Rezydencja Naruszewicza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlatinum Properties Group S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mokotowska Szpilka(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Puławska/Merliniego(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 499/m2
  Puławska/Merliniego
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 61 - 133 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  GRUPA LANDESKRONE

Opis Inwestycji

W najbardziej prestiżowej części starego Mokotowa, obok przedwojennych willi, nowoczesnych rezydencji , parków, terenów rekreacyjnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metro Wierzbno powstaje perła wśród inwestycji apartamentowych klasy Premium. “Rezydencja Naruszewicza” to połączenie nowoczesnej architektury z klasycznym wystrojem wnętrz nawiązującym do francuskich rezydencji z przełomu XVIII i XIX wieku. Na działce o powierzchni 1700 m2 powstaje 8-io piętrowa rezydencja z podziemnym garażem, 76 luksusowymi apartamentami o zróżnicowanym metrażu od 56 m2 do  123 m2. z loggiami, tarasami i prywatnym ogrodem na dachu. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość przygotowania apartamentu o większej powierzchni.  Projekt wnętrz do “Rezydencji Naruszewicza” przygotował najbardziej znany w Polsce projektant mody Maciej Zień. Pierwszy raz kolekcje materiałów wykończeniowych firmowane jego nazwiskiem zostaną użyte do wykończenia lobby oraz części wspólnych właśnie w “Rezydencji Naruszewicza”.

Inwestycja Rezydencja Naruszewicza znajduje się na Wierzbnie, Ul. Naruszewicza (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Platinum Properties Group S.A..

Inwestycja Rezydencja Naruszewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań w tym 107 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Naruszewicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Platinum Properties Group S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Obiekt ma typową konstrukcję słupowo-płytową, wykonaną według projektu konstrukcyjnego.
Dach
Konstrukcja i pokrycie dachu zielonego według projektu i szczegółowych rozwiązań technicznych.
Elewacja
Ściany zewnętrzne tynkowane i malowane w miejscach tynkowań, wykonane w systemie lekkich dociepleń oraz/lub okładane miejscowo płytami elewacyjnymi, których izolację termiczną stanowić będzie wełna mineralna. Faktura oraz kolorystyka powyższych wykonana na podstawie projektu.
Stolarka okienna
Okna drewniano-aluminiowe uchylno-rozwierane z z systemowymi i obwiedniowymi okuciami, zgodnie z projektem.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań płytowe, drewniane lub stalowe o standardzie antywłamaniowym klasy C, w kolorze czarnym.
Balkony
Loggie i tarasy: Balustrady ażurowe, szklane lub pełne - wykonanie z wykorzystaniem stali kwasoodpornej i szkła bezpiecznego. Przegrody pomiędzy loggiami / tarasami - szkło mleczne w ramie aluminiowej. Posadzki wykończone według rozwiązań systemowych - zgodnie z projektem i szczegółowymi rozwiązaniami technicznymi. Ściany wraz z cokołami obłożone płytami elewacyjnymi lub tynkiem strukturalnym. Na V piętrze przewidziana została pergola z konstrukcji stalowej.
Posadzka
Szlichty cementowe, zbrojone, dylatowane.
Ściany
Ściany pomieszczeń (prócz WC i łazienek) - tynki gipsowe, gruntowane, jednokrotnie malowane. Pomieszczenia łazienek i WC - ściany tynkowane na ostro.
Sufity
Sufity pomieszczeń (prócz WC i łazienek) - tynki gipsowe, gruntowane, jednokrotnie malowane. Sufity łazienek i WC - tynk gipsowy lub zabudowy typu G/K w miejscach instalacji.
Parapety wewnętrzne
Bez parapetów, montowane indywidualnie przez nabywcę mieszkania.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, instalacja video-domofonowa, oraz dzwonek.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 45000 zł.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Naruszewicza

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Naruszewicza.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Naruszewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rezydencja Naruszewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Naruszewicza znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 130 m, Przedszkole Nr 28 w odległości 180 m, Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju nr. 24P w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Naruszewicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 130 m, Evimed w odległości 240 m, Curatum w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Naruszewicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się hubiz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Naruszewicza w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie