OLQUS

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige Apartments

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Płocka 29(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Mały Kack, ul. Płocka 29 (3.9 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 169 brutto/m2
  Płocka 29
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 38 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 4 oferty
  Humbaka Sp. z o.o.
 • Wrocławska 41(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Wrocławska 41-43 (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 600 brutto/m2
  Wrocławska 41
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 63 - 98 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Humbaka Sp. z o.o.
 • Kameralne Orłowo(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Akacjowa (3.8 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 12 960/m2
  Kameralne Orłowo
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 76 - 127 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Wood Nieruchomości

Opis Inwestycji

OLQUS - to nowa kameralna inwestycja powstająca w topowej dzielnicy Gdynia Mały Kack, przy ul. Olkuskiej 11Kameralna inwestycja, składać się będzie z 9 apartamentów, zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z materiałów o wysokim standardzie z myślą o osobach ceniących walory widokowe, elegancję i bliskość miasta. W inwestycji zaprojektowano apartamenty 3 i 4 pokojowe, halę garażową z miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie i windę.Zaplanowano ciekawy i elegancki wystrój części wspólnych.Apartamenty posiadają duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu są jasne i słoneczne.Apartamenty na parterze posiadać będą oprócz tarasów ogródki zielone.

Inwestycja OLQUS znajduje się na Małym Kacku, ul. Olkuska 11 (3.3 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi Prestige Apartments

Inwestycja OLQUS jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji OLQUS pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 65 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 8 890 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji OLQUS

Mały Kack to lokalizacja położona między Gdynią Orłowo, a Sopotem charakteryzująca się niska zabudową, bliskością morza, centrum Gdyni oraz głównych arterii komunikacyjnych, co sprawia, że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranym miejscu Trójmiasta. Dużym atutem inwestycji jest wyjątkowo cicha i spokojna i okolica. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego pachnącego lasu dającego nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie przyrody W okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe, przystanek Kolei Metropolitarnej, liczne sklepy, przedszkola, szkoły i przychodnie. W pobliżu: 20 sklepów 4 szkoły 6 przedszkoli 15 restauracje 2 min przystanek autobusowy 8 min przystanek PKM

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji OLQUS mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji OLQUS znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mały Kack Sandomierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji OLQUS znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny ,,Magiczny zamek'' w odległości 80 m, Przedszkole Nr 23 w Gdyni w odległości 330 m, Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji OLQUS składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się U Stacha, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy "Alfa".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji OLQUS w odległości 300 m znajduje się Siłownia na powietrzu, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.04.2020

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie