GRAND HOUSE Niepodległości

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Olsztyn, ul. Niepodległości 57-59
Ceny od: 6 000 zł brutto/m2
GRAND HOUSE Niepodległości

4 zdjęcia

GRAND HOUSE Niepodległości
GRAND HOUSE Niepodległości
GRAND HOUSE Niepodległości
GRAND HOUSE Niepodległości

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości dostępnych jest 8 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

„GRAND HOUSE Niepodległości” wykonany został w stylu klasycznym z mansardowymi dachami i dużymi przeszkleniami . Prosta i niedominująca architektura, dyskretna elewacja w ciepłych piaskowych kolorach z dodatkiem grafitu oraz szklane balustrady doskonale łączą nowoczesność i tradycję .

Inwestycja „GRAND HOUSE Niepodległości” polegała na zmodernizowaniu oraz zmianie funkcji przeznaczenia na mieszkalną byłego Domu Studenta . Część istniejąca składa się z czterech kondygnacji, w tym jednej piwnicznej, a część nowoprojektowana to trzykondygnacyjny budynek z antresolami i piwnicami. Wszystko razem stanowi wizualną całość. W „GRAND HOUSE Niepodległości” wybudowano łącznie 48 apartamentów od 34,5 m2 do 152 m2. Dla komfortu mieszkańców zamontowane zostały cichobieżne windy, duże przeszklenia i garaż podziemny wielostanowiskowy. Na terenie inwestycji znajdą się również miejsca parkingowe ogólnodostępne dla mieszkańców.

Inwestycja GRAND HOUSE Niepodległości znajduje się w Olsztynie, ul. Niepodległości 57-59 (0.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD".

Inwestycja GRAND HOUSE Niepodległości została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 76 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 86 do 100 m2 w cenie od 523 197 zł (5 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 89 m2 w cenie od 469 030 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD" przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 76 do 100 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 469 030 do 601 500 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 000 do 6 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

GRAND HOUSE Niepodległości zlokalizowany jest w sąsiedztwie Parku Centralnego, rzeki Łyny i Starego Miasta, a przy tym w doskonale skomunikowanej część Olsztyna. Starannie zaprojektowana architektura nowego budynku, wraz z modernizowaną i unowocześnioną częścią budynku już istniejącego, tworzą niepowtarzalną formę nawiązującą stylem do klasycznej architektury Olsztyna. Zaledwie 500m dzieli „GRAND HOUSE Niepodległości” od ulicy Stanisława Staszica – Starego Miasta oraz skupionych w nim zabytków (z dominantą Katedry Św. Jakuba, Zamku, Wysokiej Bramy). Jest to serce Olsztyna, w którym są wszystkie instytucje samorządowe, kulturalno- oświatowe, punkty usługowe z licznymi pubami, restauracjami i sklepami. Tutaj odbywają się różne imprezy handlowo-usługowe np. „Jarmark Warmiński”, a w amfiteatrze im. Czesława Niemena koncerty oraz „Olsztyńskie Lato Artystyczne”. Niedaleko stąd do Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „ Muzeum Nowoczesności”, kina czy Galerii Handlowej. Jest to miejsce idealne do zamieszkania i wypoczynku, gwarantujące poczucie komfortu i dające przestrzeń do życia. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich ceniących aktywne życie. Doskonała lokalizacja. Mieszkając w „GRAND HOUSE Niepodległości” możesz odzyskać czas dla siebie, aby móc spontaniczne wyjść na spacer do Parku Centralnego lub Parku Podzamcze, spotkać się z przyjaciółmi na Starym Mieście . Inwestycja znajduje się w pobliżu głównych ulic miasta, dzięki czemu sprawnie i bez problemu można dojechać i wyjechać z Olsztyna w kierunku Warszawy, korzystając zarówno z transportu prywatnego, jak i komunikacji miejskiej.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Straż Pożarna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Konsultacyjno-Edukacyjny i Wsparcia Rodziny w odległości 50 m, SzkołaPodstawowa Nr 10 w Olsztynie w odległości 120 m, Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w odległości 290 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji GRAND HOUSE Niepodległości w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.01.2021
Data aktualizacji: 01.03.2021
Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD" logo

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bartąska (przy budowie Inwestycji Horyzont Jaroty) Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 17:00
 • Wtorek: 10:00 - 17:00
 • Środa: 10:00 - 17:00
 • Czwartek: 10:00 - 17:00
 • Piątek: 10:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 13:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: