Ogrody św.Jana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żuławy, oferowane bezpośrednio przez M-DOM Stefan Płachtij

Gniezno, ul. Żuławy 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Ogrody św.Jana

7 zdjęć

Ogrody św.Jana
Ogrody św.Jana
Ogrody św.Jana
Ogrody św.Jana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

To kameralne i urokliwe miejsce w pobliżu katedry u zbiegu ulic Żuławy i św. Jana, której zawdzięcza swoją nazwę. Trzysegmentowy budynek na który składa się 60 nowoczesnych mieszkań i apartamentów z widokiem na Katedrę Gnieźnieńską. Harmonia ciepłych barw i lekkiej kreski z elementami drewna i szkła nadaje architekturze zabudowy szlachetnego charakteru. Wyznacza nowe trendy dla budownictwa w centrum. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności budynku, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Ogrody św. Jana to właściwe miejsce dla tych, którzy chcą mieć w zasięgu ręki zarówno centrum miasta jak i rozległe tereny zielone. Mając na uwadze potrzebę wypoczynku na terenie posesji, uwzględniliśmy w projekcie również miejsce rekreacji. Zielony ogród, obsadzony wysokimi drzewami stanowi oazę spokoju i wytchnienia dla mieszkańców. Korzystna lokalizacja inwestycji i łatwy dostęp do dróg wylotowych z miasta zapewnia komfort komunikacyjny.

Apartamentowiec "Ogrody św. Jana" zaprojektowaliśmy, aby zaspokoić rożne potrzeby.

Komfortowe mieszkania wyposażono w:

indywidualne ogrzewanie gazowe, z podgrzewaną podłogą w kuchni i łazience

okna pięciokomorowe

drzwi antywłamaniowe

do każdego mieszkania przynależna piwnica w cenie mieszkania

Technologia budowy i wykorzystane materiały o wysokich parametrach termicznych sprawiają, że "Ogrody św. Jana" to nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o oszczędności energii. To budynek, którego klasyfikacja termiczna jest zgodna ze współczesnymi wymaganiami środowiskowymi.

Inwestycja Ogrody św.Jana znajduje się w Gnieźnie, ul. Żuławy 8 (1.4 km od centrum Gniezna), została zrealizowana przez M-DOM Stefan Płachtij.

Inwestycja Ogrody św.Jana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody św.Jana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców M-DOM Stefan Płachtij przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Piwnica w cenie do każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Piwnica w cenie do każdego mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gniezno leży we wschodniej części województwa wielkopolskiego i rozciąga się na 7 wzgórzach, stanowiąc terytorium o powierzchni prawie 41 km2. Jako pierwsza stolica kraju oraz najstarsza metropolia kościelna, Gniezno odgrywa ważną rolę w polskiej historii. Najcenniejsze zbytki to: Katedra z Drzwiami Gnieźnieńskimi, Kolegiata oraz zbiory Muzeum Archidiecezjalnego. Miasto podzielone jest na 12 osiedli, na których mieszka ok. 70 tys. osób. Wieżowce dominują na osiedlach Tysiąclecia i Winiary, a w pozostałych częściach miasta występuje niska zabudowa: wielorodzinna (np. stylowe kamienice), szeregowa, jednorodzinna i willowa. W Gnieźnie funkcjonuje ok. 50 dużych zakładów produkcyjnych, które zlokalizowane są głównie w rejonach północno-wschodnich. Miejska zieleń to min. 5 parków, Dolina Pojednania, Skwer Orląt Lwowskich oraz Las Miejski, zaś pejzaż Gniezna wzbogaca 5 jezior. Największym obiektem handlowym jest Galeria Gniezno.

Komunikacja

Na terenie Gniezna krzyżują się arterie krajowe: nr 5 (Lubawka – Nowe Marzy) i nr 15 (Ostróda – Trzebnica), a fragment drogi nr 5 jest jednocześnie częścią trasy europejskiej E261. Z Gniezna wiodą drogi wojewódzkie: nr 190 (do Krajenki), nr 197 (do Sławy Wielkopolskiej) i nr 260 (do Wólki). W mieście znajdują się 3 stacje kolejowe, a na Dworcu Głównym zatrzymują się wszystkie pociągi Regio, InterRegio, TLK i EC. Pomiędzy Gnieznem i Anastazewem, na odcinku 37 km, kursuje Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa, a transport poza granice miasta zapewniają autobusy PKS. Autobusy miejskie kursują natomiast na 15 trasach dziennych i jednej – nocnej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody św.Jana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody św.Jana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Ogrody św.Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody św.Jana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody św.Jana znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SPECJALNY OŚRODEK WYCHOWAWCZY w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 180 m, Przedszkole nr 5 w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody św.Jana w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: