Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką" logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką"

Warszawa, ul. W.A. Mozarta 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od ponad 15 lat prowadzimy działalność inwestycyjną polegającą na budowie nowoczesnych budynków mieszkalnych z funkcjami usługowymi, które w harmonijny sposób wkomponowują się w dotychczasową architekturę i infrastrukturę Osiedla. Cały czas rozwijamy infrastrukturę rekreacyjno-wypoczynkową.

Jesteśmy polskim przedsiębiorcą działającym od ponad 25 lat na rynku administrowania i zarządzania nieruchomościami. W budynkach przez nas administrowanych zamieszkuje ponad 12 tysięcy mieszkańców. W naszej działalności zachowujemy najwyższy poziom odpowiedzialności i sumienności. Terminowo wywiązujemy się z wszelkich zobowiązań. Prowadzimy racjonalną politykę finansową i ekonomiczną. W sposób profesjonalny reagujemy na wszystkie problemy zgłaszane przez mieszkańców. Jesteśmy także rzetelnym pracodawcą.

Zrealizowane inwestycje to:

- Mozarta Dom nad Dolinką (ul. Mozarta 1)

- ul. Elsnera 34

- ul. Puławska 255A

- ul. Puławska 255

- Noskowskiego 2.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką" logo
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką"
Warszawa, ul. W.A. Mozarta 1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: