Apartamenty Ogrodowa 6

Zamieszkaj w centrum Józefosławia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYgo S.C.

Ceny od: 6 200 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M 1.2
3
81,54 m²
1
M 1.4
3
76,1 m²
1
M 1.5
3
81,73 m²
1
M 2.2
3
82,46 m²
2
M 2.5
3
82,66 m²
2
M 2.8
3
55,31 m²
2
M 3.2
3
82,46 m²
3
M 1.1
4
108,01 m²
1

Opis Inwestycji

Idealne miejsce dla osób szukających ciszy. Blisko stąd do lasu, gdzie można aktywnie odpoczywać. W odległości 100 m od inwestycji znajduje się park z placem zabaw. Bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz terenów rekreacyjnych czyni to miejsce wygodnym do zamieszkania. W ramach inwestycji powstanie budynek o czterech kondygnacjach, w którym zlokalizowane będzie 27 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 50 m2 do 100 m2 oraz 7 lokali usługowych. Miejsca postojowe wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nieruchomość klasy premium charakteryzuje się niezwykłą prostotą i spójnością formy. Elewacja została wykonana z najwyższej jakości materiałów /spieków kwarcowych/ oraz panoramicznych okien. Przestronne, przeszklone klatki schodowe wykończone w naturalnym kamieniu, akcentują szlachetność obiektu. Dwie windy zapewnią komfort komunikacji pomiędzy kondygnacjami. Winda do dyspozycji 5 mieszkań na piętrze. Inwestycję Ogrodowa6 realizujemy w technologii tradycyjnej w standardzie deweloperskim. Obecnie oferujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne, przestrzenne i bezpieczne mieszkania i lokale usługowe. Każde mieszkanie posiada duży balkon. Duże przesuwne drzwi łączą bezpośrednio balkon z wnętrzem lokali. Takie rozwiązanie ułatwia aranżacje wnętrza, jednocześnie otwierając mieszkania na zieleń i przestrzeń. Dodatkowo apartamenty zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność przestrzeni np. poprzez czytelne oddzielenie części dziennej od prywatnej każdego z nich. Jednocześnie układ oraz szerokość lokali pozwala na maksymalną możliwość aranżacji przestrzeni.W cenie mieszkania miejsce na platformie garażowej

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa 6 znajduje się w Józefosławiu, ul. Ogrodowa 6 (0.7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ygo S.C..

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa 6 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań w tym 27 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 55 do 108 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 83 m2 w cenie od 442 480 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 108 m2 w cenie od 669 662 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ygo S.C. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań w tym 8 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 108 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 442 480 do 669 662 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 do 8 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzikiej Róży 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaków w odległości 280 m, Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców w odległości 280 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "MIŚ" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Sklep warzywny, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 18.12.2019

Data aktualizacji: 16.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie