YACHT PARK

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 583 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Awangarda Północy(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Żeromskiego (0.7 km od centrum Gdyni)
  Awangarda Północy
  Apartament wakacyjny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 56 - 127 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Expander Nieruchomości
 • Awanport(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Żeromskiego 21 (0.8 km od centrum Gdyni)
  Awanport
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 64 - 128 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  AB Inwestor
 • Portova(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Wendy (1 km od centrum Gdyni)
  Portova
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 98
  Powierzchnia: 39 - 125 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Ekskluzywna i unikatowa w skali Polski i Europy inwestycja została usytułowana w malowniczej, morskiej scenerii z widokiem na marinę i cumujące jachty. Luksuwowy kompleks apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami stworzą miejsce, gdzie warto zamieszkać. Yacht park zmieni krajobraz miasta. To nowe oblicze Gdyni.Prestiżowy kompleks apartamentów został zaprojektowany tak, by zapewnić komfort swoim mieszkańcom. Jakość i niezwykła precyzja jego wykonania, widoczne będą w każdym calu. Yacht Park oferuje 135 wyjątkowych apartamentów położonych w sześciu 5-kondygnacyjnych budynkach, które zajmą obszar ponad 6 tyś mkw. w ramach inwestycji powstanie nowoczesna marina dla 120 jednostek. Dzięki temu Yacht Park spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rezydentów.Budynki Yacht Park mają nietypowy kształt trapezu, co daje maksymalną, południową ekspozycję, zapewniając tym samym doskonały widok na morską panoramę. Ideą poszukiwania doskonałej formy inwestycji było jak najlepsze doświetlenie apartamentów światłem dziennym oraz umożliwienie podziwiania zapierającego dech w piersi widoku na malowniczy krajobraz Gdyni i Zatoki Gdańskiej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań architektonicznych Yacht Park zapewni wyjątkowe miejsce do życia, odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi.Elewacja apartamentowców w kolorystyce klasycznej bieli z domieszką stonowanej szarości powstała z połączenia różnorodnych materiałów najwyższej jakości. Panoramiczne okna z dużymi przeszkleniami sprawią wrażenie przebywania w luksusowym jachcie i pozwolą podziwiać urokliwe nadmorskie zachody słońca. Pomiędzy budynkami zaprojektowane zostały otwarte, ogólnodostępne zielone patia. Każdy element Yacht Parku został przeanalizowany pod względem maksymalnego wykorzystania zielonej technologii. Wszystko to tworzy luksusową przestrzeń do życia.Unikatowość kompleksu Yacht Park zostanie dopełniona przez nowoczesną marinę, inspirowaną najlepszymi na świecie portami jachtowymi. Powstanie 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy.Niepowtarzalne wnętrza Yacht Parku o imponującym charakterze będą odzwierciedlały nadzwyczajny nastrój i doskonały styl. Dbałość o najdrobniejsze detale harmonicznie komponuje się z nowoczesnością i luksusem. Aranżacja wnętrz dopasowana do indywidualnych potrzeb i gustów to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających rezydentów. Ponadczasowa elegancja wnętrz oraz najwyższa jakość wykończenia perfekcyjnie wpisuje się w kanony współczesnej europejskiej estetyki.

Inwestycja YACHT PARK znajduje się w Śródmieściu, ul. Arkadiusza Rybickiego (1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Polski Holding Nieruchomości S.A..

Inwestycja YACHT PARK jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji YACHT PARK pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 105 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na poziomie -1.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 273 do 282 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: na poziomie -1.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystań dla łodzi, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji YACHT PARK

Lokalizacja inwestycji Yacht Park na terenie Molo Rybackiego, blisko ścisłego centrum Gdyni – z widokiem na Skwer Kościuszki – sprawia, że wszystko, co stanowi o uroku Gdyni, jest w zasięgu ręki. Postindustrialna część Śródmieścia ze względu na swoją uprzednią funkcję portową, niegdyś była niedostępna dla osób z zewnątrz. Jest to pierwszy krok w rewitalizacji tej części gdyńskiego Waterfrontu.

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

W odległości 450 metrów od inwestycji YACHT PARK znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Przystań Tramwaju Wodnego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji YACHT PARK znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IX Liceum Ogólnokształcące w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 21 w odległości 700m, TEB Edukacja Technikum dla młodzieży w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Apteka Dbam o Zdrowie, w odległości 550 m znajduje się Apteka Dom Leków, w odległości 550 m znajduje się Poradnia Okulistyczna NZOZ Lam Med.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Niezależny Młodzieżowy Teatr Muzyczny, w odległości 450 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Filia nr 2, w odległości 450 m znajduje się Klub Filmowy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Pływalnia Akademii Morskiej, w odległości 700 m znajduje się Energy Club, w odległości 900 m znajduje się JumpCity - Park trampolin.

Data publikacji: 04.04.2018

Data aktualizacji: 13.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie