Osiedle Kamerata

Oferta archiwalna

Gdynia, Mały Kack, ul. Sochaczewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 121 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kamerata

2 zdjęcia

Osiedle Kamerata

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Kamerata położone jest w dzielnicy willowej, u zbiegu ulic Sochaczewskiej i Płockiej. Wyjątkowy urok, nadaje inwestycji lokalizacja na skarpie co sprawia, że z okien apartamentów roztacza się piękny widok na panoramę Gdyni. Inwestycję tworzy 9 gustownych, nowoczesnych i funkcjonalnych budynków o charakterystycznej dla tego miejsca niskiej zabudowie. Osiedle zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna uwzględniając przy tym szereg kryteriów, dzięki którym nowi mieszkańcy poczują się wyjątkowo i ekskluzywnie. Swoim charakterem design nawiązuje do gdyńskiego modernizmu. Niewątpliwą zaletą jest kameralność , poprzez budynki w których znajduje się maksymalnie 6 apartamentów, każdy z reprezentacyjnym tarasem.

Kamerata to inwestycja wszechstronna zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Dostępny jest szeroki wachlarz powierzchni apartamentów zaczynając od 35m2 kończąc na 122 m2. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały również hale garażowe oraz komórki lokatorskie, przypisane do każdego lokalu. Bezpieczeństwo i komfort zapewniają osiedlu całodobowy monitoring oraz ogrodzenie.

Okolice osiedla to atrakcja dla osób lubiących aktywnie spędzać czas - w pobliżu jest ogrom terenów zielonych, w tym rezerwat przyrody "Kacze Łęgi". Miłośnicy sportu znajdą tu również wiele profesjonalnych ośrodków sportowych. Lokalizacja posiada dostęp do doskonałej infrastruktury, w okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz trolejbusowe, zapewniające szybki dojazd do Sopotu oraz Gdyni, centra handlowe, szkoły oraz przychodnie lekarskie. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut. W przyszłości w okolicy osiedla powstanie pomorska kolej metropolitalna, zapewniająca komfortową komunikację z Gdańskiem, w tym portem lotniczym im. Lecha Wałęsy

Inwestycja Osiedle Kamerata znajduje się na Małym Kacku, ul. Sochaczewska (3.9 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Kamerata została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kamerata nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kamerata?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kamerata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Kamerata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowicka - Szkoła 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kamerata znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kamerata znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim w odległości 170 m, Przedszkole Nr 23 w Gdyni w odległości 480 m, Punkt Przedszkolny ,,Magiczny zamek'' w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kamerata w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Małym Kacku

Oferty na Małym Kacku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: