Osiedle Primo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lindleya/Węglowa, oferowane bezpośrednio przez

PROFBUD

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1016 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Primo

11 zdjęć

Osiedle Primo
Osiedle Primo
Osiedle Primo
Osiedle Primo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 420 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Primo zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach kreatywnych, kształtujących klimat dynamicznie rozwijającego się miasta. Właśnie dlatego priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Stosując pionowe podziały elewacji o zmiennej wysokości i wycofane pasy loggii, odtworzyliśmy styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.

Inwestycja powstaje w doskonale skomunikowanej części miasta, w sąsiedztwie dworca kolejowego Łódź Fabryczna, który do 2022 roku zostanie połączony ze stacją Łódź Kaliska pierwszą linią łódzkiego mini metra. Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1 i kampusu Uniwersytetu Łódzkiego.

Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.

Daty oddania do użytkowania:

I etap: IV kwartał 2019

II etap: IV kwartał 2020

Inwestycja Osiedle Primo znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa (1.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Primo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 420 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Primo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Primo?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Primo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 454 metrów od inwestycji Osiedle Primo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Primo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Primo znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 118 m, Uniwersytet Łódzki w odległości 152 m, Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 203 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Primo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n.med. Arkadiusz Błaszczyk w odległości 508 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 552 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 583 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Primo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 279 m znajduje się Żabka, w odległości 314 m znajduje się Żabka, w odległości 358 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Primo w odległości 551 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 578 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 633 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.02.2018
Data aktualizacji: 19.12.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: