Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

tda banner
INFOLINIA

+48 579 779 123

INFOLINIA

+48 579 779 123

+0 km

Nowe kawalerki na sprzedaż Gdańsk, Rudniki

9 ofert w 1 inwestycji

Osiedla
Mieszkania

Sortuj

  • Murapol Portovo etap II

    % Promocje

    WYBRANE MIESZKANIA W PAKIECIE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W CENIE 21330 ZŁ- 66690 ZŁ . O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ DEWELOPERA. Apartamenty inwestycyjne gotowe do odbioru w inwestycji Murapol Portovo przy ul. Mostek w Gdańsku. Wybierz kompaktowy lokal z nowoczesnymi udogodnieniami. Murapol Portovo jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej

    gotowe

    Gdańsk, Śródmieście, ul. Mostek

    1 pokój, Metraż 27-50 m2

  • Zapis na powiadomienia Rudniki

    Rudniki

    Chcesz być na bieżąco z ofertami w tej lokalizacji?

    Zapisz się na powiadomienia i otrzymuj ofetry zgodne z Twoimi preferencjami

  • getHome

    Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Rudniki

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe kawalerki na sprzedaż na Rudnikach

Na Rudnikach dostępnych jest 21 ofert kawalerek znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Ile kosztują nowe kawalerki na Rudnikach?

Najtańsza kawalerka na Rudnikach dostępna w sprzedaży kosztuje 411 106 zł. Aktualnie średnia cena za m2 kawalerki na Rudnikach wynosi 17 552 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym na Rudnikach obowiązuje 5 ofert promocyjnych na kawalerki.

Rudniki - kawalerka gotowa do odbioru

Obecnie deweloperzy na Rudnikach oddali do użytku 21 kawalerek. 21 kawalerek zostanie oddanych do 3 miesięcy. 21 kawalerek zostanie oddanych do 6 miesięcy. 21 kawalerek zostanie oddanych do roku.

Oferty kawalerek dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty kawalerek na Rudnikach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

  • kawalerki na parterze - 10 lokali
  • kawalerki na parterze z ogródkiem - 4 lokale
  • kawalerki na niskich piętrach - 11 lokali

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023