Pod Przyjaznym Adresem

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 647 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Kamienica przy ul. T. Kościuszki (870 m dalej)

Inwestycja Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajduje się na Starym Mieście, ul. T. Kościuszki 16 (0,9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development. Inwestycja Kamienica przy ul. T. Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchni 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16 (0,9 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Kamienica przy ul. T. Kościuszki
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 104 m2
 • Liczba pokoi: 3
Sanbet Development
Mieszkania spełniające kryteria

Młyn Maria (870 m dalej)

Inwestycja Młyn Maria znajduje się na Śródmieściu, ul. Staromłyńska 4 (0,9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.. Inwestycja Młyn Maria jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 130 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4 (0,9 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Młyn Maria
 • Termin oddania: 2 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 89
 • Powierzchnia: 26 - 130 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Bulwary Książęce (995 m dalej)

Inwestycja Bulwary Książęce znajduje się na Nadodrzu, ul. Księcia Witolda (1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland sp. z o.o.. Inwestycja Bulwary Książęce jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 190 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 96 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Wrocław, Nadodrze, ul. Księcia Witolda (1 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Bulwary Książęce
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 47
 • Powierzchnia: 28 - 96 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
BPI Real Estate Poland sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Pod Przyjaznym Adresem to osiedle liczące 140 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 104 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane są balkony lub przestronne tarasy (do 38 m²), do tych zlokalizowanych na parterze także zielone ogródki o pow. od 33 do 120 m². Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia całodobowa ochrona Osiedla. Wszystkie mieszkania wyposażone zostały ponadto w  wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, a mieszkania na parterze dodatkowo w rolety zewnętrzne. Dla wygody Mieszkańców, na kondygnacji parterowej znajdować się będą lokale usługowe.Usytuowanie Osiedla zapewni dogodną komunikację z centrum miasta oraz pozwoli na szybki dojazd do węzła bielańskiego. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki linii tramwajowej nr 17 oraz autobusów D, 133 i 126. Spokój zapewnia kameralna zabudowa w sąsiedztwie oraz bliskość parku i rozległych terenów spacerowych. W niedalekiej odległości znajdują się również tereny rekreacyjne, takie jak: Tor Wyścigów Konnych, korty tenisowe oraz baseny i boiska sportowe.

Inwestycja Pod Przyjaznym Adresem znajduje się w Krzykach, Ul. Przyjaźni/Rodzinna została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Pod Przyjaznym Adresem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań . Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pod Przyjaznym Adresem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, tv kablowa, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Pod Przyjaznym Adresem

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 350 metrów od inwestycji Pod Przyjaznym Adresem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Oławska (10011).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Pod Przyjaznym Adresem znajdują się 74 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 63 w odległości 250 m, Żłobek nr 6 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Skinder Elżbieta, mgr farm. Apteka, w odległości 250 m Przychodnia Rejonowa nr 2 SPZOZ, w odległości 250 m Super-Pharm. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: URZĄD STATYSTYCZNY w odległości 100 m, Bank Zachodni WBK w odległości 150 m, Euronet w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Tołpa. Spa borowinowe w odległości 100 m, Bojzan Tenis. Szkoła tenisa ziemnego w odległości 350 m, Wrocławskie Centrum SPA Sp. z o.o. w odległości 400 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!