Apartamenty Ogrodowa 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez

Ygo S.C.

piaseczyński, Józefosław, ul. Ogrodowa 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Ogrodowa 6Apartamenty Ogrodowa 6

4 zdjęcia

Apartamenty Ogrodowa 6
Apartamenty Ogrodowa 6
Apartamenty Ogrodowa 6
Apartamenty Ogrodowa 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

Spieki Kwarcowe , granit

Stolarka okienna

Okna 3 szybowe ciepłe aluminium. System przesuwnych drzwi hs.

Drzwi zewnętrzne

Delta Magnum https://www.delta.net.pl/produkty/drzwi-wejsciowe/delta-magnum-k-kr,18,2,53?fbclid=IwAR0Zj0q36oOlNaYMgTrWfq11hGdpgtQIb_v99UDKzlGf6lP8gbXS6w4RDyc

Balkony

szkło

Parapety wewnętrzne

Białe Polare

Instalacje

stanardowe + instalacja klimatyzacji

Ogrzewanie

Gazowe - podłogowe+ grzejniki.

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Idealne miejsce dla osób szukających ciszy. Blisko stąd do lasu, gdzie można aktywnie odpoczywać. W odległości 100 m od inwestycji znajduje się park z placem zabaw. Bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz terenów rekreacyjnych czyni to miejsce wygodnym do zamieszkania. W ramach inwestycji powstanie budynek o czterech kondygnacjach, w którym zlokalizowane będzie 27 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 50 m2 do 100 m2 oraz 7 lokali usługowych. Miejsca postojowe wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nieruchomość klasy premium charakteryzuje się niezwykłą prostotą i spójnością formy. Elewacja została wykonana z najwyższej jakości materiałów /spieków kwarcowych/ oraz panoramicznych okien. Przestronne, przeszklone klatki schodowe wykończone w naturalnym kamieniu, akcentują szlachetność obiektu. Dwie windy zapewnią komfort komunikacji pomiędzy kondygnacjami. Winda do dyspozycji 5 mieszkań na piętrze. Inwestycję Ogrodowa6 realizujemy w technologii tradycyjnej w standardzie deweloperskim. Obecnie oferujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne, przestrzenne i bezpieczne mieszkania i lokale usługowe. Każde mieszkanie posiada duży balkon. Duże przesuwne drzwi łączą bezpośrednio balkon z wnętrzem lokali. Takie rozwiązanie ułatwia aranżacje wnętrza, jednocześnie otwierając mieszkania na zieleń i przestrzeń. Dodatkowo apartamenty zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność przestrzeni np. poprzez czytelne oddzielenie części dziennej od prywatnej każdego z nich. Jednocześnie układ oraz szerokość lokali pozwala na maksymalną możliwość aranżacji przestrzeni.

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa 6 znajduje się w Józefosławiu, ul. Ogrodowa 6 (0.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ygo S.C.

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ygo S.C. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2837 metrów od inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Odkrywców w odległości 264 m, szkoła w odległości 275 m, Miś w odległości 435 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 136 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 377 m, Otolitum - Centrum Leczenia Zaburzeń Równowagi w odległości 683 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 365 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Sklep warzywny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa 6 w odległości 149 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 178 m znajduje się boisko / kort, w odległości 189 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.12.2019
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: