Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Działoszyńska - etap 1 i 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Działoszyńska, oferowane bezpośrednio przez

PROFIT Development

Wrocław, Psie Pole, Swojczyce, ul. Działoszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 768 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Działoszyńska - etap 1 i 2Działoszyńska - etap 1 i 2

7 zdjęć

Działoszyńska - etap 1 i 2
Działoszyńska - etap 1 i 2
Działoszyńska - etap 1 i 2
Działoszyńska - etap 1 i 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Liczy się dla nas harmonia, żyjemy wolniej, korzystamy z tego gdzie jesteśmy. Na Działoszyńskiej wiemy jak ważny jest świadomy balans na co dzień. Łączymy więc to co najlepsze w posiadaniu własnego domu i życiu w dużym mieście. Wille miejskie to nie tylko kameralne osiedle w pięknej okolicy, to czyste powietrze, powolne poranki i własny ogródek, w którym latem dojrzewają pomidory, a zimą ustawiają się bałwany.

Myślą przewodnią Działoszyńskiej była satysfakcja i komfort codziennego życia mieszkańców. Jako że komfort to pojęcie wielowymiarowe, postanowiliśmy podejść do niego z szerokiej perspektywy. Dodaliśmy do projektu rozwiązania, dzięki którym osiedle będzie nie tylko miejscem do życia, ale prawdziwym domem. Budynki będą kameralne, dwupiętrowe, otoczone zielenią i ozdobione elementami drewna.

Atmosfera osiedla zależy od jego mieszkańców, czas więc powrócić do tego co naturalne – bądźmy bliżej siebie. Działoszyńska to miejsce otwarte, bez podziałów i ogrodzeń, stworzone do tego by spędzać czas razem. Otoczone zielenią, miejscami do wypoczynku i wspólnej zabawy, sprzyjającymi integracji mieszkańców na świeżym powietrzu. Nie zabraknie tu jednak prywatności – duże balkony i ogródki będą dodatkową przestrzenią do spędzania czasu we własnym rytmie. Oprócz tego wejścia do klatek oddalone będą od okien mieszkań, co da poczucie swobody i spokoju mieszkańcom parteru.

Inwestycja Działoszyńska - etap 1 i 2 znajduje się na Swojczycach, ul. Działoszyńska (6.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Działoszyńska - etap 1 i 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Położone w zielonej części Wrocławia Swojczyce, to miejsce dla miłośników natury i wygody codziennego życia. Na mieszkańców czekają zielone trasy spacerowe, biegowe i rowerowe, oraz znajdujący się w pobliżu Swojczycki Park Czarna Woda, niedawno oddany do użytku mieszkańcom. Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od sklepów, przedszkoli, żłobków i przychodni lekarskich. Są tu również dwa przystanki autobusowe, a w kilka minut można dotrzeć na stację kolejową Wrocław – Swojczyce.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 580 metrów od inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Swojczyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ekologiczne Przedszkole w odległości 280 m, Akademia Kreatywna Montessori Dwujęzyczne Przedszkole Chrześcijańskie w odległości 691 m, Przedszkole Leśne Zuchy w odległości 904 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 676 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 697 m znajduje się Hermes, w odległości 744 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Działoszyńska - etap 1 i 2 w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 237 m znajduje się boisko / kort, w odległości 582 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 18.01.2022
Data aktualizacji: 14.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023