Felin Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLalak Development Sp. z o.o.

Ceny od: 5 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Felin Park dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B2_M7/P
5
80,62 m²
Parter
443 410 zł5 500 zł/m²
B2_M7/I
5
80,62 m²
1
451 472 zł5 600 zł/m²
B2_M7/II
5
80,62 m²
2
459 534 zł5 700 zł/m²
B2_M7/III
5
80,62 m²
3
467 596 zł5 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Felin Park

Osiedle mieszkaniowe FELIN PARKOsiedle FELIN PARK to nowa inwestycja Spółki Lalak Development Sp. z o.o. Kluczem do satysfakcji Klientów jest lokalizacja w przyjaznym otoczeniu, zaprojektowane budynki wyróżniają funkcjonalne mieszkania, dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Dołożono wszelkich starań, aby w zbudowanych mieszkaniach znaleźli Państwo swoje wymarzone miejsce.Wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić I etap inwestycji zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. gen. Stanisława Skalskiego Lublinie.Jedną z najważniejszych zalet inwestycji jest jej rozplanowanie i staranny projekt.ZALETY INWESTYCJI:- 2 budynki mieszkalne wielorodzinne B1 i B2 o 4 kondygnacjach nadziemnych, jednej kondygnacji podziemnej mieszczącej parking i komórki lokatorskie - Eleganckie i nowoczesne czterokondygnacyjne budynki mieszkalne o niepowtarzalnym designie z elementami imitującymi drewno, zapewniający ponadczasowy charakter,- Budynek zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej, z dbałością o detale, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych,- Bliskość centrum handlowego Atrium Felicity, szkół, przedszkoli- Łatwy i szybki dojazd do Centrum oraz pozostałych dzielnic miasta – rozbudowana komunikacja miejska i bezpośrednie sąsiedztwo głównych arterii komunikacyjnych m.in. krajowa trasa S-12 i obwodnica Lublina,-72 funkcjonalnych mieszkań: 2-,3-,4, 5--pokojowe,- Zróżnicowany wybór metraży od 33 do 80 mkw.- 22 typy mieszkań,- Układ powierzchni pozwala na elastyczną aranżację mieszkania i zmiany lokatorskie,- W mieszkaniach zaprojektowane wygodne ogrzewanie miejskie,- Okablowanie TV i internetowe,- Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych z najwyższa odpornością na włamanie klasy „C,- Staranne wykończenie klatek schodowych,- We wszystkich klatkach schodowych wygodne i ciche windy dostępne z kondygnacji podziemnej,- Przestronne, ustawne i słoneczne balkony (w cenie mieszkania)- Ogrodzony, bezpieczny plac zabaw dla dzieci wyposażony w certyfikowane sprzęty,-W pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych,- Parking podziemny i naziemny, funkcjonalne komórki lokatorskie,- Dla miłośników i sympatyków jednośladów zewnętrzne stojaki rowerowe,- Pełne zagospodarowanie i zaaranżowanie obszaru inwestycji terenem zielonym, alejkami spacerowymi, oświetleniem oraz elementami małej architektury tworząniepowtarzalne miejsce do życia oraz przemyślaną i przyjazną do mieszkania enklawę,- Atrakcyjne ceny mieszkańZapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży - zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Inwestycja Felin Park znajduje się w Lublinie, ul. gen. Stanisława Skalskiego (5.1 km od centrum Lublina), sprzedaż prowadzi Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja Felin Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Felin Park pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 81 m2 w cenie od 443 410 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 81 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 443 410 do 467 596 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 500 do 5 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Felin Park

LOKALIZACJA: Teren inwestycji znajduje się we wschodniej części Lublina, w dzielnicy Felin w rejonie ulicy Droga Męczenników Majdanka oraz Józefa Franczaka Lalka. Miejsce to jest szczególnie popularne wśród osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu z dala od gwaru miasta, co pozwala cieszyć się ciszą i spokojem Oryginalny projekt architektoniczny budynków mieszkalnych oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że każdy mieszkaniec poczuje się tu komfortowo. To doskonała propozycja dla aktywnych osób ceniących jakość i wysoki standard.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Felin Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Felin Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3281 - Instytut Agrofizyki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Felin Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 84 w Lublinie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Felin Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekologia w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Felin Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Felin Park w odległości 460 m znajduje się siłownia.

Data publikacji: 24.09.2019

Data aktualizacji: 17.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie