Gdańska 125

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Villa Morena sp. z o.o.

Ceny od: 4 700 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Gdańska 125 są 3 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Gdańska 125 dostępne są 3 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3 (dobra pod inwestycje)
2
66,54 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
7 (dobra pod inwestycje)
2
63,26 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
11 (dobra pod inwestycje)
2
62,99 m²
3
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 1%
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Gdańska 125 to inwestycja, która odpowiada na zapotrzebowanie mieszkańców dużego Miasta.Zrealizowany budynek mieszkalny jest usytuowany w centrum Łodzi na ul. Gdańskiej 125 na odcinku między ulicą Zamenhofa a Al. Mickiewicza.Budynek posiada 7 kondygnacji w tym 1 podziemną i 6 nadziemnych.Każde z 18 w pełni funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29,39 m2 do 110,94 m2 posiada balkon, loggię lub taras.Budynek wyposażony jest również w dźwig osobowy skomunikowany od piwnicy do V piętra.W budynku znajduje się garaż, w którym jest 18 miejsc parkingowych: 16 miejsc parkingowych, każde o powierzchni 14,04 m2 w cenie 29.400 zł brutto, 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych o powierzchni 20,14 m2 w cenie 29.400 zł brutto (cena dla osoby niepełnosprawnej).Garaż jest 2 poziomowy ( w poziomie piwnic i parteru), wyposażony w platformę do przewozu samochodów osobowych pomiędzy poziomem garażu na parterze i w piwnicy.Brama wjazdowa do garaży sterowana pilotem dostępna jest bezpośrednio z ulicy Gdańskiej. Ponadto po przeciwnej stronie inwestycji znajduje się parking strzeżony oraz jest wydzielona strefa parkingowa.W budynku są również 2 pomieszczenie gospodarcze o pow. 6,48 m2 do wspólnego użytku z przeznaczeniem na rowery i wózki na poziomach garażowych.Inwestycja zakończona. Budynek został oddany do użytkowania w marcu 2016 roku.

Inwestycja Gdańska 125 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Gdańska 125 (0.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Villa Morena sp. z o.o..

Inwestycja Gdańska 125 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych apartamentów. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdańska 125 pozostały na sprzedaż 3 apartamenty o powierzchniach od 63 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 63 do 67 m2 w cenie od 305 501 zł (3 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa Morena sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, loggia, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc): Dwupoziomowy garaż wyposażony jest w platformę samochodową do przewozu samochodów osobowych między piwnicą (poziom -1) a parterem (poziom 0).. Cena: 29400 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc): Cena: 29400 zł.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 3 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów:od 63 do 67 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 305 501 do 322 719 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 700 do 4 850 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gdańska 125

Zrealizowany budynek mieszkalny jest usytuowany w centrum Łodzi na ul. Gdańskiej 125, na odcinku między ulicą Zamenhofa i Al. Mickiewicza. Na dogodność lokalizacji inwestycji składa się m.in: • rozległy Park J. Poniatowskiego z Miejskim Klubem Tenisowym, • zielony pasaż po przeciwnej stronie ulicy Gdańskiej do al. Kościuszki z huśtawkami i piaskownicą oraz ścieżką zdrowia dla dorosłych, • główna droga rowerowa Miasta, • dostępność komunikacyjna - tramwaje i autobusy na pobliskich ulicach tj. ul. Kopernika, al.Mickiewicza, ul. Żeromskiego i al. Kościuszki, • w odległości ok. 250 m znajduje się główny deptak tj. ul. Piotrkowska, • bliskie sąsiedztwo Sądu Rejonowego Łódź – Śródmieście oraz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Urzędu Miasta Łodzi, Urzędu Marszałkowskiego, ZUS-u, Izby Skarbowej w Łodzi, • wydziały Politechniki Łódzkiej, • w odległości pieszego spaceru znajduje się przedszkole miejskie, szkoły, kościół, szpital z przychodniami, biblioteka miejska, • w pobliżu znajduje się wiele sklepów, w tym „Central“, „Galeria Łódzka“, • doskonałość położenia zapewnia także bliskość centrum koncertowego zwanego „Wytwórnią“, Multikino Silverscreen, liczne restauracje. Co ważne - na ul. Gdańskiej przed nieruchomością nie ma transportu miejskiego, co zapewnia spokój.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 250 metrów od inwestycji Gdańska 125 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mickiewicza - szpital im.WAM (0576).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska 125 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 250m, Przedszkole Miejskie nr 75 w odległości 300m, XXI Liceum Ogólnokształcące w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, w odległości 250 m znajduje się Apteka, w odległości 400 m znajduje się Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Polesie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Pinokio. Teatr Lalki i Aktora, w odległości 300 m znajduje się Teatr Studyjny PWSFTviT, w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna Wojewódzka i Miejska im. J. Piłsudskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Miejski Klub Tenisowy, w odległości 400 m znajduje się Boxing Gym. Rusek K., w odległości 450 m znajduje się Gracja. Centrum fitness.

Data publikacji: 17.02.2015

Data aktualizacji: 23.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie