Apartamenty Familia Etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWhite Wood Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Płocka 29(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Mały Kack, ul. Płocka (3.9 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 9 791 brutto/m2
  Płocka 29
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 50 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  White Wood Nieruchomości
 • Azymut(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Mały Kack, ul. Strzelców (5.4 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 7 668/m2
  Azymut
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 66 - 96 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Inpro S.A.
 • Wrocławska(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Wrocławska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 395 brutto/m2
  Wrocławska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  White Wood Nieruchomości

Opis Inwestycji

Apartamenty Familia Etap I

Wygodna przestrzeń do życiaApartamenty Familia to propozycja skierowana dla rodzin szukających miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta, a zarazem ciszy i bliskości przyrody.- kameralna inwestycja- 4 apartamenty- powierzchnie apartamentów od 103 do 130 m²- ceny już od 8 000 PLN / m²- możliwość instalacji kominka w każdym apartamencie- Tarasy 35 m²- ekspozycja zachodnia- dedykowana kamera na budynku dla każdego z mieszkań- indywidualny garaż o ponadstandardowej szerokości (310 cm), z dodatkową wnęką na przechowywanie, oraz z wejściem bezpośrednio do lokalu mieszkalnego- kaskadowy ogród- bezczynszowe mieszkania- garaże wyposażono w gniazdo elektryczne trójfazowe – możliwość ładowania auta- przejście z garażu do mieszkania- wysokość mieszkania 3 m w najwyższym punkcie- remont ul. Lidzkiej przewidziany na drugą połowę 2019 roku obejmować będzie wymianę nawierzchni jezdni

Inwestycja Apartamenty Familia Etap I znajduje się na Małym Kacku, ul. Lidzka 14-16 (4.6 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości

Inwestycja Apartamenty Familia Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Familia Etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 103 do 130 metrów kwadratowych w cenie od 7 678 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Familia Etap I

Relaks blisko centrum Osiedle położone na Małym Kacku, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Inwestycja oddalona niespełna 1 km od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pomimo kameralnego położenia osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem, co zapewnia szybki dojazd do centrum Gdyni jak i Sopotu.

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Familia Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Familia Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olgierda.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Familia Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anna Busza-Tkacz w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Familia Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep w garażu, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 21.10.2019

Data aktualizacji: 04.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie