Keja Blue

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezREMS Kuryłowicz Povodor Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 155 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mazurska 39(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny-Dąbrowa, ul. Mazurska 39 (3.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 800/m2
  Mazurska 39
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 41 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
 • Chojny Park V(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Kurczaki (5.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700/m2
  Chojny Park V
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 44 - 69 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  ATAL S.A.
 • Chojny Park IV(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Kurczaki (5.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600/m2
  Chojny Park IV
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 38 - 102 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Keja Blue

Keja Blue to inwestycja położona na osiedlu Dąbrowa w Łodzi, przy ulicy Felińskiego 7A. Znakomita lokalizacja odpowie na potrzeby każdego, kto poszukuje bezpieczeństwa i komfortu.W naszej ofercie znajduje się dziesięć funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od ok. 32m2 do ok. 80m2, położonych na pierwszym i drugim piętrze budynku. Każdy z lokali jedno- i dwupokojowych jest wyposażony w balkon, natomiast lokale trzypokojowe posiadają po dwa balkony, z których jeden może w przyszłości zostać zagospodarowany na loggię lub ogród zimowy. Balkony na ostatnim piętrze są zadaszone, aby przyszli mieszkańcy mogli korzystać z dodatkowego schronienia przed słońcem, deszczem lub wiatrem.Dla każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska, położona na tym samym piętrze, co lokal. Mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim.W celu zwiększenia bezpieczeństwa nowych mieszkańców i najemców w budynku Keja Blue w inwestycji zostanie rozprowadzona instalacja monitoringu - kamery na zewnątrz obejmujące każdą stronę elewacji oraz kamera na klatce schodowej, prowadzącej do części mieszkalnej.Wokół budynku zorganizowano miejsca postojowe do wspólnego użytku przez nowych mieszkańców budynku.BUDYNEK POSIADA JUŻ POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE (listopad 2016 r.).

Inwestycja Keja Blue znajduje się na Chojnach-Dąbrowie, ul. Felińskiego 7A (4.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera REMS Kuryłowicz Povodor Sp. J..

Inwestycja Keja Blue została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Keja Blue pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 4 074 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper REMS Kuryłowicz Povodor Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich W cenie mieszkania komórka lokatorska.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wszystkie lokale mieszkania są sprzedawane w stanie deweloperskim.
Konstrukcja budynku
Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej (porotherm). Ławy fundamentowe, strony, słupy i podciągi: żelbetowe monolityczne. Klatka schodowa: żelbetowa monolityczna. Balkony: wspornikowe żelbetowe monolityczne. Parapety zewnętrzne aluminiowe.
Dach
płaski, żelbetowy, monolityczny, impregnowany, z izolacją termiczną.
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
Stalowe, powlekane okleiną PCV, ocieplane.
Balkony
balkony stanowią integralną część płyty stropowej.
Ściany
Ściany działowe - cegła silikatowa, otynkowane.
Instalacje
W budynku są rozprowadzone instalacje wodno-kanalizacyjna, elektryczna (także siła), centralne ogrzewanie (miejskie), instalacja telekomunikacyjna.
Ogrzewanie
miejskie
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (10): W cenie mieszkania komórka lokatorska.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Keja Blue

Keja Blue to miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Lokalizacja zapewnia bowiem dostęp do licznych szkół, przedszkoli oraz sklepów i punktów usługowych. W otoczeniu nie zabraknie także dobrych połączeń niemal z każdą częścią miasta, którą zapewniają linie autobusowe (w bezpośrednim otoczeniu) oraz tramwajowe (ok. 600 m). Natomiast znajdujący się nieopodal zielony Skwer im. św. Kolbego może być doskonałym miejscem do wypoczynku i na spacer. Jest to lokalizacja, której niczego nie brakuje, ponieważ wszystko jest na miejscu.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Keja Blue mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Keja Blue znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konspiracyjnego WP - Felińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Keja Blue znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 118 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina gortata w odległości 230 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcace Marcina Gortata w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Keja Blue jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Keja Blue składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Hala targowa, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Piotruś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Keja Blue w odległości 170 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie