Światowida

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWhite Wood Nieruchomości

Ceny od: 18 900 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Światowida dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
WH966905
4
102,6 m²
1
1 939 140 zł18 900 zł/m²
WH406853
5
143,8 m²
1
2 789 720 zł19 400 zł/m²

Opis Inwestycji

Jedna z niewielu takich lokalizacji w całym Trójmieście. Bliskość morza, mola orłowskiego oraz malowniczego klifu czyni to miejsce wyjątkowym. Świetnie skomunikowana okolica zapewnia szybki dostęp do centrum Gdyni, Sopotu jak i Gdańska. W budynku znajdują się cztery apartamenty. Dwa apartamenty zlokalizowane na parterze budynku posiadają własne tarasy i ogródki. Dwa apartamenty zlokalizowane na piętrze są apartamentami dwukondygnacyjnymi z przestronnymi tarasami z widokiem na morze. W części podziemnej obiektu znajduje się hala garażowa z czterema miejscami postojowymi, czterema komórkami lokatorskimi oraz pomieszczenie stanowiące część wspólną, z sugerowanym przeznaczeniem na fitness. Budynek został zaprojektowany jako kameralna inwestycja w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowie.

Inwestycja Światowida znajduje się na Orłowie, ul. Światowida (4.4 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości

Inwestycja Światowida jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Światowida pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 103 do 144 metrów kwadratowych w cenie od 18 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 103 m2 w cenie od 1 939 140 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 144 m2 w cenie od 2 789 720 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 103 do 144 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 1 939 140 do 2 789 720 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 18 900 do 19 400 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Światowida

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Światowida mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Światowida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orłowo SKM - "Klif".

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Światowida znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia Concertino w odległości 200 m, Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni w odległości 260 m, Liceum Plastyczne w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Światowida składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep spożywczy Smyk, w odległości 390 m znajduje się Centrum Handlowe "Klif", w odległości 390 m znajduje się Piekarnia Szydłowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Światowida w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2020

Data aktualizacji: 24.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie