Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sławińska 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sławińska, oferowane bezpośrednio przez

Wawa Novum Sp. z o. o. Jeden S.K.A.

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Sławińska 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 449 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sławińska 1Sławińska 1

7 zdjęć

Sławińska 1
Sławińska 1
Sławińska 1
Sławińska 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : garaż

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W bliskim centrum Warszawy, w miejscu które będzie swoistą oazą spokoju i komfortu, powstaje budynek z 64 lokalami mieszkalnymi.

To Sławińska 1… inwestycja, która łączy prostotę, elegancję, klasykę i nowoczesność w jednym.

Funkcjonalność układów mieszkań oraz bardzo dobra lokalizacja to jedne z wielu atutów inwestycji. Budynek zrealizowany będzie w modnej części dzielnicy Wola - Czyste. Lokalizacja w kwartale ulic Prądzyńskiego, Sławińskiej, Brylowskiej i Szarych Szeregów, umożliwia swobodny dostęp do najważniejszych części miasta, a bliskość Parku Brylowskiego jest idealnym miejscem do całorocznego wypoczynku. Połączenie ciszy i bardzo dobry dostęp do najważniejszych części Warszawy takich jak Dworzec Kolejowy, ścisłe Centrum Warszawy czy metro, to rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

Ale lokalizacja to nie wszystko……

Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientom, zwróciliśmy uwagę na takie szczegóły jak wykończenie klatki schodowej, terenów zielonych czy tarasów na dachu budynku. Zastosowanie materiałów w postaci, kamienia naturalnego, gresu, szkła, stali nierdzewnej czy deski kompozytowej w pełni podkreślą minimalistyczną, ale zarazem wyrafinowaną formę całej inwestycji.

Inwestycja Sławińska 1 znajduje się na Czystem, ul. Sławińska 1 (2.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Wawa Novum Sp. z o. o. Jeden S.K.A.

Inwestycja Sławińska 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sławińska 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wawa Novum Sp. z o. o. Jeden S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sławińska 1?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sławińska 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 71 metrów od inwestycji Sławińska 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolejowa 52.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sławińska 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sławińska 1 znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w odległości 435 m, Technikum Elektroniczne nr 1 w odległości 483 m, Przedszkole nr 62 w odległości 499 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sławińska 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Swiss Laser w odległości 40 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 60 m, Szpital Wolski im. doktor Anny Gostyńskiej w odległości 158 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sławińska 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 56 m znajduje się Żabka, w odległości 347 m znajduje się Żabka, w odległości 378 m znajduje się Gorąco Polecam.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sławińska 1 w odległości 137 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 149 m znajduje się boisko / kort, w odległości 208 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 26.07.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023