Ogrody Julianów
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.
Łódź, Radogoszcz, ul. Zgierska
Łódź, Radogoszcz, ul. Zgierska
:format(jpg)/offers/offer/17617/gallery/image/ogrody-julianow-zdjecie-inwestycji_c3d3c7.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/17617/gallery/image/ogrody-julianow-zdjecie-inwestycji_c3d3c7.jpg)
1 zdjęcie
Ogrody Julianów
Łódź, Radogoszcz, ul. Zgierska
Termin oddania
3 kw. 2028
Powierzchnie
25 - 121/m2
Przedział pokoi
1 - 4
Kondygnacje
4
Budynki
3
Stand. wykończenia
Standard deweloperski
Mieszkania w inwestycji (38)
Sortuj
Stacja kolejowa - Łódź Radogoszcz Zachód - 1544 m
Przystanek Tramwajowy - 148 m
Przystanek Autobusowy - 699 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
15 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 20 obiektów sportowych, 5 placówek medycznych, 11 placówek edukacyjnych, 33 place zabaw
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- monitoring
- teren ogrodzony
- usługi w budynku
- winda
- Standard deweloperski
Instalacje i energetyka
- miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
Rekreacja
- plac zabaw
Przyroda w okolicy
- 4 parki w okolicy
- park
- las
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2025 roku,
planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2028 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 3 budynków |
Liczba kondygnacji: | budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 151 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski Ogrzewanie miejskie |
Rodzaj własności: | odrębna własność z własnością gruntu |
Powierzchnie dodatkowe: | antresola, loggia, ogródek, taras, balkon |
Komórki lokatorskie: | posiada: wielkość 1-4 m2 |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park, las |
Aktualna oferta
Dostępne mieszkania: | aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse |
|---|---|
Powierzchnie mieszkań: | od 25 do 121 m² |
Liczba pokoi: | dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe |
Opis płatności: | Informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji: | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków klienta: | informacja u dewelopera |
Wysokość czynszu: | informacja u dewelopera |
Opis inwestycji
Inwestycja Ogrody Julianów znajduje się na Radogoszczu, ul. Zgierska (6.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.
Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2028 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 151 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Ogrody Julianów w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 121 metrów kwadratowych , w cenie od 8 699 zł za metr kwadratowy.
Dla przyszłych mieszkańców Ogrody Julianów deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 1-4 m2.
Lokalizacja inwestycji
Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Julianów?
Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Julianów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Ogrody Julianów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zgierska - Sikorskiego.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Julianów znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Julianów znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 97 w odległości 300 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Ogrody Julianów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 600 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Julianów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Z pieca rodem, w odległości 600 m znajduje się sklep osiedlowy.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Julianów w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 500 m znajduje się FitFabric 3.0, w odległości 500 m znajduje się basen.
Adres biura sprzedaży:
Tymienieckiego 30a, 90-350 ŁódźGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 08:00 - 18:00
- Wtorek: 08:00 - 18:00
- Środa: 08:00 - 18:00
- Czwartek: 08:00 - 18:00
- Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: wcześniej umówione spotkanie





