Liliowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAedilis Sp. z o.o. sp.k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Miejsce dla CiebieA gdyby móc zamieszkać dokładnie tak, jak tego chcesz? I dokładnie tam, gdzie chcesz spędzić najbliższe lata?Odkryj z nami swoje nowe mieszkanie. Zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami w architekturze i wykonane z najwyższej jakości materiałów – dla Twojego codziennego komfortu. Urokliwa okolica, wiele wariantów, idealna infrastruktura. Ogródki, antresole i tarasy. Dopasowany do potrzeb metraż – od 36 do 110 m2. I możliwość dostosowania układu ścian działowych. Właśnie znalazłeś swoje nowe cztery kąty!Podobnie jak przy naszych wcześniejszych projektach zadbaliśmy o to, by architektura stała na najwyższym poziomie. Skorzystaliśmy z renomowanego biura Easst Architects, które może poszczycić się wspaniałymi projektami, między innymi w Poznaniu i Berlinie.Architektura wszystkich budynków jest spójna, jednak ich bryły charakteryzują się nieco odmiennym kształtem, dzięki czemu układ mieszkań jest bardziej urozmaicony. Nasza inwestycja, to przede wszystkim wysoki standard wykończenia – hale garażowe, windy oraz plac zabaw to tylko niektóre elementy, które poprawią komfort mieszkania.

Inwestycja Liliowa znajduje się w Gnieźnie, ul. Liliowa (36.3 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Aedilis Sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Liliowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Liliowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 109 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aedilis Sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty Płyta fundamentowa żelbetowa Ściany konstrukcyjne Ściany żelbetowe oraz ściany murowane z bloczków ceramicznych np. Porotherm 25 P+W. Ściany międzylokalowe Ściany żelbetowe oraz ściany murowane z bloczków ceramicznych np. Porotherm 25 P+W.
Dach
Stropodach żelbetowy typu filigran, izolacja styropian + 2 wartwy papy
Stolarka okienna
Stolarka okienna i drzwiowa PCV o wsp. U=1,0 W/m2K dla całego okna. Dodatkowo rolety zewnętrzne z mechanizmem manualnym.
Drzwi zewnętrzne
Wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, izolacyjność akustyczna 39dB kolor wg aranżacji wnętrz.
Balkony
Balkony prefabrykowane żelbetowe i tarasy wykończone deską tarasową kompozytową.
Posadzka
Przedpokój, balkon, korytarz, kuchnia, pokój dzienny, pokój, łazienka, WC – jastrych cementowy
Ściany
Przedpokój, korytarz, kuchnia, pokój dzienny, pokój – tynk cementowowapienny lub gipsowy
Sufity
Płyty filigran szpachlowane
Ogrzewanie
Kuchnia, pokój dzienny, pokój – grzejniki stalowe płytowe z zaworami termostatycznymi, rozprowadzona instalacja z tworzywa w warstwach posadzki, podejścia pod grzejniki ze ściany. Łazienka – naścienny grzejnik drabinkowy.
Wentylacja
Kuchnia, łazienka, WC – wentylacja mechaniczna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Liliowa

O inwestycji Liliowa powstaje na Gnieźnieńskich Piekarach niedaleko centrum miasta oraz trasy szybkiego ruchu S5 (dojazd do Poznania zajmuje 30-40 minut). W okolicy znaleźć można jezioro Jelonek i Park Piastowski a tuż obok osiedla znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole.

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego i rozciąga się na 7 wzgórzach, stanowiąc terytorium o powierzchni prawie 41 km2. Jako pierwsza stolica kraju oraz najstarsza metropolia kościelna, Gniezno odgrywa ważną rolę w polskiej historii. Najcenniejsze zbytki to: Katedra z Drzwiami Gnieźnieńskimi, Kolegiata oraz zbiory Muzeum Archidiecezjalnego. Miasto podzielone jest na 12 osiedli, na których mieszka ok. 70 tys. osób. Wieżowce dominują na osiedlach Tysiąclecia i Winiary, a w pozostałych częściach miasta występuje niska zabudowa: wielorodzinna (np. stylowe kamienice), szeregowa, jednorodzinna i willowa. W Gnieźnie funkcjonuje ok. 50 dużych zakładów produkcyjnych, które zlokalizowane są głównie w rejonach północno-wschodnich. Miejska zieleń to min. 5 parków, Dolina Pojednania, Skwer Orląt Lwowskich oraz Las Miejski, zaś pejzaż Gniezna wzbogaca 5 jezior. Największym obiektem handlowym jest Galeria Gniezno.

Komunikacja

Na terenie Gniezna krzyżują się arterie krajowe: nr 5 (Lubawka – Nowe Marzy) i nr 15 (Ostróda – Trzebnica), a fragment drogi nr 5 jest jednocześnie częścią trasy europejskiej E261. Z Gniezna wiodą drogi wojewódzkie: nr 190 (do Krajenki), nr 197 (do Sławy Wielkopolskiej) i nr 260 (do Wólki). W mieście znajdują się 3 stacje kolejowe, a na Dworcu Głównym zatrzymują się wszystkie pociągi Regio, InterRegio, TLK i EC. Pomiędzy Gnieznem i Anastazewem, na odcinku 37 km, kursuje Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa, a transport poza granice miasta zapewniają autobusy PKS. Autobusy miejskie kursują natomiast na 15 trasach dziennych i jednej – nocnej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Liliowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Liliowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - MPK - Poznańska IV.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Liliowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 3 w odległości 220 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Mistrzowie Zabawy" w odległości 240 m, Niepubliczne Przedszkole Wesołe Biedroneczki w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Liliowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Liliowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Sklep spożywczo - przemysłowy PSS Społem.

Data publikacji: 05.02.2020

Data aktualizacji: 28.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie