Warszawska 118

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WWW Construction Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 80 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Jarzębinowa (309 m dalej)

Inwestycja Jarzębinowa znajduje się w Łomiankach, ul. Majowa 5 (1,4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Jarzębinowa. Inwestycja Jarzębinowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 4 lokale mieszkalne o powierzchniach od 140 do 141 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łomianki, ul. Majowa 5 (1,4 km od Warszawy)
Ceny od: 4 350 zł/m2

Inwestycja polecana

Jarzębinowa
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 140 - 141 m2
 • Liczba pokoi: 5
Jarzębinowa
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Łąkowa (656 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Łąkowa znajduje się w Łomiankach, ul. Łąkowa 8 (0,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Łąkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchni 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łomianki, ul. Łąkowa 8 (0,8 km od Warszawy)
Ceny od: 4 356 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Łąkowa
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 121 m2
 • Liczba pokoi: 4
MDG Invest-Łąkowa Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Zachodnia (1,9 km dalej)

Inwestycja Zachodnia znajduje się w Łomiankach, ul. Zachodnia (1,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Perfekt Invest. Inwestycja Zachodnia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 20 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 133 do 140 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łomianki, ul. Zachodnia (1,9 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Zachodnia
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 27
 • Powierzchnia: 133 - 140 m2
 • Liczba pokoi: 4
Perfekt Invest
Mieszkania spełniające kryteria

Warszawska 118 to nowa inwestycja w samym centrum Łomianek. Kameralna, przytulna lokalizacja, która jednocześnie daje Ci łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Z jednej strony – Puszcza Kampinoska, z drugiej: główna arteria komunikacyjna z Warszawą, centra handlowe, szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia… to Ty decydujesz, które oblicze wybierzesz każdego dnia!

W tej wyjątkowej lokalizacji powstają nowoczesne szeregowce – przestronne, innowacyjne i kameralne zarazem:
• 22 mieszkania powierzchni 92-99 m2, poddasze 20m2,
• ogród z przodu bądź z tyłu każdego,
• 2 miejsca parkingowe do każdej posesji w cenie,
• dogodna lokalizacja: dojazd asfaltową drogą od ul. Polnej i Warszawskiej, kameralna zabudowa, 100 m do przystanku autobusowego, łatwy wyjazd na DK7, 200m od powstającego centrum handlowego Ghelamco,
• w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego: moc ścieżek rowerowych tras joggingowych i przestrzeni do rodzinnej rekreacji, jeziora w Dziekanowie i Kiełpinie,
• nieopodal przedszkole, szkoły, kościół, sklepy, ośrodek zdrowia i więcej,
• nowoczesna architektura, technologie XXI wieku – funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń, którą ukształtujesz tak, jak chcesz.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Inwestycja Warszawska 118 znajduje się w Łomiankach, ul. Warszawska 118 (1,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera WWW Construction Sp. z o.o..

Inwestycja Warszawska 118 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań . Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Warszawska 118 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 99 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WWW Construction Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po dwa dla każdego domu.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Warszawska 118

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI). W odległości 900 metrów od inwestycji Warszawska 118 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: WIŚLANA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska 118 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bajkowa Chatka w odległości 250 m, Słoneczko s.cDybowscy Przedszkole Niepubliczne w odległości 300 m, Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej, w odległości 450 m Fizjomax centrum rehabilitacji, w odległości 450 m Szlenk Larysa, lek. med. okulista.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Jazz Cafe w odległości 450 m, Supermarket Carrefour w odległości 500 m, Tkaczyk Andrzej. Kiosk prasowy w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: First Villa w odległości 550 m, Medical Day Spa w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 26 kwietnia 2017 10:12

Data aktualizacji: 05 lipca 2019 15:04

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet