Wikana S.A. logo

Wikana S.A.

Lublin, ul. Cisowa 11
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Motto WIKANA S.A. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka – posiadania własnego mieszkania.

Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia.

Spółka  WIKANA S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Firmy członkowskie Polskiego Związku Firm Deweloperskich stosują opracowane wraz z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient- Deweloper.WIKANA Spółka Akcyjna istnieje na rynku budownictwa mieszkaniowego od roku 2005 i prowadzi działalność deweloperską na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Obszar działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego – od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Posiadamy w sprzedaży 144 nieruchomości w 3 inwestycjach

Wszystkie
Lublin
Świdnik
 • Niecała 7
  3 kw. 2024
  Niecała7 adresowana jest do osób ceniących wysokiej jakości architekturę, styl i standard wykończenia. W inwestycji powstaje 81 różnorodnych, przemyślanie zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 29 do 128 mkw. Miłośnicy stylu postindustrialnego oraz starej zabudowy zachwycą się stylowymi, wyjątkowymi apartamentami w zrewitalizowanych budynkach, z kolei osoby stawiające na nowoczesność

  Niecała 7

  od 8 900 zł/m2
  ul. Niecała 7 , Lublin(0.7 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Nowe Bronowice
  gotowe
  Nowe Bronowice to kolejny projekt realizowany przez Grupę Kapitałową Wikana. Nowoczesne budynki zostały zaprojektowane tak, by jak najwięcej światła znajdowało się w mieszkaniach. Elewacja w stonowanych eleganckich odcieniach, przełamana detalami wykonanymi zgodnie z obowiązującymi trendami w architekturze. Znaczny wpływ na estetykę oraz jasność wnętrz mają szklane- transparentne balustrady

  Nowe Bronowice

  ul. Wrońska , Lublin(1.6 km od centrum)
  Wikana S.A.
 • Klonowe Osiedle
  gotowe

  Klonowe Osiedle

  ul. Cisowa 37A , Świdnik(3.7 km od Lublina)
  Wikana S.A.

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 27 inwestycji

Kontakt

Wikana S.A. logo
Wikana S.A.
Lublin, ul. Cisowa 11
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: