.

Lutynia to mała miejscowość zlokalizowana zaledwie 20 km od Wrocławia. Kameralna atmosfera i cicha okolica tworzą idealne miejsce do życia. Tutejsze zabudowania pochodzą z różnych okresów historycznych, a stare budynki mieszają się z nowoczesną zabudową mieszkalną. Lutynia, uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Na obrzeżach, w ostatnich latach przybywa coraz więcej willowych domów i osiedli. Infrastruktura miasteczka wciąż się powiększa tworząc swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkańcy mają szeroki dostęp do edukacji - szkoła, przedszkole czy miejska świetlica to miejsca, w których najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na poszerzenie wiedzy i zdobycie cennych umiejętności. Miejscowi mogą korzystać także z bogatego zaplecza tj. biblioteki miejskiej, sali sportowej, boiska czy nowoczesnego placu zabaw. W razie choroby bądź niedyspozycji zawsze można skorzystać z usług przychodni, gdzie przyjmują specjaliści, internista, stomatolog. W samym centrum miasta znajdują się dwa sklepy spożywcze, restauracja, hurtownia budowlana i sklep AGD. Wkrótce rozpocznie się także budowa dużego marketu, co zdecydowanie ułatwi codzienne uzupełnianie domowych zapasów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lutynia?

W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4. Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną się dzięki liniom autobusowym - MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii - niespełna 30 minut - czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lutynia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 163 metrów od inwestycji Osiedle Lutynia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutynia Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lutynia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lutynia znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole i żłobek niepubliczny Niebieski Słonik w odległości 71 m, Zakątek Malucha w odległości 677 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Lutynia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dolmed w odległości 876 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lutynia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Dino, w odległości 893 m znajduje się U Ani - Sklep Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lutynia w odległości 920 m znajduje się Hala sportowa.

Data aktualizacji: 20.12.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: