Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Osiedle Kolorowy Gocław

SPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 889 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle 360° etap II (432 m dalej)

Inwestycja Osiedle 360° etap II znajduje się na Gocławiu, ul. Kapelanów AK (4,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A.. Inwestycja Osiedle 360° etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 116 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 69 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Kapelanów AK (4,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 350 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 69 - 99 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4

Nordic Living (474 m dalej)

Inwestycja Nordic Living znajduje się na Gocławiu, ul. Łukiska 1 (5,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nordic Living Sp. z o.o.. Inwestycja Nordic Living jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 73 lokale mieszkalne o powierzchniach od 58 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Łukiska 1 (5,7 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 1 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 12
 • Powierzchnia: 58 - 114 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4

Osiedle Forma (579 m dalej)

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Osiedle Forma jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 36 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Motorowa (4,8 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 110
 • Powierzchnia: 36 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Osiedle Kolorowy Gocław

Życie w miejscu pełnym barw poprawia nastrój, inspiruje, skłania do uśmiechu, dodaje energii.

Osiedle Kolorowy Gocław to sześć nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym parkingiem. Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawą aranżacją części rekreacyjnej z placami zabaw dla dzieci, optymalnym układem komunikacyjnym oraz piękną harmonijną zielenią. Mimo funkcjonalnego podziału na etapy cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory. W każdej z dwóch części osiedla znajdować się będzie osobne wejście główne z przestronnym reprezentacyjnym lobby i recepcją. Mieszkanie na Gocławiu to inwestycja w przyszłość.

Inwestycja Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Osiedle Kolorowy Gocław jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 390 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 390 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław

Osiedle Kolorowy Gocław usytuowane jest w zacisznej i atrakcyjnej części dzielnicy przy zbiegu ulic Międzyborskiej i Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Otaczające je tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowych (m.in. CH Promenada) i rozrywek to tylko nieliczne z jego atutów.

W odróżnieniu od innych nowych osiedli w tej okolicy, Kolorowy Gocław powstaje wśród kameralnej i niewysokiej zabudowy. Doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewniają znajdujące się w sąsiedztwie przelotowe arterie - ulica Ostrobramska, Aleja Stanów Zjednoczonych i Most Siekierkowski. Dodatkowo na ulicach otaczających osiedle ulokowane są przystanki autobusowe.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bohaterewicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Skarbusie. Przedszkole niepubliczne w odległości 450 m, Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich w odległości 450 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PINOKIO" w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Laboratorium Ortodontyczne, w odległości 300 m APTEKA DR ZDROWIE, w odległości 300 m Anchem sp.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Agencja Pocztowa w odległości 250 m, Balaton Cafe w odległości 250 m, Beza Caffe w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Nad Balatonem w odległości 250 m, Fitness Klub ZDROFIT Gocław w odległości 500 m, Pływalnia Wodnik w odległości 600 m.

Data publikacji: 16 września 2014 09:31

Data aktualizacji: 19 stycznia 2018 13:56

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Yareal Polska Sp. z o. o.

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Yareal Polska Sp. z o. o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Kolorowy Gocław

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie