Gdańska 125

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVilla Morena sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 580 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Central Park Apartments 3(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 799/m2
  Central Park Apartments 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 70 - 106 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Central Park Apartments 2(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 899 brutto/m2
  Central Park Apartments 2
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 32 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Osiedle Nova Lipova(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 59 (1.1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 750/m2
  Osiedle Nova Lipova
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 51 - 91 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Esembla Group Sp. j.

Opis Inwestycji

Gdańska 125 to inwestycja, która odpowiada na zapotrzebowanie mieszkańców dużego Miasta.Zrealizowany budynek mieszkalny jest usytuowany w centrum Łodzi na ul. Gdańskiej 125 na odcinku między ulicą Zamenhofa a Al. Mickiewicza.Budynek posiada 7 kondygnacji w tym 1 podziemną i 6 nadziemnych.Każde z 18 w pełni funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29,39 m2 do 110,94 m2 posiada balkon, loggię lub taras.Budynek wyposażony jest również w dźwig osobowy skomunikowany od piwnicy do V piętra.W budynku znajduje się garaż, w którym jest 18 miejsc parkingowych: 16 miejsc parkingowych, każde o powierzchni 14,04 m2 w cenie 29.400 zł brutto, 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych o powierzchni 20,14 m2 w cenie 29.400 zł brutto (cena dla osoby niepełnosprawnej).Garaż jest 2 poziomowy ( w poziomie piwnic i parteru), wyposażony w platformę do przewozu samochodów osobowych pomiędzy poziomem garażu na parterze i w piwnicy.Brama wjazdowa do garaży sterowana pilotem dostępna jest bezpośrednio z ulicy Gdańskiej. Ponadto po przeciwnej stronie inwestycji znajduje się parking strzeżony oraz jest wydzielona strefa parkingowa.W budynku są również 2 pomieszczenie gospodarcze o pow. 6,48 m2 do wspólnego użytku z przeznaczeniem na rowery i wózki na poziomach garażowych.Inwestycja zakończona. Budynek został oddany do użytkowania w marcu 2016 roku.

Inwestycja Gdańska 125 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Gdańska 125 (0.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Villa Morena sp. z o.o..

Inwestycja Gdańska 125 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdańska 125 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa Morena sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc): Dwupoziomowy garaż wyposażony jest w platformę samochodową do przewozu samochodów osobowych między piwnicą (poziom -1) a parterem (poziom 0).. Cena: 29400 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc): Cena: 29400 zł.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gdańska 125

Zrealizowany budynek mieszkalny jest usytuowany w centrum Łodzi na ul. Gdańskiej 125, na odcinku między ulicą Zamenhofa i Al. Mickiewicza. Na dogodność lokalizacji inwestycji składa się m.in: • rozległy Park J. Poniatowskiego z Miejskim Klubem Tenisowym, • zielony pasaż po przeciwnej stronie ulicy Gdańskiej do al. Kościuszki z huśtawkami i piaskownicą oraz ścieżką zdrowia dla dorosłych, • główna droga rowerowa Miasta, • dostępność komunikacyjna - tramwaje i autobusy na pobliskich ulicach tj. ul. Kopernika, al.Mickiewicza, ul. Żeromskiego i al. Kościuszki, • w odległości ok. 250 m znajduje się główny deptak tj. ul. Piotrkowska, • bliskie sąsiedztwo Sądu Rejonowego Łódź – Śródmieście oraz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Urzędu Miasta Łodzi, Urzędu Marszałkowskiego, ZUS-u, Izby Skarbowej w Łodzi, • wydziały Politechniki Łódzkiej, • w odległości pieszego spaceru znajduje się przedszkole miejskie, szkoły, kościół, szpital z przychodniami, biblioteka miejska, • w pobliżu znajduje się wiele sklepów, w tym „Central“, „Galeria Łódzka“, • doskonałość położenia zapewnia także bliskość centrum koncertowego zwanego „Wytwórnią“, Multikino Silverscreen, liczne restauracje. Co ważne - na ul. Gdańskiej przed nieruchomością nie ma transportu miejskiego, co zapewnia spokój.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdańska 125 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Gdańska 125 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamenhofa - Gdańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska 125 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum "Cosinus-ŁKS" w Łodzi w odległości 410 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące "Cosinus-ŁKS" w Łodzi w odległości 410 m, PUBLICZNA ZAOCZNA POLICEALNA SZKOŁA COSINUS W ŁODZI w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gdańska 125 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 220 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 260 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gdańska 125 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska 125 w odległości 100 m znajduje się Kuźnia Centrum Atletyki, w odległości 290 m znajduje się Klub sportowy Gwardia Łódź, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.02.2015

Data aktualizacji: 05.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie