Warmiński Port

Mieszkania na sprzedaż ul. Bałtycka, oferowane bezpośrednio przez D.DOM Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Bałtycka
Warmiński Port

8 zdjęć

Warmiński Port
Warmiński Port
Warmiński Port
Warmiński Port

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Warmiński Port dostępnych jest 9 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
A9
1
25,26 m²
1
B9
1
25,26 m²
1
A5
2
41,7 m²
Parter
A6
2
36,91 m²
1
A14
3
56,95 m²
2
B3
3
69,2 m²
Parter
A4
3
60,95 m²
Parter
A2
3
70,06 m²
Parter
A3
3
69,2 m²
Parter

Opis Inwestycji

W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego z szesnastu jezior tego miasta, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców, wyróżniających się w skali całego regionu. Kameralne i idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoczesnej formy architektonicznej, nawiązują wprost do tradycyjnego budownictwa Warmii i Mazur. Warmiński Port został zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie życia w otoczeniu natury, bez rezygnowania z wygody życia w mieście.

Warmiński Port to kompleks apartamentów najwyższej klasy. Inwestycja wyróżnia się w całym regionie dzięki niepowtarzalnej lokalizacji i zastosowanym najnowocześniejszym rozwiązaniom. Budowa rozpoczęła się w 2020 roku, a przekazanie do użytkowania nastąpi w II kwartale 2022 roku. Etap ten obejmuje budowę dwóch kameralnych apartamentowców; w pierwszym budynku będzie zaledwie 17 lokali, w drugim 19.

W obu budynkach zastosowano szereg rozwiązań proekologicznych: w garażach podziemnych wybrane miejsca wyposażone będą w ładowarki do aut elektrycznych, na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a prąd, który wytworzą, posłuży do oświetlania części wspólnych (klatki schodowe, hale garażowe). Wysokiej jakości aluminiowa stolarka okienna, zapewni doskonałą termoizolacyjność, a panoramiczne przeszklenia umożliwią bliższy kontakt z naturą.

Architektoniczny styl kompleksu jest nawiązaniem do tradycyjnej warmińskiej zabudowy, w której dominuje czerwona cegła i drewno. Nowoczesnego charakteru Warmińskiemu Portowi nadadzą proste, współczesne bryły budynków i podświetlone listwami LED balkony, wyposażone w przeszklone balustrady.

Budynki powstaną z najwyższej jakości materiałów: klatki schodowe wyłożone zostaną szlifowanym kamieniem, ściany ozdobią wysokiej jakości materiały, wokół drzwi wejściowych do apartamentów zamontujemy ozdobne portale, które nadadzą stylu i elegancji.

Powierzchnia apartamentów w Warmińskim Porcie będzie się wahała w przedziale od 25 do 110 m2. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w drzwi antywłamaniowe oraz panoramiczne, trzyszybowe okna aluminiowe. Każdy apartament opcjonalnie wyposażymy w ogrzewanie podłogowe. Wszystkie lokale otrzymają klimatyzację w standardzie.

Mieszkania parterowe będą miały tarasy z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 73 do 200 m2. Na wyższych kondygnacjach we wszystkich apartamentach do dyspozycji właścicieli będą duże, przeszklone balkony. W każdym budynku powstaną dwa specjalne mieszkania z wyjściami na dach, na którym zostanie zaaranżowany taras.

Przyszli mieszkańcy otrzymają dodatkową przestrzeń w postaci komórek lokatorskich.

W Warmińskim Porcie będzie szereg udogodnień służących wszystkim mieszkańcom. Mieszkańcom zostanie udostępniona sala konferencyjna, która zostanie dostosowana do potrzeb zdalnej pracy biurowej czy też spotkań biznesowych (m.in. wi-fi, TV) oraz strefa wypoczynku ze stołem bilardowym i mini barem.

Nie zabraknie także tradycyjnego placu zabaw.

Miejsca parkingowe będą się znajdowały zarówno w podziemnym parkingu wyposażonym w ładowarki do samochodów elektrycznych, jak i na zewnętrznym parkingu naziemnym. Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w hali garażowej.

Inwestycja Warmiński Port znajduje się w Olsztynie, ul. Bałtycka (4 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez D.DOM Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Warmiński Port w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 25 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 42 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 70 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców D.DOM Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc)

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich komórki w cenie apartamentu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (36): komórki w cenie apartamentu
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc): zakup nieobowiązkowy.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 70 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynki Warmińskiego Portu będą otoczone zielenią, a dojście do odległego o kilkadziesiąt metrów jeziora zapewnią ścieżki spacerowe. Wzdłuż ciągów pieszych pojawią się liczne nasadzenia dopasowane do otaczającej budynki natury, nadając temu miejscu jeszcze większego uroku. Nad brzegiem jeziora zostanie zaaranżowana plaża z łagodnym zejściem do wody.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warmiński Port?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warmiński Port mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Warmiński Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wioślarska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warmiński Port składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warmiński Port w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.06.2021
Data aktualizacji: 31.08.2021
D.DOM Sp. z o.o. logo

D.DOM Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Lubelska 41E, Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: