Felin Park etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLalak Development Sp. z o.o.

Ceny od: 5 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Felin Park etap II dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
53
1
35,12 m²
Parter
54
4
72,74 m²
Parter
30
5
80,62 m²
Parter
42
5
80,62 m²
2
48
5
80,62 m²
3
66
5
82,48 m²
2
72
5
82,48 m²
3

Zobacz inne etapy inwestycji Felin Park etap II

   Opis Inwestycji

   Osiedle mieszkaniowe FELIN PARKOsiedle FELIN PARK to nowa inwestycja Spółki Lalak Development Sp. z o.o. Kluczem do satysfakcji Klientów jest lokalizacja w przyjaznym otoczeniu, zaprojektowane budynki wyróżniają funkcjonalne mieszkania, dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Dołożono wszelkich starań, aby w zbudowanych mieszkaniach znaleźli Państwo swoje wymarzone miejsce.Wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić I etap inwestycji zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. gen. Stanisława Skalskiego Lublinie.Jedną z najważniejszych zalet inwestycji jest jej rozplanowanie i staranny projekt.ZALETY INWESTYCJI:- 2 budynki mieszkalne wielorodzinne B3 i B4 o 4 kondygnacjach nadziemnych, jednej kondygnacji podziemnej mieszczącej parking i komórki lokatorskie- Eleganckie i nowoczesne czterokondygnacyjne budynki mieszkalne o niepowtarzalnym designie z elementami imitującymi drewno, zapewniający ponadczasowy charakter,- Budynek zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej, z dbałością o detale, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych,- Bliskość centrum handlowego Atrium Felicity, szkół, przedszkoli- Łatwy i szybki dojazd do Centrum oraz pozostałych dzielnic miasta – rozbudowana komunikacja miejska i bezpośrednie sąsiedztwo głównych arterii komunikacyjnych m.in. krajowa trasa S-12 i obwodnica Lublina,-72 funkcjonalnych mieszkań: 2-,3-,4, 5--pokojowe,- Zróżnicowany wybór metraży od 33 do 80 mkw.- 22 typy mieszkań,- Układ powierzchni pozwala na elastyczną aranżację mieszkania i zmiany lokatorskie,- W mieszkaniach zaprojektowane wygodne ogrzewanie miejskie,- Okablowanie TV i internetowe,- Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych z najwyższa odpornością na włamanie klasy „C,- Staranne wykończenie klatek schodowych,- We wszystkich klatkach schodowych wygodne i ciche windy dostępne z kondygnacji podziemnej,- Przestronne, ustawne i słoneczne balkony (w cenie mieszkania)- Ogrodzony, bezpieczny plac zabaw dla dzieci wyposażony w certyfikowane sprzęty,-W pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych,- Parking podziemny i naziemny, funkcjonalne komórki lokatorskie,- Dla miłośników i sympatyków jednośladów zewnętrzne stojaki rowerowe,- Pełne zagospodarowanie i zaaranżowanie obszaru inwestycji terenem zielonym, alejkami spacerowymi, oświetleniem oraz elementami małej architektury tworząniepowtarzalne miejsce do życia oraz przemyślaną i przyjazną do mieszkania enklawę,- Atrakcyjne ceny mieszkańZapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży - zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy.

   Inwestycja Felin Park etap II znajduje się w Lublinie, ul. gen. Stanisława Skalskiego 8-10 (5.4 km od centrum Lublina), sprzedaż prowadzi Lalak Development Sp. z o.o.

   Inwestycja Felin Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

   Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

   Aktualnie w inwestycji Felin Park etap II pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 35 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

   Dostępne są lokale:

   • 1-pokojowe o powierzchni od 35 m2 w cenie od 207 208 zł (1 mieszkanie)
   • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 w cenie od 400 070 zł (1 mieszkanie)
   • 5-pokojowe o powierzchni od 81 do 82 m2 w cenie od 443 410 zł (5 mieszkań)

   Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

   • miejsca postojowe podziemne
   • miejsca postojowe naziemne

   W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena komórki lokatorskiej 1500zł/m2.

   Szczegóły inwestycji

   Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
   Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
   Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
   Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
   Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
   Standard wykończenia:
   standard deweloperski
   Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
   Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
   Komórki lokatorskie:posiada: Cena komórki lokatorskiej 1500zł/m2.
   Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
   • miejsca postojowe podziemne: Cena miejsca postojowego wewnętrznego 25 000 zł.
   • miejsca postojowe naziemne: Cena miejsca postojowego zewnętrznego 15 000 zł.
   Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
   Przyroda:informacja u dewelopera.

   Aktualna oferta

   Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
   Powierzchnie mieszkań:od 35 do 82 m2.
   Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 4, 5-pokojowe.
   Ceny mieszkań (brutto):
   • kształtują się w zakresie od 207 208 do 478 384 zł.
   • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 500 do 5 900 zł.
   Opis płatności:informacja u dewelopera.
   Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
   Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
   Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

   Lokalizacja inwestycji Felin Park etap II

   Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

   Komunikacja

   Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

   Przyszli mieszkańcy inwestycji Felin Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Felin Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3281 - Instytut Agrofizyki 01.

   Edukacja

   Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Felin Park etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 84 w Lublinie w odległości 190 m.

   Opieka medyczna

   Dużym atutem inwestycji Felin Park etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekologia w odległości 160 m.

   Sklepy i usługi

   Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Felin Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Stokrotka, w odległości 460 m znajduje się Groszek.

   Sport

   Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Felin Park etap II w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

   Data publikacji: 25.03.2020

   Data aktualizacji: 21.01.2021

   Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

   Zapytaj dewelopera
   Znajdziemy dla Ciebie