Osiedle Kolorowy Gocław

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 467 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Kameralna (520 m dalej)

Inwestycja Kameralna znajduje się na Gocławiu, ul. Łukiska 5b (5,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Kameralna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 45 do 48 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Łukiska 5b (5,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Kameralna
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 45 - 48 m2
 • Liczba pokoi: 2
Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Forma (579 m dalej)

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Osiedle Forma jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 47 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Motorowa (4,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Forma
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 128
 • Powierzchnia: 47 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Saska nad Jeziorem (925 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się na Gocławiu, ul. Jeziorańskiego (4,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 622 lokale mieszkalne o powierzchni 149 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jeziorańskiego (4,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Saska nad Jeziorem
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 149 m2
 • Liczba pokoi: 5
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria
Osiedle Kolorowy Gocław

Życie w miejscu pełnym barw poprawia nastrój, inspiruje, skłania do uśmiechu, dodaje energii.

Osiedle Kolorowy Gocław to sześć nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym parkingiem. Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawą aranżacją części rekreacyjnej z placami zabaw dla dzieci, optymalnym układem komunikacyjnym oraz piękną harmonijną zielenią. Mimo funkcjonalnego podziału na etapy cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory. W każdej z dwóch części osiedla znajdować się będzie osobne wejście główne z przestronnym reprezentacyjnym lobby i recepcją. Mieszkanie na Gocławiu to inwestycja w przyszłość.

Inwestycja Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Osiedle Kolorowy Gocław jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 390 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 390 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław

Osiedle Kolorowy Gocław usytuowane jest w zacisznej i atrakcyjnej części dzielnicy przy zbiegu ulic Międzyborskiej i Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Otaczające je tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowych (m.in. CH Promenada) i rozrywek to tylko nieliczne z jego atutów.

W odróżnieniu od innych nowych osiedli w tej okolicy, Kolorowy Gocław powstaje wśród kameralnej i niewysokiej zabudowy. Doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewniają znajdujące się w sąsiedztwie przelotowe arterie - ulica Ostrobramska, Aleja Stanów Zjednoczonych i Most Siekierkowski. Dodatkowo na ulicach otaczających osiedle ulokowane są przystanki autobusowe.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bohaterewicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Skarbusie. Przedszkole niepubliczne w odległości 450 m, Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich w odległości 450 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PINOKIO" w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Laboratorium Ortodontyczne, w odległości 300 m APTEKA DR ZDROWIE, w odległości 300 m Anchem sp.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Agencja Pocztowa w odległości 250 m, Balaton Cafe w odległości 250 m, Beza Caffe w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Nad Balatonem w odległości 250 m, Fitness Klub ZDROFIT Gocław w odległości 500 m, Pływalnia Wodnik w odległości 600 m.

Data publikacji: 16 września 2014 09:31

Data aktualizacji: 19 stycznia 2018 13:56

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Yareal Polska Sp. z o. o.

Yareal wybuduje 400 mieszkań na warszawskim Gocławiu

Yareal wybuduje 400 mieszkań na warszawskim Gocławiu

Nowa inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska na warszawskiej Saskiej Kępie

Nowa inwestycja mieszkaniowa Yareal Polska na warszawskiej Saskiej Kępie

Rozpoczęła się budowa inwestycji „Brylowska 2” na warszawskiej Woli

Rozpoczęła się budowa inwestycji „Brylowska 2” na warszawskiej Woli

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Yareal Polska Sp. z o. o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Kolorowy Gocław

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie