Warszawska 118

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWWW Construction Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Łąkowa(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa 8 (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 423/m2
  Apartamenty Łąkowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 121 - 123 m2
  Liczba pokoi: 4
  MDG Invest
 • Zielone Osiedle(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Sprawna (13.5 km od centrum Warszawy)
  Zielone Osiedle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 85 m2
  Liczba pokoi: 4
  Europartner II Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Park Chopina(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 107/109 (1.6 km od Warszawy)
  Osiedle Park Chopina
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sławbud

Opis Inwestycji

Warszawska 118 to nowa inwestycja w samym centrum Łomianek. Kameralna, przytulna lokalizacja, która jednocześnie daje Ci łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Z jednej strony – Puszcza Kampinoska, z drugiej: główna arteria komunikacyjna z Warszawą, centra handlowe, szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia… to Ty decydujesz, które oblicze wybierzesz każdego dnia!W tej wyjątkowej lokalizacji powstają nowoczesne szeregowce – przestronne, innowacyjne i kameralne zarazem:• 22 mieszkania powierzchni 92-99 m2, poddasze 20m2,• ogród z przodu bądź z tyłu każdego,• 2 miejsca parkingowe do każdej posesji w cenie,• dogodna lokalizacja: dojazd asfaltową drogą od ul. Polnej i Warszawskiej, kameralna zabudowa, 100 m do przystanku autobusowego, łatwy wyjazd na DK7, 200m od powstającego centrum handlowego Ghelamco,• w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego: moc ścieżek rowerowych tras joggingowych i przestrzeni do rodzinnej rekreacji, jeziora w Dziekanowie i Kiełpinie,• nieopodal przedszkole, szkoły, kościół, sklepy, ośrodek zdrowia i więcej,• nowoczesna architektura, technologie XXI wieku – funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń, którą ukształtujesz tak, jak chcesz.Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Inwestycja Warszawska 118 znajduje się w Łomiankach, ul. Warszawska 118 (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera WWW Construction Sp. z o.o..

Inwestycja Warszawska 118 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Warszawska 118 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 99 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WWW Construction Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po dwa dla każdego domu.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Warszawska 118

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warszawska 118 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Warszawska 118 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - POLMO 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska 118 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: ANGLOSCHOOL w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warszawska 118 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska 118 w odległości 460 m znajduje się CrossFit Łomianki.

Data publikacji: 26.04.2017

Data aktualizacji: 05.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie