Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Centrum

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pszczyńska, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Gliwice, ul. Pszczyńska

Osiedle CentrumOsiedle Centrum

3 zdjęcia

Osiedle Centrum
Osiedle Centrum
Osiedle Centrum
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

69/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

5

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Gliwice - 1538 m

Przystanek Autobusowy - 233 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

30 placówek medycznych, 39 placówek edukacyjnych, 82 kawiarnie i restauracje, 52 sklepy, 58 obiektów sportowych, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w cenie 30 000 zł brutto
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W samym sercu Gliwic powstanie kameralne osiedle złożone z 3 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Kompleks o nowoczesnej, niezwykle funkcjonalnej architekturze, wyjątkowo zgrabnie wpisuje się w okoliczną zabudowę. Wszystkie nowe mieszkania posiadać będą balkony lub tarasy, zaś mieszkania usytuowane na parterze - ogródki do samodzielnej aranżacji. Pomyślano również o bezpieczeństwie - teren inwestycji będzie zagospodarowany i ogrodzony. Architekci zaprojektowali budynki nowoczesne i oryginalne, ale główny nacisk położyli zdecydowanie na funkcjonalność nowych mieszkań i ich zdolność adaptacji do indywidualnych potrzeb. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na charakterystyczne bardzo wysokie okna tzw. portfenetry (okna sięgające od sufitu do podłogi). Położenie osiedla w centrum miasta gwarantuje doskonale rozwiniętą infrastrukturę: edukacyjną (przedszkole, szkoły, Politechnika Śląska), komunikacyjną (w pobliżu przystanki autobusowe), o bankach, aptekach, przychodniach, czy zapleczu handlowym nie wspominając. Bardzo duży atut to bliskość węzła autostrady A4 i A1 i DTŚ . W sąsiedztwie kompleks obiektów Politechniki Śląskiej, ale w pobliżu także atrakcyjne tereny zielone Park im. Bolesława Chrobrego.

Inwestycja Osiedle Centrum znajduje się w Gliwicach, ul. Pszczyńska (0.8 km od centrum Gliwic), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Osiedle Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Centrum w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Centrum?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1538 metrów od inwestycji Osiedle Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Centrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Politechnika Śląska w odległości 218 m, Centrum Informatyczne w odległości 230 m, Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w odległości 307 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia akademicka w odległości 212 m, Stomatologia Łużycka 2B w odległości 440 m, Happy Dental Ruçi & Mróz w odległości 458 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 103 m znajduje się Kaufland, w odległości 205 m znajduje się Smart Gym, w odległości 291 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Centrum w odległości 341 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne OSiR Politechniki Śląskiej, w odległości 349 m znajduje się boisko / kort, w odległości 360 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 09.04.2018
Data aktualizacji: 16.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023