Fabryka na Pradze

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Fabryka na Pradze jest 1 apartament który może być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Ma on lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Fabryka na Pradze dostępna jest 1 oferta

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B36 (dobra pod inwestycje)
1
44,07 m²
2

Opis Inwestycji

Fabryka na Pradze

FABRYKA NA PRADZE to starannie zaprojektowany zespół mieszkaniowo-usługowy łączący przedwojenną zabytkową zabudowę fabryczną z nowoczesną architekturą.Naczelną ideą, jaka przyświecała architektom, była chęć odtworzenia tkanki miejskiej z jej pierzejowo-oficynowym charakterem. Nie bez znaczenia dla projektu pozostawał fabryczny klimat przedwojennej Pragi wraz z przeplatającą się kamieniczną zabudową mieszkalną. Częścią kompleksu jest zabytkowy budynek dawnej fabryki, gdzie przed wojną współistniały 3 manufaktury: Fabryka Farb Drukarskich „Pigment”, Fabryka makaronu „Napoli” oraz Fabryka Kondensatorów i Oporów „Inż. A. Horkiewicz”. Elewacje nowo projektowanych obiektów od ulicy Radzymińskiej są zróżnicowanie. Zastosowanie cegły na jednej z nich będzie stanowić wyraźne nawiązanie do istniejącej zabytkowej zabudowy fabrycznej a soft-loftowy charakter dodatkowo podkreślą wykończenia korytarzy i klatek schodowych. Natomiast druga, nowoczesna w formie i w pełni przeszklona fasada drugiego budynku nawiązuje do praskich kamienic mieszkalnych i zarazem odtworzyłą pierzejowy charakter ulicy. W tej części inwestycji znajdują się klasyczne mieszkania.Przy ulicy Radzymińskiej 12 powstało 112 mieszkań, a kolejnych 36 pod numerem 10. Lokale mają zróżnicowane powierzchnie – kawalerki od 27 mkw., mieszkania dwupokojowe od 36 mkw., trzypokojowe od 58 mkw. a czteropokojowe od 65 mkw.Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie a na parterze ogrodzone ogródki. Na ostatnich piętrach niektóre mieszkania mają tarasy. Dodatkowym atutem lokali na parterze jest ich wysokość 3,3 m, a na pozostałych kondygnacjach 2,7 m. Duże okna dobrze doświetlą pomieszczenia. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia mieszkańców zapewnią cichobieżne windy, dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie, całodobowy monitoring z kontrolą dostępu oraz recepcja. Kompleks Fabryka na Pradze posiada wejście zarówno od ulicy Kawęczyńskiej jak i od Radzymińskiej. Wjazd do dwupoziomowego garażu podziemnego jest od ulicy Radzymińskiej.Drugim etapem inwestycji była rewitalizacja budynku dawnej fabryki przy ulicy Kawęczyńskiej 9. Powstały nowoczesne, funkcjonalne, wysokie na ponad 4 lub nawet 5 metrów przestrzenie loftowe dające duże możliwości aranżacyjne. Unikalnym ich atutem jest niewielka powierzchnia (od 25 do 57 mkw.) ale jednocześnie możliwość powiększenia ich metrażu poprzez wykorzystanie dużej wysokości pomieszczeń.FABRYKA NA PRADZE to miejsce, które ze względu na jego funkcjonalność, wysoką jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, a jednocześnie przystępną cenę, godne jest polecenia zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Inwestycja Fabryka na Pradze znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Radzymińska 12 (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Fabryka na Pradze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 186 nowych apartamentów. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Fabryka na Pradze pozostał na sprzedaż 1 apartament o powierzchni 44 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 44 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 186 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 206 do 390 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne jest 1 apartament.
Powierzchnie apartamentów: 44 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fabryka na Pradze

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Fabryka na Pradze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Korsaka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka na Pradze znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 69 dla Dorosłych im. płk Zygmunta Ignacego Rylskiego Hańczy w odległości 100m, Przedszkole nr 186 w odległości 150m, Przedszkole Nr 12 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Zioło Marcin, lek. med. Gabinet ginekologiczny, w odległości 250 m znajduje się Gabinet biorezonansu - terapia uzależnień, alkohol, nikotyna, w odległości 250 m znajduje się Terapia antynikotynowa No-problem.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Paskudni Cafe, w odległości 150 m znajduje się Strzałkowski Kazimierz. Pracownia cukiernicza, w odległości 150 m znajduje się Sklep Zoo KARA Robert Dróżny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Paint Balls Panz , w odległości 200 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 350 m znajduje się Park Crossfit.

Data publikacji: 15.01.2016

Data aktualizacji: 09.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie