Nowe Bronowice

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Lublin, ul. Wrońska
Nowe Bronowice

2 zdjęcia

Nowe Bronowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Bronowice dostępnych jest 112 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Nowe Bronowice logo

Nowe Bronowice to kolejny projekt realizowany przez Grupę Kapitałową Wikana.

Nowoczesne budynki zostały zaprojektowane tak, by jak najwięcej światła znajdowało się w mieszkaniach.

Elewacja w stonowanych eleganckich odcieniach, przełamana detalami wykonanymi zgodnie z obowiązującymi trendami w architekturze.

Znaczny wpływ na estetykę oraz jasność wnętrz mają szklane- transparentne balustrady loggii. Długoletnie doświadczenie dewelopera pozwoliło na stworzenie udanego mariażu nowoczesnego designu, funkcjonalności i jakości wykonania. To cecha wyróżniająca kompleks budynków Nowe Bronowice spośród wielu inwestycji na rynku mieszkaniowym Lublina.

Niepowtarzalny charakter inwestycji potęgują detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni.

W ramach Osiedla powstaną trzy sześciopiętrowe budynki z 329 różnorodnymi mieszkaniami.

Miejsca postojowe, oraz boksy garażowe dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców zlokalizowano w wielostanowiskowych garażach podziemnych oraz w specjalnej strefie otwartej na poziomie „0”.W garażu podziemnym utworzono parking dla rowerów. Do wybranych mieszkań, będzie istniała możliwość zakupu komórek lokatorskich znajdujących się na poziomie -1.

Bogata oferta mieszkań

W trzech budynkach B1, B2 i B3 zaprojektowano mieszkania o metrażach od 27m2 do 73m2. W ofercie znajdują się obok klasycznych kawalerek jednopokojowych, lokale 2, 3 i 4 pokojowe wyposażone w przestronne loggie.

Inwestycja Nowe Bronowice znajduje się w Lublinie, ul. Wrońska (1.6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Wikana S.A..

Inwestycja Nowe Bronowice jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 329 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bronowice pozostało na sprzedaż 112 mieszkań o powierzchniach od 27 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 28 m2 (28 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 m2 (28 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 64 m2 (50 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wikana S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 329 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 112 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 72 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała Lokalizacja Osiedle Nowe Bronowice zlokalizowane jest blisko centrum Lublina, we wschodniej jego części. To doskonałe miejsce dla osób ceniących prestiżową lokalizację z dogodnym dostępem do obiektów handlowych, restauracji, oraz obiektów użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, basen i siłownia, oraz obiekty handlowe. Dzięki doskonałej infrastrukturze dojazd samochodem do ścisłego centrum zajmuje około 5 min.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bronowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nowe Bronowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3122 - Lotnicza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bronowice znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Kraina Pomocnych Dłoni" w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie w odległości 280 m, Przedszkole Niepubliczne "Kubuś i Tygrysek" w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Bronowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bronowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Kaufland, w odległości 290 m znajduje się Park Lotnicza, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bronowice w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.02.2021
Data aktualizacji: 02.03.2021
Nowe Bronowice logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Cisowa 11, Lublin

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: