Hoża 25
ELSTUK & SOLO inwest sp. z o.o. - mieszkania na sprzedaż
Kielce, ul. Hoża 25
Kielce, ul. Hoża 25
:format(jpg)/offers/offer/18765/main_image/hoza-25_e00a1f.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/18765/main_image/hoza-25_e00a1f.jpg)
1 zdjęcie
Termin oddania
3 kw. 2026
Powierzchnie
25 - 90/m2
Przedział pokoi
1 - 4
Kondygnacje
5
Budynki
1
Stand. wykończenia
Standard deweloperski
Mieszkania w inwestycji (24)
Pokoje
Piętra
Metraż
Stacja kolejowa - Kielce Główne - 692 m
Przystanek Autobusowy - 191 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
21 kawiarni i restauracji, 69 sklepów, 31 obiektów sportowych, 13 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 25 placów zabaw
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- monitoring
- winda
- rowerownia
- Standard deweloperski
Instalacje i energetyka
- klimatyzacja
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji:
Liczba budynków:
Liczba kondygnacji:
Liczba mieszkań:
Wysokość pomieszczeń:
Standard wykończenia
standard deweloperski
Ogrzewanie
miejskie
Rodzaj własności:
Powierzchnie dodatkowe:
Komórki lokatorskie:
Miejsca postojowe:
- miejsca postojowe podziemne
Przyroda:
Aktualna oferta
Dostępne mieszkania:
Powierzchnie mieszkań:
Liczba pokoi:
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
Warunki rezerwacji:
Zabezpieczenie środków klienta:
Wysokość czynszu:
Opis inwestycji
:format(png)/offers/offer/logo/faf33e.png)
Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej inwestycji na ulicy Hożej w Kielcach – miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem i wygodą. Położona w samym sercu miasta, nasza inwestycja oferuje mieszkania zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości i estetyki.
Nasz nowoczesny budynek wyróżniają się elegancką architekturą i dbałością o każdy detal. Mieszkańcy mogą cieszyć się przestronnymi, jasnymi wnętrzami, które zostały wyposażone w najnowsze technologie zapewniające komfort i bezpieczeństwo.
Zaplanowany z dbałością o detal design oraz zastosowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, mających na celu podniesienie komfortu życia mieszkańców.
Inwestycja Hoża 25 to 4-piętrowy budynek mieszkalny zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum Kielc. W obiekcie zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 25 do 72 m2. Pomieszczenia, nawet te najmniejsze, zaaranżowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Przemyślano tu każdy, nawet najmniejszy szczegół. Duże okna zapewniają maksymalne nasłonecznienie lokali. Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców jest również winda, która zapewnia sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komórki lokatorskie znajdują się w kondygnacji podziemnej, a także na poziomie mieszkań. Balkony i tarasy naszej inwestycji mają powierzchnię aż do 65 m2. Nie znalazłeś idealnego mieszkania dla siebie z gotowych projektów? Niczym się nie przejmuj. Zapoznaj się z poniższym opisem dotyczącym aranżacji.
Komfort aranżacji mieszkania według własnych upodobań. Możesz wybrać ostateczny rozkład pomieszczeń, zmieniając układ ścian działowych, a także ścian pomiędzy lokalami. Budynek został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej: elementami nośnymi są słupy, belki i stropy żelbetowe. Wszystkie mury nie stanowią konstrukcji budynku. Założeniem projektowym, było uzyskanie mieszkań o małych metrażach, które możemy ze sobą swobodnie łączyć. Przy połączeniu dwóch sąsiadujących mieszkań, będziesz mógł kuchnie i łazienkę mieć zaprojektowaną z dwóch różnych miejsc. Można także usytuować instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne zgodnie z wizją przyszłych mieszkańców inwestycji. Możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz nie narazi Cię na późniejsze przerabianie funkcji mieszkań, co mogłoby wiązać się z utratą gwarancji na daną część lokalu. Architekci zaprojektowali tak mieszkania, aby układ funkcjonalny można było wykonać w różnorodny sposób. To Ty wybierzesz, czy chcesz połączyć pokój dzienny z aneksem kuchennym, czy stworzyć osobną kuchnię.
Proponujemy bezpłatną rezerwację wybranego mieszkania. Przez siedem dni, bez żadnych zobowiązań, możesz dokładnie zapoznać się z inwestycją, obejrzeć jej otoczenie, sprawdzić własną zdolność kredytową i bez presji podjąć decyzję w sprawie zakupu. W tym czasie wskazane mieszkanie na Ciebie poczeka.
Inwestycja Hoża 25 znajduje się w Kielcach, ul. Hoża 25 (1.9 km od centrum Kielc), jest realizowana przez ELSTUK & SOLO inwest sp. z o.o.
Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Hoża 25 w sprzedaży są 24 nowe mieszkania o powierzchni od 25 do 90 metrów kwadratowych .
Dla przyszłych mieszkańców ELSTUK & SOLO inwest sp. z o.o. przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Lokalizacja inwestycji
Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hoża 25?
Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Hoża 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 191 metrów od inwestycji Hoża 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagiellońska / Miła.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Hoża 25 znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hoża 25 znajduje się 170 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Bajka w odległości 170 m, III Liceum Ogólnokształcące imienia Cypriana Kamila Norwida w Kielcach w odległości 195 m, Zespół Szkół Mechanicznych Imienia Generała Władysława Sikorskiego w odległości 207 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Hoża 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Top Dent w odległości 28 m, Poradnia urologiczna PROSTA-LITH w odległości 85 m, Przychodnia "Lecha" w odległości 554 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hoża 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 115 m znajduje się Gama, w odległości 126 m znajduje się Ultimate Gym, w odległości 150 m znajduje się Delfin.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hoża 25 w odległości 224 m znajduje się boisko / kort, w odległości 282 m znajduje się boisko / kort, w odległości 349 m znajduje się boisko / kort.
:format(png)/offers/offer/logo/faf33e.png)
Adres biura sprzedaży:
ul. Łódzka 282A, 25-655 KielceGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 08:00 - 17:00
- Wtorek: 08:00 - 17:00
- Środa: 08:00 - 17:00
- Czwartek: 08:00 - 17:00
- Piątek: 08:00 - 17:00
- Sobota: 10:00 - 15:00