Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Radosna, oferowane bezpośrednio przez

BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

wrocławski, Wilczyce, ul. Radosna

Ceny od: 7 610 zł/m2
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg DMałe Wilczyce Etap 8 - Szereg D

7 zdjęć

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

60 - 118/m2

Przedział pokoi

3 - 5

Kondygnacje

3

Budynki

9

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Psie Pole - 2322 m

Przystanek Autobusowy - 210 m

Dojazd do centrum Wrocławia: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 7 sklepów, 9 obiektów sportowych, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 60 do 118 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Transze zgodne z harmonogramem prac budowlanych

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna i opłata rezerwacyjna 2000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Małe Wilczyce – Wielkie Możliwości.

Małe Wilczyce to osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane na północnych przedmieściach Wrocławia. Budowa pierwszego etapu rozpoczęła się w 2009 roku, zakończenie całego przedsięwzięcia przewidziane jest na 2028 rok. Społeczność Małych Wilczyc stale się rozrasta i w 2022 roku liczy ponad 380 rodzin. Sprzyja temu wyjątkowa lokalizacja osiedla, położenie na granicy z Wrocławiem, komunikacja miejska, świetna infrastruktura w postaci szkół, żłobków i przedszkoli oraz licznych sklepów.

Osiedle przyciąga także swoją niepowtarzalną atmosferą, tutaj znają się wszyscy, dzieci spędzają bezpiecznie czas, a przyroda zachęca do aktywnego wypoczynku. Dla większej wygody mieszkańców, w centralnym punkcie Małych Wilczyc realizowany jest przez Spółkę rozległy park z miejscami zabaw dla dzieci, a przy wjeździe na osiedle planowane jest wybudowanie kameralnego centrum usługowego.

Budynki powstają z najlepszych materiałów; porotherm Wienerbergera, ceramiczna dachówka, drewno i klinkier jako wykończenie elewacji. Na osiedlu wszystkie media są miejskie; woda, kanalizacja, gaz, światłowód; drogi są wybrukowane i oświetlone. Wspólne tereny zielone i mała architektura są zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy detal.

Ofertę Małych Wilczyc stanowią domy i mieszkania o zróżnicowanych metrażach i architekturze: mieszkania z ogrodami i przestronnymi poddaszami od 60 do 118 m2, funkcjonale i kompaktowe domy z garażami i miejscami postojowymi o powierzchni 97 - 129 m2 oraz komfortowe, przestronne domy w zabudowie szeregowej z garażami o wielkości 137 - 157 m2.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów i mieszkań oraz do odwiedzenia biura znajdującego się na terenie inwestycji.

Inwestycja Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D znajduje się w Wilczycach, ul. Radosna jest realizowana przez BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 60 do 118 metrów kwadratowych , w cenie od 7 610 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczowska (Cmentarz).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wrocławskie Skauty II w odległości 366 m, Klub Kubusia Puchatka w odległości 744 m, przedszkole w odległości 814 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 696 m znajduje się Netto, w odległości 729 m znajduje się Żabka, w odległości 801 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg D w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 334 m znajduje się boisko / kort, w odległości 356 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.06.2023
Data aktualizacji: 12.06.2024
BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o. logo

BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Radosna 30/2. 51-361 Wilczyce,

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023