N23

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Narutowicza 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 777 ofert w najbliższej okolicy!

N23

4 zdjęcia

N23
N23
N23
N23

Najbliższe inwestycje

 • Polonia Residence
  Pod wynajem

  Polonia Residence

 • Piotrkowska 44
  od: 6 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Vision Development

 • Apartamenty Prestige
  od: 7 299 zł/m2
  Pod wynajem

  Tree Development Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

N23 logo

Pod nazwą N23 kryje się jakość, komfort i doskonała lokalizacja, które zapewnią stabilny wzrost wartości nieruchomości. W inwestycji przy Narutowicza 23, powstało 69 nowoczesnych mieszkań, w tym atrakcyjne kawalerki a także apartamenty dwupoziomowe.

Nowe Centrum Łodzi- największy projekt urbanistyczny, który zrewitalizuje 100ha miasta, to lokalizacja doskonała, w której swoje miejsce znalazła inwestycja od Real Development.

Położenie N23 zachwyca tym, co w centrum Łodzi najważniejsze- EC1, nowy Dworzec Łódź Fabryczna, Piotrkowska z zapleczem kulturalno- rozrywkowym, Manufaktura, Opera, Filharmonia, Brama Miasta.

MODERN & COMFORTABLE- DOPASUJ MIESZKANIE DO POTRZEB

Wszystkie mieszkania i apartamenty ( w tym dwupoziomowe) zostały zaprojektowane tak, by umożliwić funkcjonalną i nowoczesną aranżację.

Na 7 kondygnacjach od frontu i 5 kondygnacjach od strony oficynowej, powstało 69 mieszkań od 29-99 mkw.

Obecnie w sprzedaży ostatnie mieszkania.

Oprócz mieszkań, zaplanowana została także powierzchnia użytkowa z przeznaczeniem na lokale komercyjne, zlokalizowane na parterze.

Struktura mieszkań:

- kawalerki

- mieszkania 2 pokojowe

Inwestycja N23 znajduje się na Katedralnej, ul. Narutowicza 23 (1.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja N23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji N23 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 43 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
recepcja, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja idealna, to: - bliskie sąsiedztwo EC1 Łódź- Miasto Kultury (to jeden z głównych, obok nowego dworca - Łódź Fabryczna- obiektów tzw. Nowego Centrum Łodzi) - w zasięgu kilku minut drogi- piechotą- „ minimetro”- dostępne od 2022 r. - 400 metrów do ulicy Piotrkowskiej z zapleczem kulturalno- rozrywkowym, znanym w całej Polsce ( w tym OFF Piotrkowska). - 1,5 km do Manufaktury- największego kompleksu handlowo- rozrywkowo- kulturalnego w Łodzi. - vis a vis Filharmonia Łódzka - 8 km do portu lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi.. - doskonały dojazd do autostrady A1 i A2 ( 20 minut) - 100 metrów do węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej - 500 metrów do Narodowego Centrum Kultury Filmowej

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji N23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji N23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narutowicza - Kilińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji N23 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 57 w odległości 60 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Razem" w odległości 270 m, Beata Owczarska Centrum Rozwoju i Edukacji w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji N23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: XXL w odległości 260 m, Pulsmed w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji N23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Odido, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji N23 w odległości 240 m znajduje się Frame Bilard, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Klub Sportowy Dragon.

Data publikacji: 14.03.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: