Osiedle na Górnej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Osiedle na Górnej

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Górnej dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M43
3
52,92 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
M77
4
73 m²
6
M51
4
73,24 m²
6
M52
4
73,45 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Na Górnej to nowo powstające osiedle w rozwijającej się okolicy. W jego skład wchodzą 4 budynki każdy z nich stanowi oddzielny Etap.W I Etapie znajduje się 78 mieszkań o różnorodnej pow. od 30,52m2 do 73,45m2. Mieszkania posiadają bardzo atrakcyjny układ oraz orientację na dwie strony świata: północ-południe.Osiedle usytuowane jest nieopodal Galerii Echo, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej. W sąsiedztwie znajdują się Szkoły, Przedszkola, Przychodnia oraz Poczta.Mieszkania zostały wyposażone w wysokie (od poziomu podłogi) okna trzyszybowe, które zapewniają doskonałe naświetlenie mieszkań. Zastosowana została higrosterowalna instalacja wentylacji zapewniająca ekonomiczną eksploatację i komfort użytkowania mieszkania. Budynek ogrzewany jest z sieci miejskiej, brak piecyków łazienkowych oraz kotłów w budynku, brak Instalacji gazowej co znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania mieszkań.W garażu podziemnym znajduje się duża ilość miejsc postojowych (możliwość zakupienia dwóch miejsc) oraz Komórki Lokatorskie o różnorodnej powierzchni, dostosowanej do potrzeb Klientów.Aktualnie pozostało w sprzedaży 11 mieszkań I Etapu, już wkrótce rozpoczniemy przedsprzedaż Etapu II.

Inwestycja Osiedle na Górnej znajduje się w Kielcach, ul. Górna 23 (2.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle na Górnej.

Inwestycja Osiedle na Górnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Górnej pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 53 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle na Górnej przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 78 komórek lokatorskich pow. od 1,95m2 do 3,30m2;.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ściany wewnętrzne tynkowane tynkiem gipsowym nakładanym maszynowo, w łazience tynk cementowo-wapienny nakładany maszynowo zatarty na ostro, Podłogi z posadzki jastrychowej, Stolarka okienna PCV z okleina od zewnątrz w kolorze orzech, od wewnątrz okna białe, zestawy trzyszybowe. Funkcja mikrouchylania, okna wyposażone w nawiewniki higrosterowalne. Dolne podziały okien ze szkła bezpiecznego, Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe z zamkiem atestowanym z ościeżnicą metalowa w kolorze brązowym, Instalacja C.O. z grzejnikami stalowymi, w łazience grzejnik drabinkowy, Instalacja elektryczna z osprzętem -przełączniki, gniazda, Rozprowadzona instalacja telefoniczna, TV, domofonowa z osprzętem, Wentylacja higrosterowalna, Balkony wyłożone płytkami ceramicznymi mrozoodpornymi antypoślizgowymi, balustrady ze stali nierdzewne wypełnione szkłem bezpiecznym.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada (78): pow. od 1,95m2 do 3,30m2;.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 53 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Górnej

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle na Górnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Al. Solidarności Bocianek.

Data publikacji: 22.09.2017

Data aktualizacji: 29.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie