Ogrody św.Jana

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM-DOM Stefan Płachtij

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

To kameralne i urokliwe miejsce w pobliżu katedry u zbiegu ulic Żuławy i św. Jana, której zawdzięcza swoją nazwę. Trzysegmentowy budynek na który składa się 60 nowoczesnych mieszkań i apartamentów z widokiem na Katedrę Gnieźnieńską. Harmonia ciepłych barw i lekkiej kreski z elementami drewna i szkła nadaje architekturze zabudowy szlachetnego charakteru. Wyznacza nowe trendy dla budownictwa w centrum. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności budynku, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.Ogrody św. Jana to właściwe miejsce dla tych, którzy chcą mieć w zasięgu ręki zarówno centrum miasta jak i rozległe tereny zielone. Mając na uwadze potrzebę wypoczynku na terenie posesji, uwzględniliśmy w projekcie również miejsce rekreacji. Zielony ogród, obsadzony wysokimi drzewami stanowi oazę spokoju i wytchnienia dla mieszkańców. Korzystna lokalizacja inwestycji i łatwy dostęp do dróg wylotowych z miasta zapewnia komfort komunikacyjny.Apartamentowiec "Ogrody św. Jana" zaprojektowaliśmy, aby zaspokoić rożne potrzeby.Komfortowe mieszkania wyposażono w:indywidualne ogrzewanie gazowe, z podgrzewaną podłogą w kuchni i łazienceokna pięciokomorowedrzwi antywłamaniowedo każdego mieszkania przynależna piwnica w cenie mieszkaniaTechnologia budowy i wykorzystane materiały o wysokich parametrach termicznych sprawiają, że "Ogrody św. Jana" to nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o oszczędności energii. To budynek, którego klasyfikacja termiczna jest zgodna ze współczesnymi wymaganiami środowiskowymi.

Inwestycja Ogrody św.Jana znajduje się w Gnieźnie, ul. Żuławy 8 (37.6 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera M-DOM Stefan Płachtij.

Inwestycja Ogrody św.Jana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody św.Jana pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M-DOM Stefan Płachtij przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Piwnica w cenie do każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Piwnica w cenie do każdego mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody św.Jana

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego i rozciąga się na 7 wzgórzach, stanowiąc terytorium o powierzchni prawie 41 km2. Jako pierwsza stolica kraju oraz najstarsza metropolia kościelna, Gniezno odgrywa ważną rolę w polskiej historii. Najcenniejsze zbytki to: Katedra z Drzwiami Gnieźnieńskimi, Kolegiata oraz zbiory Muzeum Archidiecezjalnego. Miasto podzielone jest na 12 osiedli, na których mieszka ok. 70 tys. osób. Wieżowce dominują na osiedlach Tysiąclecia i Winiary, a w pozostałych częściach miasta występuje niska zabudowa: wielorodzinna (np. stylowe kamienice), szeregowa, jednorodzinna i willowa. W Gnieźnie funkcjonuje ok. 50 dużych zakładów produkcyjnych, które zlokalizowane są głównie w rejonach północno-wschodnich. Miejska zieleń to min. 5 parków, Dolina Pojednania, Skwer Orląt Lwowskich oraz Las Miejski, zaś pejzaż Gniezna wzbogaca 5 jezior. Największym obiektem handlowym jest Galeria Gniezno.

Komunikacja

Na terenie Gniezna krzyżują się arterie krajowe: nr 5 (Lubawka – Nowe Marzy) i nr 15 (Ostróda – Trzebnica), a fragment drogi nr 5 jest jednocześnie częścią trasy europejskiej E261. Z Gniezna wiodą drogi wojewódzkie: nr 190 (do Krajenki), nr 197 (do Sławy Wielkopolskiej) i nr 260 (do Wólki). W mieście znajdują się 3 stacje kolejowe, a na Dworcu Głównym zatrzymują się wszystkie pociągi Regio, InterRegio, TLK i EC. Pomiędzy Gnieznem i Anastazewem, na odcinku 37 km, kursuje Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa, a transport poza granice miasta zapewniają autobusy PKS. Autobusy miejskie kursują natomiast na 15 trasach dziennych i jednej – nocnej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody św.Jana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Ogrody św.Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody św.Jana znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SPECJALNY OŚRODEK WYCHOWAWCZY w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 180 m, Przedszkole nr 5 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody św.Jana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w odległości 140 m, Dom Lekarza w odległości 310 m, Klinika/Przychodnia w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody św.Jana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Produkty Benedyktyńskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody św.Jana w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie