Goplana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. św. Wawrzyńca, oferowane bezpośrednio przez

Colian Developer

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Goplana

7 zdjęć

Goplana
Goplana
Goplana
Goplana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.

Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.

Pierwsza część inwestycji to nowoczesny budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak kamień, ceramika czy elementy metalowe.

Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

Inwestycja Goplana znajduje się na Jeżycach, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Colian Developer.

Inwestycja Goplana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 157 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Goplana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Colian Developer przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Goplana?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Goplana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1540 metrów od inwestycji Goplana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Goplana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Goplana znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w odległości 270 m, szkoła w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. Arkadego Fiedlera w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Goplana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bamberski Dwór w odległości 70 m, Stom-Lab w odległości 310 m, Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 670 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Goplana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Piekarnia Beręczewski, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Rzeźnik Chłopskie Jadło.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Goplana w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 410 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.03.2019
Data aktualizacji: 02.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: