Gdańska 141A

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 464 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Central Park Apartments 3(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 599/m2
  Central Park Apartments 3
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 33 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Central Park Apartments 2(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 899/m2
  Central Park Apartments 2
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 69 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Gdańska 125(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Gdańska 125 (0.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 4 700/m2
  Gdańska 125
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 63 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2
  Villa Morena sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Gdańska 141A

GDAŃSKA 141A powstaje w ścisłym centrum Łodzi, zaledwie 500 m od ulicy Piotrkowskiej, w sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych łódzkich parków: Parku Poniatowskiego. Usytuowanie budynku niedaleko skrzyżowania głównych szlaków komunikacyjnych Łodzi sprawia, że lokalizacja inwestycji jest idealna zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, jak i poruszających się własnymi środkami transportu. W najbliższej okolicy znajdują się galerie handlowe przedszkola i szkoły, jak również urzędy administracji publicznej. Dzięki znakomitej lokalizacji mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków wypoczynku wśród parkowej zieleni, a jednocześnie będą mieli zapewniony dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Mieszkania przy ulicy Gdańskiej 141 zostały oddane do użytku w grudniu 2016 roku. Inwestycja cieszy się ogromną popularnością, dlatego przystępujemy do prac nad jej drugim etapem. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ok. 200 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 35 do 65 m². Wszystkie charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami, dającymi duże możliwości aranżacyjne. Sporą część z oferowanych przez nas mieszkań stanowią lokale 2-pokojowe, idealne do zakupu inwestycyjnego. Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano garaż wielostanowiskowy w części podziemnej, swoje miejsce znajdą również komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery. Na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą. Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w budynku przewidziano monitoring oraz ochronę.

Inwestycja Gdańska 141A znajduje się w Starym Polesiu, ul. Gdańska 141A (0.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Gdańska 141A została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 207 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdańska 141A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 207 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, internet, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gdańska 141A

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 150 metrów od inwestycji Gdańska 141A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mickiewicza - szpital im.WAM (0570).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska 141A znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Zawodowa Łódzkiej Korporacji Oświatowej w odległości 300m, Przedszkole Miejskie nr 75 w odległości 500m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Medicus. Medyczne centrum usług specjalistycznych, w odległości 350 m znajduje się Nowa Europa. Instytut kosmetyczny. Centrum medycyny estetycznej i rehabilitacji. Eris I., dr., w odległości 400 m znajduje się Estetika. Gabinet stomatologiczny. Pawłowski P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się par. Matki Bożej Zwycięskiej, w odległości 600 m znajduje się Pinokio. Teatr Lalki i Aktora, w odległości 600 m znajduje się Charlie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Anahata. Pracownia jogi. Klajs A., w odległości 350 m znajduje się Gracja. Centrum fitness, w odległości 450 m znajduje się Miejski Klub Tenisowy.

Data publikacji: 18.10.2017

Data aktualizacji: 26.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie