Fabryka na Pradze

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 304 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • La Praga(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Radzymińska (4.3 km od centrum Warszawy)
  La Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 27 - 43 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Grodzieńska 19(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 050 brutto/m2
  Grodzieńska 19
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 28 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 28 ofert
  Agena Development S.A.
 • Szwedzka 4(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest

Opis Inwestycji

Fabryka na Pradze

FABRYKA NA PRADZE to starannie zaprojektowany zespół mieszkaniowo-usługowy łączący przedwojenną zabytkową zabudowę fabryczną z nowoczesną architekturą.Naczelną ideą, jaka przyświecała architektom, była chęć odtworzenia tkanki miejskiej z jej pierzejowo-oficynowym charakterem. Nie bez znaczenia dla projektu pozostawał fabryczny klimat przedwojennej Pragi wraz z przeplatającą się kamieniczną zabudową mieszkalną. Częścią kompleksu jest zabytkowy budynek dawnej fabryki, gdzie przed wojną współistniały 3 manufaktury: Fabryka Farb Drukarskich „Pigment”, Fabryka makaronu „Napoli” oraz Fabryka Kondensatorów i Oporów „Inż. A. Horkiewicz”. Elewacje nowo projektowanych obiektów od ulicy Radzymińskiej są zróżnicowanie. Zastosowanie cegły na jednej z nich będzie stanowić wyraźne nawiązanie do istniejącej zabytkowej zabudowy fabrycznej a soft-loftowy charakter dodatkowo podkreślą wykończenia korytarzy i klatek schodowych. Natomiast druga, nowoczesna w formie i w pełni przeszklona fasada drugiego budynku nawiązuje do praskich kamienic mieszkalnych i zarazem odtworzyłą pierzejowy charakter ulicy. W tej części inwestycji znajdują się klasyczne mieszkania.Przy ulicy Radzymińskiej 12 powstało 112 mieszkań, a kolejnych 36 pod numerem 10. Lokale mają zróżnicowane powierzchnie – kawalerki od 27 mkw., mieszkania dwupokojowe od 36 mkw., trzypokojowe od 58 mkw. a czteropokojowe od 65 mkw.Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie a na parterze ogrodzone ogródki. Na ostatnich piętrach niektóre mieszkania mają tarasy. Dodatkowym atutem lokali na parterze jest ich wysokość 3,3 m, a na pozostałych kondygnacjach 2,7 m. Duże okna dobrze doświetlą pomieszczenia. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia mieszkańców zapewnią cichobieżne windy, dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie, całodobowy monitoring z kontrolą dostępu oraz recepcja. Kompleks Fabryka na Pradze posiada wejście zarówno od ulicy Kawęczyńskiej jak i od Radzymińskiej. Wjazd do dwupoziomowego garażu podziemnego jest od ulicy Radzymińskiej.Drugim etapem inwestycji była rewitalizacja budynku dawnej fabryki przy ulicy Kawęczyńskiej 9. Powstały nowoczesne, funkcjonalne, wysokie na ponad 4 lub nawet 5 metrów przestrzenie loftowe dające duże możliwości aranżacyjne. Unikalnym ich atutem jest niewielka powierzchnia (od 25 do 57 mkw.) ale jednocześnie możliwość powiększenia ich metrażu poprzez wykorzystanie dużej wysokości pomieszczeń.FABRYKA NA PRADZE to miejsce, które ze względu na jego funkcjonalność, wysoką jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, a jednocześnie przystępną cenę, godne jest polecenia zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Inwestycja Fabryka na Pradze znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Radzymińska 12 (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Fabryka na Pradze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 186 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Fabryka na Pradze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 44 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 186 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 206 do 390 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fabryka na Pradze

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryka na Pradze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Fabryka na Pradze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Korsaka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka na Pradze znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 186 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w odległości 200 m, Zespół Szkół Muzycznych I stopnia w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fabryka na Pradze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 290 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 490 m, Klinika/Przychodnia w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabryka na Pradze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Targowisko „Szmulki”, w odległości 270 m znajduje się Pelcowizna, w odległości 280 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka na Pradze w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.01.2016

Data aktualizacji: 28.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie