Apartamenty przy Woronicza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuniversal Development

Ceny od: 10 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Woronicza dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
3
80,77 m²
1
848 085 zł10 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Villa Almerico to nowa inwestycja na Mokotowie. Przy ulicy Woronicza powstanie budynek wielorodzinny o wyrazistej architekturze liczący dziesięć kondygnacji naziemnych, dwie podziemne i mieszczący dziewiętnaście apartamentów, 22 miejsca garażowe oraz doskonale zlokalizowany lokal usługowy. Zaprojektowano różnorodne mieszkania poczynając od małych jednopokojowych, a skończywszy na dwupoziomowym, zajmującym dwie ostatnie kondygnacje. Większość mieszkań ma jeden lub dwa balkony, a także ogrody zimowe i zielone ogrody na dachach. Tworzy to niepowtarzalną architekturę apartamentowca wyróżniającą go spośród okolicznych budynków.Walory inwestycji podnosi prestiżowy charakter okolicy gdzie, poza wielorodzinnymi kompleksami mieszkaniowymi, usytuowane są domy jednorodzinne otoczone ogrodami, a także ambasady, rezydencje dyplomatów oraz rozległe parki.W niewielkiej odległości zlokalizowany jest futurystyczny budynek siedziby TVP i główna siedziba Polskiego Radia. Niewątpliwie dużym atutem jest bliskość stacji metra Wierzbno oraz Galerii Mokotów.

Inwestycja Apartamenty przy Woronicza znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Yuniversal Development.

Inwestycja Apartamenty przy Woronicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Woronicza pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 81 m2 w cenie od 848 085 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuniversal Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 81 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 848 085 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 10 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy Woronicza

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy Woronicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty przy Woronicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Telewizja Polska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Woronicza znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI w odległości 230 m, Przedszkole Nr 199 w odległości 330 m, Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy Woronicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy Woronicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Putka, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Woronicza w odległości 130 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2017

Data aktualizacji: 20.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie