Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kamienica Ogrodowa 65

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez

RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 430 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamienica Ogrodowa 65Kamienica Ogrodowa 65

10 zdjęć

Kamienica Ogrodowa 65
Kamienica Ogrodowa 65
Kamienica Ogrodowa 65
Kamienica Ogrodowa 65

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: w podziemnej kondygnacji

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja “Ogrodowa 65 Kamienica na Woli” to historyczny budynek mieszkalny, który zostanie nadbudowany i poddany kompleksowej rewitalizacji. Łącznie po zakończeniu prac renowacyjnych, w budynku będą znajdowały się 62 mieszkania w metrażach od 20 m² do 68 m². Na ostatnich kondygnacjach usytuowane będą atrakcyjne lokale posiadające duże balkony i tarasy. W części frontowej budynku powstaną 2 lokale usługowe z dużymi witrynami wychodzącymi na ulicę Ogrodową, gdzie w przyszłości będą mogły mieścić się małe sklepy lub kawiarnie. Do każdego lokalu będzie przypisana komórka lokatorska.

Kamienica będzie wyposażona w nowoczesne instalacje, które pozwolą mieszkańcom na komfortowe i ekonomiczne korzystanie z lokali. Oprócz nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i centralnego ogrzewania, do lokali zostaną doprowadzone łącza internetowe i telewizyjne, a cała nieruchomość będzie objęta system monitoringu i kontroli dostępu. Dach zostanie wymieniony, a nowe poszycie z grafitowej blachy będzie stylowym dodatkiem, tworząc wraz z bryłą budynku spójną i elegancką całość.

W celu podniesienia standardu, w budynku zostaną zainstalowane 2 windy, z czego jedna w części frontowej w miejscu oryginalnego dźwigu, druga natomiast w zewnętrznym oszklonych szachcie w patio, zapewniając obsługę lokali położonych w południowej części budynku. Ponadto trakty i oba dziedzińce zostaną wyłożone elegancką kostką, a istniejąca roślinność obejmująca piękne drzewa, zostanie uzupełniona o trawniki, obsadzone krzewami i bylinami.

Zachowując historyczny charakter kamienicy, w trakcie prac zostaną odtworzone oryginalne detale kamienicy takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja. Nowe elementy architektury obejmujące drzwi, okna czy oświetlenie zostaną staranie dobrane, tak aby nawiązywały to stylu epoki lat ’30 XX wieku. Po zakończeniu remontu budynek odzyska swój modernistyczny blask.

Inwestycja Kamienica Ogrodowa 65 znajduje się na Mirowie, ul. Ogrodowa 65 (2.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Ogrodowa 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w podziemnej kondygnacji.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 766 metrów od inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Daszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miasteczko Dzieci w odległości 43 m, Kids & Co w odległości 160 m, szkoła w odległości 247 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover Stomatologia w odległości 223 m, CRS Clinic w odległości 238 m, Royal Smile w odległości 342 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 41 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Na Kercelaku.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 287 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023