Powstańców 20

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTreedom Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty 29(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, Al. 29 Listopada 110 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 455/m2
  Apartamenty 29
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 44 - 76 m2
  Invest House S.A.
 • Park Zaczarowanej Dorożki(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów (2.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 310 netto/m2
  Park Zaczarowanej Dorożki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 50 m2
  HSD Inwestycje
 • Żmujdzka(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Żmujdzka (2.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 750 brutto/m2
  Żmujdzka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 118 m2
  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT 23%.Ceny lokali użytkowych są cenami netto. Wszystkie lokale usługowe można wykończyć jak mieszkanie, gdyż są przewidziane kuchnie/aneksy kuchenne oraz łazienki.Powstańców 20 to nowoczesny budynek zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, jednej z dynamiczniej rozwijających dzielnic Krakowa. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturą usługowo-handlową i edukacyjną, zaspokajającą wszystkie najważniejsze potrzeby jej przyszłych mieszkańców. W pobliżu nie brakuje zacisznych terenów zielonych, doskonale nadających się na odpoczynek czy rekreację.Oferujemy Państwu 45 komfortowych mieszkań w zróżnicowanych metrażach między 25 a 126 m2. Osobom najbardziej wymagającym, oczekujących nieoczywistych i reprezentacyjnych rozwiązań proponujemy mieszkania dwupoziomowe z salonami otwartymi na dwie kondygnacje, mieszczące się na ostatnich piętrach budynku.To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy marzą o dużej, otwartej i doskonale doświetlonej przestrzeni oraz myślą o swoim domu w kategoriach nowoczesnego designu.Przy planowaniu pomieszczeń zadbano o ich największą funkcjonalność, umożliwiając wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni zgodnie z własnymi upodobaniami i trybem życia.Przy wykonaniu projektu położono nacisk na jakość stosowanych materiałów i dobry standard wykończenia. Dynamiczny projekt budynku nawiązuje do najlepszych tradycji architektonicznych, a jego prosta forma harmonijnie wpisuje się w przyjazny, okoliczny krajobraz.

Inwestycja Powstańców 20 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Powstańców 20 (3.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Treedom Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Powstańców 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 21 metrów kwadratowych w cenie od 7 236 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Treedom Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 380 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Powstańców 20

Inwestycja znajduje się w odległości ok. 5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Okolica jest bardzo rozwojowa, a w niedalekiej przyszłości mieszkańcy będą mogli cieszyć się łatwym wyjazdem na Północną Obwodnicę Krakowa. Zamieszkując przy ul. Powstańców 20 możesz korzystać z szerokiej oferty pobliskich placówek wychowawczych i oświatowych (żłobków, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych), przychodni lekarskich czy innych budynków użyteczności publicznej oraz znanych sklepów (Biedronka, Lidl), centrów handlowych (CH Krokus, M1 Kraków, CH Wanda) i licznych punktów usługowych. Sąsiedztwo ważnych przystanków, pętli i głównych arterii komunikacyjnych, pozwoli zaoszczędzić cenny czas, który można wykorzystać na przyjemności i rekreację w pobliskich restauracjach, parkach miejskich (m.in. Parku Zaczarowanej Dorożki, Parku Tadeusza Kościuszki) czy w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie. W pobliżu nie brakuje również takich atrakcji jak korty do squasha, ośrodek jazdy konnej czy Aqua Park. Mieszkanie przy Powstańców 20 to rozwiązanie wygodne i bezpieczne.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 50 metrów od inwestycji Powstańców 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Powstańców.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy nr 30 w odległości 100m, Niepubliczne Przedszkole Malowany Konik w odległości 250m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA, w odległości 650 m znajduje się PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 750 m znajduje się APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Niebo w gębie, w odległości 400 m znajduje się Euronet. Bankomat, w odległości 450 m znajduje się CASH4YOU. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się DAKO PROFESSIONAL, w odległości 600 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 700 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 16.04.2018

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie