Osiedle w ogrodach

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEkoDomPlus

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej.Osiedle położone jest w centrum Lutyni , miejscowości oddalonej 5 km od zachodniej granicy Wrocławia. W pobliżu znajdują się:szkoła, przedszkole, boisko, kort tenisowy, plac zabaw, sklepy, przychodnia, bank, punkty usługowa, restauracja. Lutynia połączona jest z Wrocławiem komunikacją miejską, w pobliżu osiedla znajduje się przystanek linii 938Segment składa się z :Parter - salon, kuchnia , łazienka, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap.Piętro - trzy sypialnie, łazienkaMożemy również korzystać ze stryszku, do którego prowadzą rozkładane schody. Znajduje się tam rekuperator, ale mamy jeszcze wystarczająco miejsca do wykorzystania na magazyn rzadko używanych rzeczy.Parter i piętro posiada 100,9 m2 powierzchni całkowitej (93,6 użytkowej).Powierzchnia działek - od 150 do 200 m2 .Budynki przyłączone są do kanalizacji miejskiej, oraz posiadają gaz ziemny. Te dwie, bardzo istotne rzeczy gwarantują nam komfort, oraz niskie koszty eksploatacji. Unikniemy również nieprzyjemnych zapachów podczas wypompowywania szamba.Budynki ogrzewane są kotłem kondensacyjnym firmy Viessmann , na parterze jest podłogówka, na piętrze grzejniki w sypialniach, podłogówka w łazience. W łazience dodatkowo przygotowane jest przyłącze do grzejnika drabinkowego.Komfort użytkowania podniesie nam wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, czyli rekuperatorem.W standardowy wyposażeniu montowana jest stalowa konstrukcja schodów z tymczasowymi stopniami z płyt OSB. Istnieje możliwość kupna bez schodów.Budynki budowane są z wysokiej jakości materiałów z bardzo dużym naciskiem na jakość wykonania.ściany zewnętrzne – pustak ceramicznystrop – teriva, dachówka ceramiczna,okna plastikowe, szyby trzykomorowe,ściany działowe – gazobeton na parterze, sucha zabudowa (podwójna płyta) na piętrzeizolacja poddasza dwuwarstwowa – 17 i 5 cmizolacja zewnętrzna – styropian 15 cm.

Inwestycja Osiedle w ogrodach znajduje się w Lutyni, ul. Srebrna (1.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera EkoDomPlus.

Inwestycja Osiedle w ogrodach została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle w ogrodach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 409 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EkoDomPlus przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle w ogrodach

Lutynia to mała miejscowość zlokalizowana zaledwie 20 km od Wrocławia. Kameralna atmosfera i cicha okolica tworzą idealne miejsce do życia. Tutejsze zabudowania pochodzą z różnych okresów historycznych, a stare budynki mieszają się z nowoczesną zabudową mieszkalną. Lutynia, uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Na obrzeżach, w ostatnich latach przybywa coraz więcej willowych domów i osiedli. Infrastruktura miasteczka wciąż się powiększa tworząc swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi. Mieszkańcy mają szeroki dostęp do edukacji - szkoła, przedszkole czy miejska świetlica to miejsca, w których najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na poszerzenie wiedzy i zdobycie cennych umiejętności. Miejscowi mogą korzystać także z bogatego zaplecza tj. biblioteki miejskiej, sali sportowej, boiska czy nowoczesnego placu zabaw. W razie choroby bądź niedyspozycji zawsze można skorzystać z usług przychodni, gdzie przyjmują specjaliści, internista, stomatolog. W samym centrum miasta znajdują się dwa sklepy spożywcze, restauracja, hurtownia budowlana i sklep AGD. Wkrótce rozpocznie się także budowa dużego marketu, co zdecydowanie ułatwi codzienne uzupełnianie domowych zapasów.

Komunikacja

W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4. Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną się dzięki liniom autobusowym - MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii - niespełna 30 minut - czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle w ogrodach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle w ogrodach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutynia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w ogrodach znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lutyni w odległości 160 m, Przedszkole Publiczne w Lutyni w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa w Lutyni w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle w ogrodach jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dolmed w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle w ogrodach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się U Ani - Sklep Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w ogrodach w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.07.2019

Data aktualizacji: 27.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie