Sonata nad Dolinką

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką"

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty nad Potokiem(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Modzelewskiego 24 (6.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty nad Potokiem
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 40 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Rezydencja Dolina Mokotów(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Dolina Mokotów
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 31 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Avore(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Cieszyńska (5.3 km od centrum Warszawy)
  Avore
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 68 - 100 m2
  Liczba pokoi: 3
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

„Sonata nad Dolinką”, przy Parku Dolina Służewska i Potoku Służewieckim, to 135 wygodnych, jasnych mieszkań o metrażach od 29 do 109 m2, z możliwością przebudowy ścian działowych według własnych potrzeb. Dźwiękoszczelne szyby ochronią mieszkańców przed wielkomiejskim szumem, a wysokie okna doświetlą pomieszczenia, gwarantując doskonały widok.Kameralne klatki schodowe (3 – 4 mieszkania na piętrze), podziemne garaże, komórki, stojaki na rowery, wózkownie i lokale usługowe spełnią potrzeby osób ceniących komfort, ciszę i wygodę.Prostota klasycznej elewacji, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, idealnie wpisuje się w charakter otoczenia. Dominującym kolorem jest biel kontrastująca z eleganckim antracytem i głęboką, ciemną czerwienią. Starannie dobrana, różnorodna roślinność pokryje część powierzchni dachów najnowszego budynku przy ul. Sonaty.Na zachodniej elewacji budynku zaprojektowano zewnętrzną windę, którą mieszkańcy zjadą bezpośrednio do wejścia na stację metra Służew. To absolutnie unikatowe rozwiązanie zapewni niespotykany nigdzie komfort i błyskawiczną komunikację z innymi dzielnicami Warszawy.

Inwestycja Sonata nad Dolinką znajduje się na Służewie, ul. Sonaty (6.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką".

Inwestycja Sonata nad Dolinką jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań. Budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sonata nad Dolinką pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 110 metrów kwadratowych w cenie od 10 930 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką" przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Sonata nad Dolinką

Tereny Parku Dolina Służewska, z malowniczo płynącym Potokiem Służewieckim, to jeden z nielicznych w stolicy tak rozległych, zielonych, naturalnie pięknych terenów. Okazałe drzewa, krzewy wśród dziko rosnących traw i ziół, liczne oczka wodne zapraszają różnorodne gatunki zwierząt i ptaków, tworząc w tym niezwykłym miejscu wyjątkową enklawę. Tutaj, w jednej z najładniejszych części prestiżowego Mokotowa, powstaje najnowsza inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 150 metrów od inwestycji Sonata nad Dolinką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny METRO SŁUŻEW 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sonata nad Dolinką znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 67 "Służewiaczek" w odległości 100m, Hip-Hop Akademia w odległości 150m, Szkoła Podstawowa nr 46 im. S. Starzyńskiego w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Centrum Medyczne Krajmed, w odległości 150 m znajduje się Audio-Med - SŁUŻEW - Aparaty słuchowe, w odległości 150 m znajduje się Spiżarnia Marcina.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Służewiecki Polew z Beczki, w odległości 100 m znajduje się Pizzeria Gang Leona, w odległości 150 m znajduje się Eat & Drink fresh bistro.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Active Body, w odległości 500 m znajduje się Hand To Hand 1. Klub Sportowy , w odległości 550 m znajduje się Park Dolinka Służewiecka.

Data publikacji: 17.02.2017

Data aktualizacji: 30.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie