Marywilska Osiedle Kameralne

Twój dom. Twój komfort. Twój cały świat.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUnidevelopment S.A.

Ceny od: 6 890 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
150
3
64,44 m²
1
443 991 zł6 890 zł/m²

Opis Inwestycji

Wiemy, jak cenisz poczucie, że jesteś we właściwym miejscu. Najbliższa okolica osiedla sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi. Sklepiki i centra handlowe, szkoły i przedszkola, apteki i przychodnie, obiekty sportowe i naturalne tereny zielone – to wszystko znajdziesz w pobliżu. A jeśli potrzebujesz dotrzeć do centrum Warszawy, skorzystaj z komunikacji miejskiej lub wybierz jazdę samochodem. Spacer na przystanek autobusowy i stację szybkiej kolei miejskiej (SKM) zajmie Ci 7 minut. Już za 2 lata w pobliżu zostanie otwarta stacja metra na Bródnie.Urokliwa zabudowa osiedla wśród zieleni oraz strefy wypoczynku uprzyjemnią Ci każdy dzień. O dobre samopoczucie zadbasz na terenie rekreacyjnym, a place zabaw to spełnienie marzeń dzieci. Spokojną kolorystykę elewacji w barwach ziemi dobraliśmy tak, by działała na Ciebie kojąco. Wieczorem trudno o lepszy odpoczynek niż relaks na tarasie z widokiem na 100-letni dąb. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone i będzie chronione.

Inwestycja Marywilska Osiedle Kameralne znajduje się na Żeraniu, ul. Marywilska 58 (10 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Marywilska Osiedle Kameralne została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 333 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 6 890 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 443 991 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 333 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 443 991 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 890 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marcelin 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Promyczek w odległości 80 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 21 w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne w odległości 350 m znajduje się Jump Arena, w odległości 400 m znajduje się 2Wieże.

Data publikacji: 19.04.2018

Data aktualizacji: 19.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie