Pod Przyjaznym Adresem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Przyjaźni/Rodzinna, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Krzyki, Ul. Przyjaźni/Rodzinna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1564 oferty w najbliższej okolicy!

Pod Przyjaznym Adresem

4 zdjęcia

Pod Przyjaznym Adresem
Pod Przyjaznym Adresem
Pod Przyjaznym Adresem
Pod Przyjaznym Adresem

Najbliższe inwestycje

 • REZYDENCJA BANKOWA
  od: 18 720 zł/m2

  REZYDENCJA BANKOWA

  Dolnośląskie Inwestycje S.A

  Mieszkanie Stare Miasto, Wrocław
  Wita Stwosza 33-35
  0.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 12-45 m2
  • Mieszkań: 106
  • Pokoje: 1
 • HB 1820
  Pod wynajem

  HB 1820

  Eiffage Immobilier Polska

  Mieszkanie Przedmieście Oławskie, Krzyki, Wrocław
  ul. Haukego-Bosaka 18-20
  0.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 40-96 m2
  • Mieszkań: 50
  • Pokoje: 1-4
 • Młyn Maria

  Młyn Maria

  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Śródmieście, Wrocław
  ul. Staromłyńska 4
  0.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 29-78 m2
  • Mieszkań: 25
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Pod Przyjaznym Adresem to osiedle liczące 140 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 104 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane są balkony lub przestronne tarasy (do 38 m²), do tych zlokalizowanych na parterze także zielone ogródki o pow. od 33 do 120 m². Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia całodobowa ochrona Osiedla. Wszystkie mieszkania wyposażone zostały ponadto w  wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, a mieszkania na parterze dodatkowo w rolety zewnętrzne. Dla wygody Mieszkańców, na kondygnacji parterowej znajdować się będą lokale usługowe.Usytuowanie Osiedla zapewni dogodną komunikację z centrum miasta oraz pozwoli na szybki dojazd do węzła bielańskiego. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki linii tramwajowej nr 17 oraz autobusów D, 133 i 126. Spokój zapewnia kameralna zabudowa w sąsiedztwie oraz bliskość parku i rozległych terenów spacerowych. W niedalekiej odległości znajdują się również tereny rekreacyjne, takie jak: Tor Wyścigów Konnych, korty tenisowe oraz baseny i boiska sportowe.

Inwestycja Pod Przyjaznym Adresem znajduje się w Krzykach została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Pod Przyjaznym Adresem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pod Przyjaznym Adresem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pod Przyjaznym Adresem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pod Przyjaznym Adresem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Pod Przyjaznym Adresem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Galeria Dominikańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pod Przyjaznym Adresem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Przyjaznym Adresem znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Sukces dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 140 m, Medyczna Szkoła Policealna Sukces dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 140 m, Szkoła Policealna Sukces we Wrocławiu w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pod Przyjaznym Adresem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 130 m, Promedis w odległości 160 m, Luxmed w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pod Przyjaznym Adresem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Przyjaznym Adresem w odległości 170 m znajduje się Classic Fitness, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: