Kamienica Muranów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzielna, oferowane bezpośrednio przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Dzielna 72

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Kamienica Muranów

12 zdjęć

Kamienica Muranów
Kamienica Muranów
Kamienica Muranów
Kamienica Muranów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wyjątkowe, historyczne miejsca wymagają wyjątkowych projektów. Kamienica Muranów stworzy enklawę nowoczesnej i eleganckiej architektury. Jeśli szukasz doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum miasta, połączenia wielkomiejskiego rytmu i równocześnie spokojnego azylu – to jest to inwestycja dla Ciebie.Kamienica Muranów to szeroki wybór mieszkań metrażem doskonale wpisujących się w aktualne oczekiwania klientów: od niewielkich metrażowo kawalerek, poprzez mieszkania dwupokojowe, do przestronnych apartamentów, także dwupoziomowych. Obok prostej i eleganckiej bryły budynku architekci zadbali także o komfortowy rozkład mieszkań. Mieszkańców i ich gości powita na parterze wielkie lobby z nowoczesnym designem.Lokalizacja u zbiegu ulic Dzielnej, Belottiego i Pawiej łączy zalety cichej okolicy z bliskością ścisłego centrum stolicy. Nasza inwestycja położona jest wśród spokojnych uliczek z odnowioną, powojenną zabudową. Niewielki skwer, kina i centra handlowe w bliskiej okolicy dodatkowo zwiększają komfort jej mieszkańców.

Inwestycja Kamienica Muranów znajduje się na Nowolipkach, ul. Dzielna 72 (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Muranów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Muranów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 500 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc): Cena: 45000 zł.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Muranów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Muranów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Kamienica Muranów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bellottiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Muranów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Muranów znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 234 w odległości 120 m, Przedszkole nr 10 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 222 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Muranów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ibis w odległości 290 m, Przychodnia MULTI MED Okopowa w odległości 340 m, Szpital Położniczy imienia świętej Zofii w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Muranów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 150 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Muranów w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.02.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: