Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Osiedle Kolorowy Gocław

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 7 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław dostępnych jest 6 ofert

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
E.1.1.2 2 46,40 m2 Parter
406 000 zł8 750 zł/m2
E.1.2.5 2 46,75 m2 1
397 375 zł8 500 zł/m2
F.1.3.4 3 65,79 m2 2
549 347 zł8 350 zł/m2
D.1.2.6 4 82,32 m2 1
662 676 zł8 050 zł/m2
E.1.2.6 4 82,29 m2 1
625 404 zł7 600 zł/m2
E.1.7.4 4 82,32 m2 6
675 024 zł8 200 zł/m2
Osiedle Kolorowy Gocław

Życie w miejscu pełnym barw poprawia nastrój, inspiruje, skłania do uśmiechu, dodaje energii.

Osiedle Kolorowy Gocław to sześć nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym parkingiem. Osiedle podzielone zostało na dwa etapy. Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawą aranżacją części rekreacyjnej z placami zabaw dla dzieci, optymalnym układem komunikacyjnym oraz piękną harmonijną zielenią. Mimo funkcjonalnego podziału na etapy cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory. W każdej z dwóch części osiedla znajdować się będzie osobne wejście główne z przestronnym reprezentacyjnym lobby i recepcją. Mieszkanie na Gocławiu to inwestycja w przyszłość.

Inwestycja Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Osiedle Kolorowy Gocław jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 390 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 46 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 46 do 47 m2 w cenie od 397 375 zł (2 mieszkania),
 • 3-pokojowe o powierzchni 66 m2 w cenie od 549 347 zł (1 mieszkanie),
 • 4-pokojowe o powierzchni 82 m2 w cenie od 625 404 zł (3 mieszkania).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 390 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: od 46 do 82 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 397 375 do 675 024 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 600 do 8 750 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław

Osiedle Kolorowy Gocław usytuowane jest w zacisznej i atrakcyjnej części dzielnicy przy zbiegu ulic Międzyborskiej i Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Otaczające je tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowych (m.in. CH Promenada) i rozrywek to tylko nieliczne z jego atutów.

W odróżnieniu od innych nowych osiedli w tej okolicy, Kolorowy Gocław powstaje wśród kameralnej i niewysokiej zabudowy. Doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewniają znajdujące się w sąsiedztwie przelotowe arterie - ulica Ostrobramska, Aleja Stanów Zjednoczonych i Most Siekierkowski. Dodatkowo na ulicach otaczających osiedle ulokowane są przystanki autobusowe.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bohaterewicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kolorowy Gocław znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Skarbusie. Przedszkole niepubliczne w odległości 450 m, Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich w odległości 450 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PINOKIO" w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Laboratorium Ortodontyczne, w odległości 300 m APTEKA DR ZDROWIE, w odległości 300 m Anchem sp.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Agencja Pocztowa w odległości 250 m, Balaton Cafe w odległości 250 m, Beza Caffe w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Nad Balatonem w odległości 250 m, Fitness Klub ZDROFIT Gocław w odległości 500 m, Pływalnia Wodnik w odległości 600 m.

Data publikacji: 16 września 2014 09:31

Data aktualizacji: 22 listopada 2017 10:15

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Nowaka-Jeziorańskiego
  Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości powiązane z Yareal Polska Sp. z o. o.

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Yareal Polska Sp. z o. o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Kolorowy Gocław

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie