Felin Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLalak Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1424 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Lotników(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Urbanowicza (5.2 km od centrum Lublina)
  Osiedle Lotników
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 38 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Interbud Construction S.A.
 • Lubelska Osada(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Obrońców Lublina (4.6 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 800 brutto/m2
  Lubelska Osada
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 82
  Powierzchnia: 29 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Felin Park

Osiedle mieszkaniowe FELIN PARKOsiedle FELIN PARK to nowa inwestycja Spółki Lalak Development Sp. z o.o. Kluczem do satysfakcji Klientów jest lokalizacja w przyjaznym otoczeniu, zaprojektowane budynki wyróżniają funkcjonalne mieszkania, dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Dołożono wszelkich starań, aby w zbudowanych mieszkaniach znaleźli Państwo swoje wymarzone miejsce.Wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić I etap inwestycji zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. gen. Stanisława Skalskiego Lublinie.Jedną z najważniejszych zalet inwestycji jest jej rozplanowanie i staranny projekt.ZALETY INWESTYCJI:- 2 budynki mieszkalne wielorodzinne B1 i B2 o 4 kondygnacjach nadziemnych, jednej kondygnacji podziemnej mieszczącej parking i komórki lokatorskie - Eleganckie i nowoczesne czterokondygnacyjne budynki mieszkalne o niepowtarzalnym designie z elementami imitującymi drewno, zapewniający ponadczasowy charakter,- Budynek zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej, z dbałością o detale, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych,- Bliskość centrum handlowego Atrium Felicity, szkół, przedszkoli- Łatwy i szybki dojazd do Centrum oraz pozostałych dzielnic miasta – rozbudowana komunikacja miejska i bezpośrednie sąsiedztwo głównych arterii komunikacyjnych m.in. krajowa trasa S-12 i obwodnica Lublina,-72 funkcjonalnych mieszkań: 2-,3-,4, 5--pokojowe,- Zróżnicowany wybór metraży od 33 do 80 mkw.- 22 typy mieszkań,- Układ powierzchni pozwala na elastyczną aranżację mieszkania i zmiany lokatorskie,- W mieszkaniach zaprojektowane wygodne ogrzewanie miejskie,- Okablowanie TV i internetowe,- Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych z najwyższa odpornością na włamanie klasy „C,- Staranne wykończenie klatek schodowych,- We wszystkich klatkach schodowych wygodne i ciche windy dostępne z kondygnacji podziemnej,- Przestronne, ustawne i słoneczne balkony (w cenie mieszkania)- Ogrodzony, bezpieczny plac zabaw dla dzieci wyposażony w certyfikowane sprzęty,-W pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych,- Parking podziemny i naziemny, funkcjonalne komórki lokatorskie,- Dla miłośników i sympatyków jednośladów zewnętrzne stojaki rowerowe,- Pełne zagospodarowanie i zaaranżowanie obszaru inwestycji terenem zielonym, alejkami spacerowymi, oświetleniem oraz elementami małej architektury tworząniepowtarzalne miejsce do życia oraz przemyślaną i przyjazną do mieszkania enklawę,- Atrakcyjne ceny mieszkańZapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży - zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Inwestycja Felin Park znajduje się w Lublinie, ul. gen. Stanisława Skalskiego (5.1 km od centrum Lublina), sprzedaż prowadzi Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja Felin Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Felin Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 4 990 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Felin Park

LOKALIZACJA: Teren inwestycji znajduje się we wschodniej części Lublina, w dzielnicy Felin w rejonie ulicy Droga Męczenników Majdanka oraz Józefa Franczaka Lalka. Miejsce to jest szczególnie popularne wśród osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu z dala od gwaru miasta, co pozwala cieszyć się ciszą i spokojem Oryginalny projekt architektoniczny budynków mieszkalnych oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że każdy mieszkaniec poczuje się tu komfortowo. To doskonała propozycja dla aktywnych osób ceniących jakość i wysoki standard.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Felin Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Felin Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3281 - Instytut Agrofizyki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Felin Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 84 w Lublinie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Felin Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekologia w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Felin Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Felin Park w odległości 460 m znajduje się siłownia.

Data publikacji: 24.09.2019

Data aktualizacji: 01.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie