Kopernika 15

Mieszkania na sprzedaż ul. Kopernika, oferowane bezpośrednio przez Vision Development

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kopernika 15/17
Kopernika 15

7 zdjęć

Kopernika 15
Kopernika 15
Kopernika 15
Kopernika 15

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kopernika 15 dostępnych jest 7 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Kopernika 15 logo

Kopernika 15 Nova Fabryka to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, cechująca się wyjątkową architekturą. Budynki zaprojektowano w taki sposób, aby świetnie komponowały się z istniejącą zabudową Łodzi, a przy tym posiadały cechy wyróżniające ją pośród sąsiednich nieruchomości. Projekt zakłada kompleksową renowację pierwszej w Polsce fabryki szpulek i wyrobów drzewnych założonej w 1870 r. przez Henryka Wyssa. Ponadto, istniejące budynki zostaną wzbogacone o nowe kondygnacje. W Kopernika 15 Nova Fabryka zaplanowano łącznie 62 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach funkcjonalnych. Klienci znajdą w ofercie zarówno niewielkie kawalerki o powierzchniach od 25,44 do 28,29 mkw., jak i ustawne mieszkania dwupokojowe o metrażach od 34,29 do 46 mkw. Dla poszukujących większych przestrzeni zaprojektowano trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchniach od 53,95 do 78,33 mkw. Do części mieszkań przynależeć będą przestronne balkony lub tarasy. Lokale na parterze zostaną wzbogacone o prywatne ogródki. Inwestycja oferuje przyszłym mieszkańcom współczesny komfort w historycznym kształcie. Budynki będą obsługiwane przez windy. W jednym z nich przewidziano również wózkownię/rowerownię. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, inwestycja będzie wyposażona w system monitoringu, a teren nieruchomości ogrodzony.

Inwestycja Kopernika 15 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Kopernika 15/17 (0.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Vision Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kopernika 15 w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 62 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 83 m2 (5 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 76 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Vision Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 254 do 316 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 62 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacje u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacje u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja stanowi najważniejszą cechę każdej nieruchomości. Doskonałe usytuowanie Kopernika 15 w ścisłym centrum Łodzi docenią nawet najbardziej wymagający. Dotarcie do każdego ważnego punktu na mapie miasta zajmie zaledwie kilka minut. Bliskość́ ośrodków akademickich i biurowych, sąsiedztwo terenów zielonych, bezpośredni dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, kin, teatrów, szkół i przedszkoli, obiektów ochrony zdrowia, terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych oraz świetna komunikacja z innymi rejonami Łodzi sprawiają̨, że inwestycja jest idealnym miejscem do prowadzenia biznesu, mieszkania i spędzania wolnego czasu.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kopernika 15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kopernika 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Kopernika 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamenhofa - Gdańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kopernika 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernika 15 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl w odległości 220 m, Centrum Szkolenia Kursowego Przedsiębiorstwa Racjonalizacji Pracy DOCTUS w odległości 260 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum "Cosinus-ŁKS" w Łodzi w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kopernika 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Tesco, w odległości 450 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernika 15 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Instytut Krav Maga, w odległości 320 m znajduje się Kuźnia Centrum Atletyki.

Data publikacji: 08.10.2020
Data aktualizacji: 23.02.2022
Kopernika 15 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piotrkowska 44, Łódź

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: