N23

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 394 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Piotrkowska 44(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Piotrkowska 44 (1.4 km od centrum Łodzi)
  Piotrkowska 44
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 143
  Powierzchnia: 25 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Vision Development
 • Perła Śródmieścia(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 999/m2
  Perła Śródmieścia
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 31 - 132 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Samson-Dom
 • Sienkiewicza 53 - etap I, II, III(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Sienkiewicza 53 (0.7 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700/m2
  Sienkiewicza 53 - etap I, II, III
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 42 - 120 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Sommo Sp. z o.o. Sp.k.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

N23

Pod nazwą N23 kryje się jakość, komfort i doskonała lokalizacja, które zapewnią stabilny wzrost wartości nieruchomości. W inwestycji przy Narutowicza 23, zaprojektowano 69 nowoczesnych mieszkań, w tym atrakcyjne kawalerki.Nowe Centrum Łodzi- największy projekt urbanistyczny, który zrewitalizuje 100ha miasta, to lokalizacja doskonała, w której swoje miejsce znalazła inwestycja od Real Development.Położenie N23 zachwyca tym, co w centrum Łodzi najważniejsze- EC1, nowy Dworzec Łódź Fabryczna, Piotrkowska z zapleczem kulturalno- rozrywkowym, Manufaktura, Opera, Filharmonia, Brama Miasta.MODERN & COMFORTABLE- DOPASUJ MIESZKANIE DO POTRZEBWszystkie mieszkania i apartamenty ( w tym dwupoziomowe) zostały zaprojektowane tak, by umożliwić funkcjonalną i nowoczesną aranżację.Na 7 kondygnacjach od frontu i 5 kondygnacjach od strony oficynowej, proponujemy 69 mieszkań od 29-99 mkw.Oprócz mieszkań, zaplanowana została także powierzchnia użytkowa z przeznaczeniem na lokale komercyjne, zlokalizowane na parterze.Struktura mieszkań:- kawalerki- mieszkania 2 pokojowe- mieszkania 3 pokojowe

Inwestycja N23 znajduje się na Katedralnej, ul. Narutowicza 23 (1.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja N23 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji N23 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 95 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: recepcja, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji N23

Lokalizacja idealna, to: - bliskie sąsiedztwo EC1 Łódź- Miasto Kultury (to jeden z głównych, obok nowego dworca - Łódź Fabryczna- obiektów tzw. Nowego Centrum Łodzi) - w zasięgu kilku minut drogi- piechotą- „ minimetro”- dostępne od 2022 r. - 400 metrów do ulicy Piotrkowskiej z zapleczem kulturalno- rozrywkowym, znanym w całej Polsce ( w tym OFF Piotrkowska). - 1,5 km do Manufaktury- największego kompleksu handlowo- rozrywkowo- kulturalnego w Łodzi. - vis a vis Filharmonia Łódzka - 8 km do portu lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi.. - doskonały dojazd do autostrady A1 i A2 ( 20 minut) - 100 metrów do węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej - 500 metrów do Narodowego Centrum Kultury Filmowej

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 50 metrów od inwestycji N23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Narutowicza - Kilińskiego (0581).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji N23 znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 57 w odległości 50m, Publiczne Gimnazjum nr 2 w odległości 300m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 100 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Coradent. NZOZ. Goździewicz W., w odległości 200 m znajduje się Gabinety lekarskie, w odległości 200 m znajduje się Inter-Med. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Kino Tatry, w odległości 150 m znajduje się Teatr im. S. Jaracza, w odległości 150 m znajduje się Bałtyk.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Brygada Bałuty Rugby Club. Klub sportowy, w odległości 500 m znajduje się K.S. Judo, w odległości 500 m znajduje się Feel Joy - Fitness & Dancewear. Odzież do fitnessu i tańca nowoczesnego.

Data publikacji: 14.03.2018

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie