Osiedle na Górnej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Osiedle na Górnej

Kielce, ul. Górna 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle na Górnej

8 zdjęć

Osiedle na Górnej
Osiedle na Górnej
Osiedle na Górnej
Osiedle na Górnej

Najbliższe inwestycje

 • Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

 • Apartamenty Zapolska

  Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

 • Lotnicza Ekopark etap II

  Eko-Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Na Górnej to nowo powstające osiedle w rozwijającej się okolicy. W jego skład wchodzą 4 budynki każdy z nich stanowi oddzielny Etap.

W I Etapie znajduje się 78 mieszkań o różnorodnej pow. od 30,52m2 do 73,45m2. Mieszkania posiadają bardzo atrakcyjny układ oraz orientację na dwie strony świata: północ-południe.

Osiedle usytuowane jest nieopodal Galerii Echo, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej. W sąsiedztwie znajdują się Szkoły, Przedszkola, Przychodnia oraz Poczta.

Mieszkania zostały wyposażone w wysokie (od poziomu podłogi) okna trzyszybowe, które zapewniają doskonałe naświetlenie mieszkań. Zastosowana została higrosterowalna instalacja wentylacji zapewniająca ekonomiczną eksploatację i komfort użytkowania mieszkania. Budynek ogrzewany jest z sieci miejskiej, brak piecyków łazienkowych oraz kotłów w budynku, brak Instalacji gazowej co znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania mieszkań.

W garażu podziemnym znajduje się duża ilość miejsc postojowych (możliwość zakupienia dwóch miejsc) oraz Komórki Lokatorskie o różnorodnej powierzchni, dostosowanej do potrzeb Klientów.

Aktualnie pozostało w sprzedaży 11 mieszkań I Etapu, już wkrótce rozpoczniemy przedsprzedaż Etapu II.

Inwestycja Osiedle na Górnej znajduje się w Kielcach, ul. Górna 23 (2.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle na Górnej.

Inwestycja Osiedle na Górnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Górnej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 73 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle na Górnej przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)

W inwestycji znajduje się 78 komórek lokatorskich pow. od 1,95m2 do 3,30m2;.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ściany wewnętrzne tynkowane tynkiem gipsowym nakładanym maszynowo, w łazience tynk cementowo-wapienny nakładany maszynowo zatarty na ostro, Podłogi z posadzki jastrychowej, Stolarka okienna PCV z okleina od zewnątrz w kolorze orzech, od wewnątrz okna białe, zestawy trzyszybowe. Funkcja mikrouchylania, okna wyposażone w nawiewniki higrosterowalne. Dolne podziały okien ze szkła bezpiecznego, Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe z zamkiem atestowanym z ościeżnicą metalowa w kolorze brązowym, Instalacja C.O. z grzejnikami stalowymi, w łazience grzejnik drabinkowy, Instalacja elektryczna z osprzętem -przełączniki, gniazda, Rozprowadzona instalacja telefoniczna, TV, domofonowa z osprzętem, Wentylacja higrosterowalna, Balkony wyłożone płytkami ceramicznymi mrozoodpornymi antypoślizgowymi, balustrady ze stali nierdzewne wypełnione szkłem bezpiecznym.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (78): pow. od 1,95m2 do 3,30m2;.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc).
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Górnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle na Górnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Górnej znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Naukowe Przedszkole Integracyjne „Mini College” w Kielcach w odległości 310 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Praktycznego WECHSLER w odległości 390 m, Ośrodek Kształcenia i Promowania Kadr "THETA" Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kielcach w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle na Górnej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia dla Rodziny GALUS w odległości 50 m, Centrum Medyczne OMEGA w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle na Górnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Bazarek, w odległości 330 m znajduje się Galeria handlowa.

Data publikacji: 22.09.2017
Data aktualizacji: 04.09.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: