Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Mickiewicza etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mickiewicza, oferowane bezpośrednio przez

Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Mickiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Mickiewicza etap IOsiedle Mickiewicza etap I

7 zdjęć

Osiedle Mickiewicza etap I
Osiedle Mickiewicza etap I
Osiedle Mickiewicza etap I
Osiedle Mickiewicza etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 105 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ostatnie mieszkania na Osiedlu Mickiewicza! Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Mickiewicza to kameralne i nowoczesne osiedle Skanska, które powstaje na pograniczu Bielan i Żoliborza przy ulicy Rudzkiej w Warszawie. To pierwsze osiedle w Polsce, które ubiega się o certyfikat BREEAM, przyznawany tylko wysokiej jakości budynkom wykorzystującym rozwiązania przyjazne dla człowieka i środowiska. Osiedle wyróżnia też doskonała lokalizacja – teren położony jest na skraju rezerwatu przyrody, w otoczeniu 3 parków i Stawów Kellera, a dodatkowo jest dobrze wkomponowany w siatkę komunikacji miejskiej. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy cenią sobie uroki kameralnego Starego Żoliborza.

Mieszkania i dodatkowa infrastruktura

• Inwestycja będzie składała się z 4 etapów. Planowany termin oddania pierwszych mieszkań do użytku w ramach etapu 1 to ostatni kwartał 2016 r. Pozostałe fazy są w trakcie planowania.

• 6-piętrowy budynek realizowany w fazie A będzie liczył 105 mieszkań, dostępnych w różnorodnych metrażach i rozkładach: od 28 mkw. po mieszkania czteropokojowe o powierzchni powyżej 100 mkw.

• Na 2-poziomowym parkingu podziemnym znajdzie się 106 poszerzonych miejsc parkingowych. Parking, wyposażony w odpowiednią wentylację i czujniki będzie przystosowany również do samochodów z instalacją LPG.

• Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również boksy dla jednośladów.

Zielone rozwiązania i wysoki standard wykończenia

• Firma Skanska przykłada dużą uwagę do zieloności swoich inwestycji i komfortu życia mieszkańców. Na osiedlu Mickiewicza zostały starannie zaprojektowane energooszczędne, inteligentne rozwiązania takie jak sensory ruchu na klatkach schodowych, automatycznie uruchamiające i wyłączające oświetlenie.

• Dodatkowo, wybrane mieszkania zostaną wyposażone w rozwiązania tzw. inteligentnego domu np. centralne włączniki światła czy centralne sterowanie ciepłem.

• Inwestycje Skanska cechują się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnością i elegancją. Dzięki elastycznej konstrukcji budynku lokatorzy będą mogli dostosowywać rozkład mieszkania do własnych potrzeb. Projekt zakłada białe tynkowane elewacje z elementami stylowego drewna.

• Lokale podzielone są również na strefy nocną i dzienną. Dzięki panoramicznym oknom mieszkania są bardzo jasne, zapewniając optymalne wykorzystanie światła naturalnego.

Certyfikat BREEAM

Osiedle Mickiewicza, jako pierwsze w Polsce, ubiega się o uzyskanie certyfikatu BREEAM International New Construction 2013. To jedna z najbardziej popularnych w Europie metod oceny jakości budynku oraz procesu budowlanego. Certyfikacja jest swojego rodzaju polisą na przyszłość - potwierdza wysoki standard wykonania, zastosowanie ekologicznych rozwiązań i gwarantuje komfort użytkowania. W Europie jest tylko 450 osiedli mieszkalnych z certyfikatem BREEAM, a Osiedle Mickiewicza jest pierwszą tego typu inwestycją w Polsce. Kontrola jakości odbywa się przez niezależnego konsultanta ze specjalistycznymi uprawnieniami organizacji BRE, który uczestniczy w procesie budowlanym od samego początku projektowania.

Ocena inwestycji realizowana jest 9 kategoriach, których zalecenia przewyższają standardy przewidziane normami polskiego prawa budowlanego. Mieszkańcy certyfikowanych osiedli maja pewność, ze ich mieszkania powstały z dbałością o:

• Zdrowe materiały wykończeniowe, bliskość natury i terenów zielonych,

• Większy komfort życia i funkcjonalne rozwiązania,

• Oszczędności w użytkowaniu budynku.

Dowiedz się więcej na http://mieszkaj.skanska.pl/breeam

Roślinność

• Zielony styl życia Skanska dobrze oddaje też starannie zaprojektowana roślinność. W częściach wspólnych osiedla Mickiewicza znajdzie się atrakcyjne patio i teren rekreacyjny, ogrody-labirynty, karmniki, starannie zaprojektowana rodzima zieleń oraz pole piaskowe i drewniany plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo teren będzie urozmaicony pagórkowatym ukształtowaniem terenu.

Dodatkowe informacje:

· Etap 1: 6 pięter

· Wysokość mieszkań: 275 cm

· Szerokość miejsc parkingowych: 20 cm ponad normę

· Inwestycja zakłada udogodnienia dla niepełnosprawnych

· Elastyczny projekt budynku umożliwiający szeroki zakres zmian lokatorskich.

· Centralne sterowanie - elektroniczne termostaty pokojowe.

· Cichobieżne windy.

· Optymalne doświetlenie mieszkań.

· Drzwi wejściowe z certyfikatem antywłamaniowym.

· Wysokość pomieszczeń: 275cm.

Inwestycja Osiedle Mickiewicza etap I znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Mickiewicza (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Mickiewicza etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Atutem osiedla jest bardzo dobra lokalizacja i rozwinięta infrastruktura transportowa: mieszkańcy będą mieli dostęp do pobliskiej trasy AK, kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra (Metro Słodowiec, Pl. Wilsona).

• W pobliżu inwestycji znajduje się także szpital, kawiarnie, centra handlowe, żłobek, liczne przedszkola, szkoły oraz uczenie wyższe, m.in. Akademia Wychowania Fizycznego i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

• Osiedle Mickiewicza jest wkomponowane w zieloną przestrzeń. Sąsiaduje z lasem Bielańskim, 3 parkami: Kępa Potocka, Kaskada, Harcerskiej Poczty Polowej oraz Stawami Kellera.

• Okolica jest bogata w sieć ścieżek rowerowych. To również doskonałe miejsce do spacerów czy nordic walking.

W odległości do jednego kilometra od inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajdują się 24 placówki edukacyjne w tym: szkoła podstawowa, żłobek, przedszkole, gimnazjum, najbliższa z nich w odległości 177 metrów od inwestycji.

W pobliżu inwestycji mamy również 8 obiektów sportowych takich jak klub fitness, pływalnia, boisko, najbliżej inwestycji przy ulicy Rudzka 6 znajduje się Boisko Piłkarskie.

W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są 2 placówki służby zdrowia, najbliższa z nich mieści się w odległości 609 metrów - Przychodnia Medycyny Rodzinnej.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 804 metrów od inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marymont.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "8 Kroków" w odległości 168 m, przedszkole w odległości 181 m, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w odległości 196 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AB Ortodoncja w odległości 177 m, Prywatna praktyka dentystyczna "Dentysta na Klaudyny" w odległości 375 m, Prywatna Klinika Stomatologiczna w odległości 403 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 369 m znajduje się Klaudynka, w odległości 374 m znajduje się Wyroby garmażeryjne​ i wędliny tradycyjne, w odległości 379 m znajduje się CrossFit Elektromoc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mickiewicza etap I w odległości 223 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 223 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023