Piątkowska 103

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piątkowska, oferowane bezpośrednio przez

Quadro Development

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Piątkowska 103

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 875 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piątkowska 103

4 zdjęcia

Piątkowska 103
Piątkowska 103
Piątkowska 103
Piątkowska 103

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Piątkowska103 to 4 piętrowy budynek mieszkalny z halą garażową. W inwestycji znajdą się 42 mieszkania i 42 miejsca postojowe w hali garażowej i na terenie inwestycji. Budynek powstaje na działce z prawem własności położonej przy ulicy Piątkowskiej, na odcinku pomiędzy ul. Słowiańską, a Al. Solidarności. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do całego miasta w związku z bliskością 2 niezależnych linii tramwajowych. Budynek wyposażony będzie w windę obsługującą wszystkie kondygnacje wraz z halą garażową. Komfort mieszkania zapewni sąsiedztwo terenów zielonych, od południa ogródki działkowe, oraz wiele starych drzew pozostawionych na terenie inwestycji. Ukończenie budowy planowane jest na II kwartał 2021 roku.

Inwestycja Piątkowska 103 znajduje się na Winiarach, ul. Piątkowska 103 (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Quadro Development.

Inwestycja Piątkowska 103 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piątkowska 103 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Quadro Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piątkowska 103?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piątkowska 103 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2083 metrów od inwestycji Piątkowska 103 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piątkowska 103 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piątkowska 103 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej w odległości 78 m, Przedszkole Sióstr Maryi Niepokalanej pw. Aniołów Stróżów w odległości 275 m, uczelnia w odległości 396 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piątkowska 103 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 298 m, JorDent w odległości 411 m, AlfaMed.pl w odległości 455 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piątkowska 103 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 241 m znajduje się Biedronka, w odległości 374 m znajduje się Biedronka, w odległości 416 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piątkowska 103 w odległości 158 m znajduje się boisko / kort, w odległości 183 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.09.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: