Apartamenty Familia Etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez White Wood Nieruchomości

Ceny od: 8 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Familia Etap I dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
WH842525
4
103,1 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
WH665295
4
103,1 m²
Parter
WH618164
5
130,11 m²
1
WH187589
5
130,11 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Apartamenty Familia Etap I

Wygodna przestrzeń do życiaApartamenty Familia to propozycja skierowana dla rodzin szukających miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta, a zarazem ciszy i bliskości przyrody.- kameralna inwestycja- 4 apartamenty- powierzchnie apartamentów od 103 do 130 m²- ceny już od 8 000 PLN / m²- możliwość instalacji kominka w każdym apartamencie- Tarasy 35 m²- ekspozycja zachodnia- dedykowana kamera na budynku dla każdego z mieszkań- indywidualny garaż o ponadstandardowej szerokości (310 cm), z dodatkową wnęką na przechowywanie, oraz z wejściem bezpośrednio do lokalu mieszkalnego- kaskadowy ogród- bezczynszowe mieszkania- garaże wyposażono w gniazdo elektryczne trójfazowe – możliwość ładowania auta- przejście z garażu do mieszkania- wysokość mieszkania 3 m w najwyższym punkcie- remont ul. Lidzkiej przewidziany na drugą połowę 2019 roku obejmować będzie wymianę nawierzchni jezdni

Inwestycja Apartamenty Familia Etap I znajduje się na Małym Kacku, ul. Lidzka 14-16 (4.6 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości

Inwestycja Apartamenty Familia Etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Familia Etap I pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 103 do 130 metrów kwadratowych w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 103 m2 w cenie od 824 800 zł (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 130 m2 w cenie od 1 132 867 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 103 do 130 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 824 800 do 1 132 867 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 000 do 8 706 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Familia Etap I

Relaks blisko centrum Osiedle położone na Małym Kacku, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Inwestycja oddalona niespełna 1 km od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pomimo kameralnego położenia osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem, co zapewnia szybki dojazd do centrum Gdyni jak i Sopotu.

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Familia Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Olgierda.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Familia Etap I znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Nutki - muzyczne przedszkole w odległości 200m, Stumilowy Las w odległości 400m, Amerykańska Szkoła Podstawowa - z wykładowym językiem angielskim w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się Apteka Perełka, w odległości 1150 m znajduje się Apteka Orłowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1250 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Jadwigi Królowej, w odległości 1350 m znajduje się Eduso Program Wspomagania Nauki i Rozwoju, w odległości 1400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Miła Studio, w odległości 1050 m znajduje się Stajnia Zielony koń - niezwykłe miejsce w otoczeniu lasów, w odległości 1050 m znajduje się Akademia Małego Sportowca.

Data publikacji: 21.10.2019

Data aktualizacji: 21.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie