Powstańców 20

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Treedom Sp. z o.o. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 5 854 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 dostępne są 3 oferty

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
432 m21
200 010 zł6 179 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
621 m21
144 707 zł6 911 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 19%
360 m21
349 522 zł5 854 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT 23%.

Ceny lokali użytkowych są cenami netto. Wszystkie lokale usługowe można wykończyć jak mieszkanie, gdyż są przewidziane kuchnie/aneksy kuchenne oraz łazienki.

Powstańców 20 to nowoczesny budynek zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, jednej z dynamiczniej rozwijających dzielnic Krakowa. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturą usługowo-handlową i edukacyjną, zaspokajającą wszystkie najważniejsze potrzeby jej przyszłych mieszkańców. W pobliżu nie brakuje zacisznych terenów zielonych, doskonale nadających się na odpoczynek czy rekreację.

Oferujemy Państwu 45 komfortowych mieszkań w zróżnicowanych metrażach między 25 a 120 m2. Osobom najbardziej wymagającym, oczekujących nieoczywistych i reprezentacyjnych rozwiązań proponujemy mieszkania dwupoziomowe z salonami otwartymi na dwie kondygnacje, mieszczące się na ostatnich piętrach budynku.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy marzą o dużej, otwartej i doskonale doświetlonej przestrzeni oraz myślą o swoim domu w kategoriach nowoczesnego designu.

Przy planowaniu pomieszczeń zadbano o ich największą funkcjonalność, umożliwiając wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni zgodnie z własnymi upodobaniami i trybem życia.

Przy wykonaniu projektu położono nacisk na jakość stosowanych materiałów i dobry standard wykończenia. Dynamiczny projekt budynku nawiązuje do najlepszych tradycji architektonicznych, a jego prosta forma harmonijnie wpisuje się w przyjazny, okoliczny krajobraz.

Inwestycja Powstańców 20 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Powstańców 20 (3,4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Treedom Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku posiadającym 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 21 do 60m2 w cenie od 5 854 zł/m2.

Deweloper Treedom Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 380 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 21 do 60 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 144 707 do 349 522 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 854 do 6 911 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Powstańców 20

Inwestycja znajduje się w odległości ok. 5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Okolica jest bardzo rozwojowa, a w niedalekiej przyszłości mieszkańcy będą mogli cieszyć się łatwym wyjazdem na Północną Obwodnicę Krakowa.

Zamieszkując przy ul. Powstańców 20 możesz korzystać z szerokiej oferty pobliskich placówek wychowawczych i oświatowych (żłobków, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych), przychodni lekarskich czy innych budynków użyteczności publicznej oraz znanych sklepów (Biedronka, Lidl), centrów handlowych (CH Krokus, M1 Kraków, CH Wanda) i licznych punktów usługowych.

Sąsiedztwo ważnych przystanków, pętli i głównych arterii komunikacyjnych, pozwoli zaoszczędzić cenny czas, który można wykorzystać na przyjemności i rekreację w pobliskich restauracjach, parkach miejskich (m.in. Parku Zaczarowanej Dorożki, Parku Tadeusza Kościuszki) czy w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie.

W pobliżu nie brakuje również takich atrakcji jak korty do squasha, ośrodek jazdy konnej czy Aqua Park. Mieszkanie przy Powstańców 20 to rozwiązanie wygodne i bezpieczne.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych. W odległości 50 metrów od inwestycji Powstańców 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Powstańców.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy nr 30 w odległości 100 m, Niepubliczne Przedszkole Malowany Konik w odległości 250 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m VENA-VITA. APTEKA, w odległości 650 m PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 750 m APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Niebo w gębie w odległości 300 m, Euronet. Bankomat w odległości 400 m, CASH4YOU. BANKOMAT w odległości 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: DAKO PROFESSIONAL w odległości 100 m, Studio Tańca i Fitness PASJA w odległości 600 m, KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA w odległości 700 m.

Data publikacji: 16 kwietnia 2018 11:04

Data aktualizacji: 20 grudnia 2018 16:58

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Ilość pokoi, która mnie interesuje:

Pokoje
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu
Treedom Sp. z o.o. Sp. k.

  +48 732...

  Powstańców 20

  adres biura sprzedaży

  ul. Borowickiej 5/1 31-505 Kraków

  Umów spotkanie

  • czwartek

   17

   stycznia

  • piątek

   18

   stycznia

  • poniedziałek

   21

   stycznia

  Dziękujemy

  document icon

  Przekazaliśmy deweloperowi Treedom Sp. z o.o. Sp. k. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Powstańców 20

  Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

  Znajdziemy dla Ciebie