Kameralne Orłowo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWhite Wood Nieruchomości

Ceny od: 12 960 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kameralne Orłowo dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
WH275119
3
76 m²
Parter
985 000 zł12 960 zł/m²
WH776787
3
84,24 m²
Parter
1 095 000 zł12 998 zł/m²
WH842680
4
127 m²
1
1 650 000 zł12 992 zł/m²

Opis Inwestycji

Kameralne Orłowo

W zgodzie z naturąWeź głęboki oddech i poczuj moc otaczającej natury. Delektuj się perspektywą, upajaj krajobrazem. Aktywny tryb życia, czy potrzeba wyciszenia, wszystkie możliwości masz w zasięgu ręki. Codziennie.Kameralność i spokójZrelaksuj się w kameralnym otoczeniu, które wyciszy Twoje zmysły po dniu pełnym zajęć. Przestronne tarasy, zielone ogrody zachęcają, by rozsiąść się z książką lub zaprosić przyjaciół. Niska zabudowa, idealnie wpisuje się w klimat okolicy. Całość dopełniona kojącą zielenią przestrzeni między willami. Harmonia miasta z naturą i spokój, który uszczęśliwia.Nowoczesna formaLekkość i nowoczesność, szlachetne materiały. Prosta, a zarazem elegancka forma zachwyci Cię funkcjonalnością. Miejskie wille zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, a każdy z czterech apartamentów, z myślą o Twoim komforcie i jakości życia. Przestronne tarasy i duże przeszklenia zapewniają optymalne naświetlenie pomieszczeń o każdej porze dnia.

Inwestycja Kameralne Orłowo znajduje się na Orłowie, ul. Akacjowa (3.8 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości

Inwestycja Kameralne Orłowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kameralne Orłowo pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 76 do 127 metrów kwadratowych w cenie od 12 960 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 76 do 84 m2 w cenie od 985 000 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 127 m2 w cenie od 1 650 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 3 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 76 do 127 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 985 000 do 1 650 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 960 do 12 998 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kameralne Orłowo

Pełnia miejskich możliwości Odkryj idealne miejsce do życia, odpoczynku, rekreacji, czy zabawy. Miejsce, które uwalnia energię, dodaje siły, inspiruje. To tu, w sercu najpiękniejszej dzielnicy Gdyni, u zbiegu ulic Akacjowej i Kasztanowej, usytuowane są dwie miejskie wille, oferujące łącznie cztery przestronne apartamenty (od 75 do 126 m2). Orłowskie Molo, zakupy w „Klifie”, bogata oferta gastronomiczna i doskonała komunikacja z resztą Trójmiasta. Wymarzone miejsce dla osób kochających aktywny tryb życia. Kameralne Orłowo daje mieszkańcom pełnię miejskich możliwości, w kameralnym wydaniu. W pobliżu SKM Orłowo (600 m) 8 min CH Klif (950 m) - 6 min Orłowskie Molo (1,4 km) 15 min Gdynia Centrum (3,3 km) - 6 min Sopot Centrum (4,8 km) - 8 min Obwodnica Trójmiasta (7 km) - 12 min

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralne Orłowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Kameralne Orłowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nawigatorów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralne Orłowo znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNYCH w odległości 220 m, SZKOŁA POLICEALNA Nr 4 w odległości 220 m, TECHNIKUM EKONOMICZNE w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralne Orłowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Piekarnia, w odległości 440 m znajduje się Delfin, w odległości 450 m znajduje się Asia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralne Orłowo w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2019

Data aktualizacji: 20.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie