Oranżeria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowy Świat, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Lublin, ul. Nowy Świat

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1663 oferty w najbliższej okolicy!

Oranżeria

6 zdjęć

Oranżeria
Oranżeria
Oranżeria
Oranżeria

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Oranżeria to niewielki czterokondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajduje się 53 mieszkania o pow. od 35 mkw. do 61 mkw. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon. Kondygnacja podziemna przeznaczona została na wielostanowiskowy garaż podziemny. Tam również znajdą się komórki lokatorskie (popularnie nazywane piwnicami).

Komunikację między wszystkimi kondygnacjami (w tym podziemną) ułatwią windy zlokalizowane w każdej z klatek schodowych.

Teren otaczający budynek zostanie zagospodarowany dzięki nasadzeniom zieleni oraz elementom małej architektury. Tu również znajdą się dodatkowe miejsca postojowe, które będą służyć zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym Państwa gościom.

Jakość miła dla oka

Nowoczesna i dobrze zaprojektowana bryła budynku oraz wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie sprawiają, że Oranżeria wyróżnia się na tle pozostałych inwestycji w sąsiedztwie. Klasycznej bryle budynku nadana została kontrastowa kolorystyka. Na bazie bieli i szarości uwydatniony został, przyciągający wzrok, energetyczny kolor soczystych, dojrzałych owoców pomarańczy. Dzięki czemu inwestycja otrzymała swój niepowtarzalny charakter.

Bezpiecznie i oszczędnie

Dla bezpieczeństwa mieszkańców każde z mieszkań wyposażone zostało w drzwi wejściowe antywłamaniowe, domofon. Każdy z lokali będzie posiadał indywidualne opomiarowanie zużycia energii elektrycznej, wody, gazu w szafkach rewizyjnych zabudowanych w strefie komunikacji ogólnej.

Inwestycja Oranżeria znajduje się w Lublinie, ul. Nowy Świat (2.5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Oranżeria została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Oranżeria nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Oranżeria zlokalizowana jest przy ul. Nowy Świat w Lublinie. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu znajdują się również sklepy i restauracje.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oranżeria?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oranżeria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Oranżeria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4522 - Skwer Borowiczan 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oranżeria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oranżeria znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Fundacji Fuga Mundi w odległości 320 m, Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w odległości 390 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "ECO" w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oranżeria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oranżeria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Top Market, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka Express.

Data publikacji: 11.07.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: