Bulwary Bolesława Chrobrego

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego dostępne są 32 oferty

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 155 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Na terenie dawnych koszarów w centrum Gniezna, powstaje unikalny kompleks mieszkaniowy Bulwary Bolesława Chrobrego. W 1. etapie dostępne będą budynki mieszkalne składające się z 4 kondygnacji naziemnych z antresolą, lokalami usługowymi oraz największym parkingiem podziemnym w Pierwszej Stolicy! Kompleks powstaje w poszanowaniu dla historii, zachowując charakter dawnej architektury. Elewacja budynków z cegłą klinkierowej nawiązuje do dawnego bloku koszarowego. Bulwary Bolesława Chrobrego, to miejsce gdzie historia i tradycja spotyka się z nowoczesną ideą i funkcjonalnością. Bulwary Bolesława Chrobrego to miejsce, w którym czuć ducha historii. Unikalny kompleks mieszkaniowy powstaje w rejonie dawnej jednostki wojskowej przy ul. Chrobrego i realizowany jest w miejscu jednego z przedwojennych bloków koszarowych. Pierwszy etap Bulwarów Bolesława Chrobrego obejmuje 4-kondygnacyjny budynek z dużym parkingiem podziemnym. Oprócz funkcjonalnych mieszkań będą dostępne również 2-poziomowe apartamenty z antresolami i tarasami, a na parterze lokale usługowe. Mieszkania są funkcjonalne, a dzięki dużym oknom oraz konsekwentnie projektowanym otwartym przestrzeniom – dobrze oświetlone. Ekskluzywne 2-poziomowe apartamenty zlokalizowane są na ostatnich kondygnacjach, każde posiada antresolę oraz taras. Nowoczesny design oraz nieszablonowe podejście projektantów tworzy przestrzeń w której po prostu chce się żyć! Dodatkowym atutem jest bliskość ogólnodostępnego parku, stanie się on przydomowym ogrodem wszystkich mieszkańców. Będzie to doskonałe miejsce do odpoczynku oraz rekreacji dla każdego niezależnie od wieku!

Inwestycja Bulwary Bolesława Chrobrego znajduje się w Gnieźnie, ul. Chrobrego (0.6 km od centrum Gniezna), jest realizowana przez Eresco.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 155 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Eresco nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego i rozciąga się na 7 wzgórzach. Jako pierwsza stolica kraju oraz najstarsza metropolia kościelna, Gniezno odgrywa ważną rolę w polskiej historii. Najcenniejsze zbytki to: Katedra z Drzwiami Gnieźnieńskimi, Kolegiata oraz zbiory Muzeum Archidiecezjalnego. Miasto podzielone jest na kilkanaście osiedli. Wieżowce dominują na osiedlach Tysiąclecia i Winiary, a w pozostałych częściach miasta występuje niska zabudowa wielorodzinna (np. stylowe kamienice), szeregowa, jednorodzinna i willowa. W Gnieźnie funkcjonuje kilkadziesiąt dużych zakładów produkcyjnych, które zlokalizowane są głównie w rejonach północno-wschodnich. Miejska zieleń to min. kilka parków, Dolina Pojednania, Skwer Orląt Lwowskich oraz Las Miejski, zaś pejzaż Gniezna wzbogacają liczne jeziora. Największym obiektem handlowym jest Galeria Gniezno.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego?

Na terenie Gniezna krzyżują się arterie krajowe: nr 5 (Lubawka – Nowe Marzy) i nr 15 (Ostróda – Trzebnica), a fragment drogi nr 5 jest jednocześnie częścią trasy europejskiej E261. Z Gniezna wiodą drogi wojewódzkie: nr 190 (do Krajenki), nr 197 (do Sławy Wielkopolskiej) i nr 260 (do Wólki). W mieście znajdują się również stacje kolejowe, a na Dworcu Głównym zatrzymują się wszystkie pociągi Regio, InterRegio, TLK i EC. Pomiędzy Gnieznem i Anastazewem, na odcinku 37 km, kursuje Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa, a transport poza granice miasta zapewniają autobusy PKS. Autobusy miejskie kursują natomiast na kilkunastu trasach dziennych i jednej nocnej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gniezno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnoksztalcące dla dorosłych TEB Edukacja w odległości 80 m, Technikum TEB Edukacja w odległości 80 m, Studium Medyczne TEB Edukacja w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Sam, w odległości 450 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Bolesława Chrobrego w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.08.2022
Data aktualizacji: 11.04.2023

Inwestycje w pobliżu w Gnieźnie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: