Sonata nad Dolinką

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sonaty, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką"

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Sonaty

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sonata nad Dolinką

4 zdjęcia

Sonata nad Dolinką
Sonata nad Dolinką
Sonata nad Dolinką
Sonata nad Dolinką

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

„Sonata nad Dolinką”, przy Parku Dolina Służewska i Potoku Służewieckim, to 135 wygodnych, jasnych mieszkań o metrażach od 29 do 109 m2, z możliwością przebudowy ścian działowych według własnych potrzeb. Dźwiękoszczelne szyby ochronią mieszkańców przed wielkomiejskim szumem, a wysokie okna doświetlą pomieszczenia, gwarantując doskonały widok.

Kameralne klatki schodowe (3 – 4 mieszkania na piętrze), podziemne garaże, komórki, stojaki na rowery, wózkownie i lokale usługowe spełnią potrzeby osób ceniących komfort, ciszę i wygodę.

Prostota klasycznej elewacji, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, idealnie wpisuje się w charakter otoczenia. Dominującym kolorem jest biel kontrastująca z eleganckim antracytem i głęboką, ciemną czerwienią. Starannie dobrana, różnorodna roślinność pokryje część powierzchni dachów najnowszego budynku przy ul. Sonaty.

Na zachodniej elewacji budynku zaprojektowano zewnętrzną windę, którą mieszkańcy zjadą bezpośrednio do wejścia na stację metra Służew. To absolutnie unikatowe rozwiązanie zapewni niespotykany nigdzie komfort i błyskawiczną komunikację z innymi dzielnicami Warszawy.

Inwestycja Sonata nad Dolinką znajduje się na Służewie, ul. Sonaty (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką".

Inwestycja Sonata nad Dolinką została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sonata nad Dolinką nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką" przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Tereny Parku Dolina Służewska, z malowniczo płynącym Potokiem Służewieckim, to jeden z nielicznych w stolicy tak rozległych, zielonych, naturalnie pięknych terenów. Okazałe drzewa, krzewy wśród dziko rosnących traw i ziół, liczne oczka wodne zapraszają różnorodne gatunki zwierząt i ptaków, tworząc w tym niezwykłym miejscu wyjątkową enklawę.

Tutaj, w jednej z najładniejszych części prestiżowego Mokotowa, powstaje najnowsza inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sonata nad Dolinką?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sonata nad Dolinką mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Sonata nad Dolinką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sonata nad Dolinką znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata nad Dolinką znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w odległości 30 m, szkoła w odległości 60 m, Przedszkole nr 67 "Służewiaczek" w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sonata nad Dolinką jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej "Asklepios" w odległości 160 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 340 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sonata nad Dolinką składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Lewiatan, w odległości 110 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata nad Dolinką w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 120 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 17.02.2017
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: