Zespół Mieszkaniowy Namysłowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Namysłowska 6C, oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Namysłowska 6C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Zespół Mieszkaniowy Namysłowska

2 zdjęcia

Zespół Mieszkaniowy Namysłowska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zespół Mieszkaniowy Namysłowska to:

•    nowoczesna koncepcja architektoniczna,•    budynek o zróżnicowanej wysokości – od sześciu do ośmiu kondygnacji,•    w parterze pasaż z lokalami usługowymi o powierzchni od 27 do 63 m2,•    mieszkania o powierzchni od 32 do 108 m2 – widne, przestronne,•    loggie, balkony, tarasy,•    komórki lokatorskie,•    miejsca postojowe w garażu podziemnym,•    cichobieżne windy od poziomu garażu,•    bardzo dobra struktura komunikacji miejskiej – 10 minut do Centrum,•    rozbudowana sieć pełnej infrastruktury handlowo-usługowej,•    w bezpośrednim sąsiedztwie: szkoła, przedszkole, żłobek,•    bliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych: Basenowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ogródek        Jordanowski, Park Praski, ZOO, Dom Kultury PRAGA,•    termin zasiedlenia: marzec 2012 r.

Inwestycja Zespół Mieszkaniowy Namysłowska znajduje się na Nowej Pradze, ul. Namysłowska 6C (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Zespół Mieszkaniowy Namysłowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie wyprzedane.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

Okna PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi do lokalu „antywłamaniowe” klasy C, EI 30 – wg projektu.

Balkony

Posadzki: Loggia, balkon – gres antypoślizgowy - wg projektu. Tarasy mieszkań ostatnich kondygnacji - gres antypoślizgowy - wg projektu.

Posadzka

Podłoża betonowe pod posadzki.

Ściany

Tynki gipsowe w pomieszczeniach mieszkalnych. W pomieszczeniach sanitarnych tynki wapienne pod glazurę - bez malowania.

Sufity

Tynki gipsowe - bez malowania.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, instalacja domofonowa, instalacja c.o.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórki lokatorskie wyprzedane
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30650 zł.
Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Praga- Północ przy ul.  Namysłowskiej 6C.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szymanowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 2 w Warszawie w odległości 100 m, Przedszkole nr 169 w odległości 150 m, Filia Szkoły Podstawowej Nr 258 w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia rodzinna w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Bazar Namysłowska, w odległości 260 m znajduje się Kurczę pieczone, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Namysłowska w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: