Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Garbarska Urban Koncept

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Garbarska, oferowane bezpośrednio przez

Chrzanowscy Development

Lublin, ul. Garbarska 8a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1902 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Garbarska Urban KonceptGarbarska Urban Koncept

4 zdjęcia

Garbarska Urban Koncept
Garbarska Urban Koncept
Garbarska Urban Koncept
Garbarska Urban Koncept
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

LPEC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: od 2 do 14 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc) w cenie 38 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Garbarska Urban Koncept logo

Unikatowa inwestycja na mapie Lublina

Co stanie się, gdy zamiłowanie do architektury spotka się z pasją do historii? Tak powstało osiedle Garbarska Urban Koncept. Wyjątkowe miejsce na mapie Lublina, w którym nowoczesna architektura nawiązuje do mieszczącej się niegdyś w tej części miasta historycznej zabudowy.

Garbarska Urban Koncept łączy w sobie funkcjonalne mieszkania, nowoczesny design osiedla i detale architektoniczne zaczerpnięte z czasów, gdy znajdujący się tu Młyn Parowy im. Kośmińskiego miał czasy świetności.

Rewitalizacja tej przestrzeni miejskiej ma podwójny wymiar: zwraca uwagę na historię regionu, ale też jest elementem odbudowy tej zapomnianej części Lublina, będąc przełomowym momentem dla całej dzielnicy.

Inwestycja Garbarska Urban Koncept znajduje się w Lublinie, ul. Garbarska 8a (1.5 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Chrzanowscy Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Garbarska Urban Koncept nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Chrzanowscy Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (116 miejsc) w cenie 38 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 2 do 14 m2.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Garbarska Urban Koncept?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garbarska Urban Koncept mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 275 metrów od inwestycji Garbarska Urban Koncept znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Bychawski 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Garbarska Urban Koncept znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garbarska Urban Koncept znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 121 m, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie w odległości 140 m, szkoła w odległości 148 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Garbarska Urban Koncept jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MEDIS w odległości 202 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 507 m, UNI-MED Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garbarska Urban Koncept składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się abc, w odległości 285 m znajduje się Biedronka, w odległości 328 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garbarska Urban Koncept w odległości 206 m znajduje się boisko / kort, w odległości 339 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 365 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 27.09.2022
Data aktualizacji: 20.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023